5 Filme despre iubire care te vor schimba - comunitate pentru femei

5 Filme despre iubire care te vor schimba - comunitate pentru femei

Experimentând experiența cu personajele filmului, ne putem uita la viața dvs. din afară, vă putem dezvolta imaginația și, cel mai important, vă dezvoltăm abilitățile. Este necesar să se scufunde în lumea cinematografiei cât mai des posibil. Aceasta este o modalitate excelentă de a vă dezvolta.







Atenția ta este oferită TOP al celor mai bune filme despre dragoste. Fiecare dintre ele are o anumită valoare și un mesaj. Să aruncăm o privire mai atentă la fiecare dintre ele:

5 Filme despre iubire care te vor schimba - comunitate pentru femei

Dacă știți că aveți doar 30 de zile pentru a trăi, ce veți schimba în viața voastră? Ce ai face într-un mod nou? Ați începe să vă gândiți la opiniile altora și la așteptările lor? Sau tocmai am trăit pentru mine și partenerul meu. Acest film ne învață să renunțăm la toate inutile, eliberând spațiul pentru cele mai importante. Acordați atenție rafinamentului, încrederii, caracterului nestandard al personajului principal. Știe ce și cum să-i spună unui bărbat. Veți înțelege cum să fiți un adevărat seducător, un filozof și să câștigați inima unui om. Eroina filmului va spune:

Nu pot trăi o viață normală, atunci trebuie să vin cu propria mea, anormală.

5 Filme despre iubire care te vor schimba - comunitate pentru femei

Sunt de acord cu mine că nu există accidente în viață. Tot ce ne dorim se întâmplă mai devreme sau mai târziu. Și numai atunci vom face o alegere în cunoștință de cauză dacă vom accepta daruri din soartă. Adevărat, nu toți au stăpânit arta realizării dorințelor lor. Dar vom vorbi despre asta ceva o dată. Istoria romantică ne spune despre puterea prieteniei în relații și despre modul în care o femeie își poate găsi și realiza destinul. Dacă pentru dvs. întrebarea reală de a dezvălui destinul, grăbește-te pentru a viziona acest film. O femeie este capabilă să inspire, să ajute și să susțină un om atunci când își urmează în mod sigur calea. Și acest lucru este arătat perfect de personajul principal. Veți fi literalmente inspirat de feminitatea ei pătrunzătoare.







Te-a făcut un bărbat și ai făcut-o fericită în schimb.

  • 5 Filme despre iubire care te vor schimba - comunitate pentru femei
    Mândria și prejudecățile.

Uneori, pentru fericire trebuie să te lupți chiar și cu tine însuți.
Nimeni nu poate fi perfect.

5 Filme despre iubire care te vor schimba - comunitate pentru femei

Cum poate crea o lume iluzorie sau o realitate separată cu conștiința sa? În vise și planuri pentru viitor, ne putem rupe cu seriozitate departe de pământ. Acest film arată modul în care spațiul, cuvintele, scrisorile, gesturile și imaginile pot fi îmbibate cu energia iubirii. Dar uneori trebuie să lăsați în trecut fanteziile noastre despre o lume ideală și relații. Punctul culminant al experiențelor eroinei este realizarea că este timpul să renunțăm. Trecerea de la iluzorie la viața reală. Aceasta spune:

Mi-am permis să mă duc cu această fantasmagorie frumoasă, în care timpul sa oprit, dar asta nu este o viață reală, Alex, trebuie să învăț să trăiesc viața pe care o am. Te rog, nu mă mai scrie, nu încerca să mă găsești ... Lasă-mă să te las să pleci.

5 Filme despre iubire care te vor schimba - comunitate pentru femei
Mărturisiți sincer, când a fost ultima dată când ați lăsat controlul și ați lăsat evenimentele să meargă singuri? Inteligentul nostru rațional este mereu frică de incertitudine și incertitudine. Și foarte des la începutul unei noi relații, aplicăm eforturi de a face totul în calea noastră. Și dacă l-aș da drumul? Poate că așa te vei simți mai fericit.

- De unde știi asta?
- Pot să simt asta.
"Aceasta nu este dovada."
- Atunci închide ochii și dă-mi mâna. Ce fac?
- Tu ... Tu mă atingi ...
- De unde știi asta?
- Simt ...

Aceasta a fost prima recenzie scurtă și doar o scurtă interpretare a filmelor mele favorite despre dragoste. Mă bucur să vă invit să distribuiți lista dvs. de filme preferate.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: