144 răspunsuri despre regina de zăpadă la moscow, kuzminki, mareșalul Chuikova stradă, 3

Pe etichetele de preț indica un preț și când o încerci și o spui, dar la checkout se dovedește că prețul este mai mare și că acest angajat a fost confundat. Cu privire la cererea de a vinde acest element la prețul indicat pe eticheta de preț, deoarece aceasta este o ofertă publică, răspundeți cu un refuz și veniți cu alte scuze. Extrem de mult nu recomand să cumpărați nici în acest magazin, dacă vă prețuiți timpul și nu vă considerați simplu.







Nu este căsătorie, așa de strâmbă

La 25.12.16 a cumpărat o jachetă cu blană de capră. Gulerul este cusut cu magneți. Atunci când gulerul este amânat, magneții dintr-o singură bucată (!) A gulerului sunt lipiți împreună și gulerul se învârte. Mai intai am fost pe site. Am fost trimis la atelier pentru a rezolva defectul. În studio nu am reușit să rezolv această lipsă și m-am dus la magazin într-o săptămână să revin. M-au asigurat că o pot rezolva într-un alt mod. Am mers din nou la atelier. Mi-au spus că ar putea fi o gaură. M-am săturat de acest lucru alergând în jurul valorii, și. Data viitoare ›

A vrut să cumpere un sacou în jos, ales pe eticheta de preț -20% au spus vânzătorul, dar spune că este. El a măsurat-o, a fost de acord că o vor lua. Surpriza de așteptare la casă: vânzătoare hamovatye a spus că a trebuit să vină până la 24 de numere, dacă doresc un discount, se presupune că eu știu când am împărtășesc, și că, la eticheta de preț nu contează. Cum așa, și legea, și relația cu cumpărătorii? Stânga cu nimic, doar cu o dispoziție stricată. 28.11.16 Portul spațial, Samara.

Nu există mărci străine franco, jorg weber, modă urbană pentru bărbați. Găsiți orice informații despre ele nu puteți, deoarece acestea nu există. Cel mai probabil, este "Regina zăpezii", care le-a inventat și le-a oferit haine străine. Iar designerul acestor, în mod evident, "mărci diferite", cel mai probabil, unul, lucrurile sunt foarte asemănătoare în design. Am văzut două jachete de la aceste mărci, una câte una, doar una scrisă franco și cealaltă uf4m. În general, gemenii sunt drepți, doar unul a fost adăugat blană la gluga. Data viitoare ›







Copiii mi-au dat un card pentru o reducere în "Regina zăpezii" în valoare de 3000 de ruble. Despre faptul că are o perioadă de valabilitate limitată (1 an), magazinul nu este avertizat. Până acum, mai mult de un an a trecut de la întregul sortiment bogat de bunuri pe care l-am abordat mai mult sau mai puțin. Cardul este acum nevalabil și 3000 de ruble. Trebuie să dau magazinul. Consider că această îmbogățire ilegală. Sunt sigur că nu am fost singură într-o astfel de situație și că suma veniturilor din cardurile "cadou" nerealizate poate fi destul de impresionantă. Data viitoare ›

IN FAPT: promis grafic 2/2 (adică de a lucra cu 10 până la 10 ..), S / n 12500 (salariu randament)% din vânzările personale. În medie, ar trebui să meargă 25. De fapt: program - a lucrat primele 6 zile consecutive, apoi 3/2, 3/1 este stabilit acum programul și este de 9 - 11 (numărând mărfurile dimineața și seara), sn NU! % percep doar peste 300 mii de ruble. vanzari personale! Lipsa este plătită de către vânzători, amenzile pot fi direct pe teren, etc. ATENȚIE!

Soțul meu și cu mine am fost clienți regulați ai acestui magazin până astăzi. 14.12.13 a intrat în magazin de studio pentru a ridica reparate din stânga acolo piele de oaie mai devreme (întâmplător dobândite acolo sezonul trecut), la acel moment în afară de noi, consumatorii erau încă doi oameni și consultanți au acordat o atenție tuturor completă, inclusiv noi. La ieșirea din cadru, gardianul ne-a oprit și am cerut să-mi deschid geanta și să arăt conținutul. Am întrebat motivul acestei solicitări, pentru că nu a sunat cadrul. Data viitoare ›

OOO "Trade" a cumpărat un strat în magazinul "Snow Queen" din Saratov. Vanzatorii au asigurat: "Excelent sta pe figura ta." O săptămână mai târziu cusătura de pe spate sa despărțit. A venit cu reclamația în magazin. Ei au spus: "Unde te-ai uitat, nu e de ajuns pentru tine", adică nu o căsătorie industrială, dar cusatura era vândută din vina mea. Sfat: ocoliți această parte a magazinului.

Acum câteva zile am cumpărat un magazin de jachete de iarnă în magazinul din Tolyatti. Prețul imediat părea prea ridicat pentru o jachetă normală - 16 000 p. dar vânzătorul a asigurat că tamponul de umplere este fabricat din puf, blana de pe hota este opossum. A hotărât că odată ce lucrurile sunt încă calde, merită banii ei. Pe eticheta în sine, care este lipită direct în magazin, era "Un strat de femeie pentru puf, cu o blană de ouă". Nu s-au ivit îndoieli, lucrurile cumpărate. La domiciliu, am început să studiez chestia și să găsesc chestia interioară. Data viitoare ›

Eu locuiesc în orașul Barnaul, magazin de zăpadă Regina a venit la noi recent, totul este bine, vanzatori funcționează bine, spune toate, vor ridica toate gusturile. Dar un mare dezavantaj în acest magazin - un manager de magazin, ea se comportă astfel încât nu va spune că acest director poate exprima mat în timpul merge la cinema, vânzătorul ridică vocea la clienții. Mi-ar plăcea foarte mult să fi luat măsuri. Numai din cauza personalului ei în continuă schimbare.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: