50 de ani, domnul Kutsenko pentru a treia oară va deveni Papa

Gosha Kutsenko și Irina Skrinichenko. Foto: presă GLOBAL LOOK / Juliya Khanina

Publicații Secular împărtășit o veste bună: în vârstă de 50 de ani, popular actor Gosha Kutsenko deveni tată pentru a treia oară. Soția artistului Irina Skrinichenko nu ascunde că este însărcinată.







Potrivit zvonurilor, evenimentul se va întâmpla în vară. Soții fericiți cunosc deja sexul viitorului copil. Kutsenko și soția lui i-au spus rudelor și au spus jurnaliștilor că Goshi ar avea un băiat mult așteptat.

„Avem nevoie de același lucru a fost înregistra o dată în mod oficial relația noastră Apoi, tocmai am avut o întâlnire rundă -... Zece ani de căsătorie și chiar mei 45 de ani, în același timp, m-am căsătorit de 20 de ori în film, dar în viața reală o dată. și am avut deja un complex de inferioritate sălbatic în acest sens ... - a recunoscut într-un interviu cu Gosha -. de aceea am insistat asupra faptului că ne-am căsătorit ".







50 de ani, domnul Kutsenko pentru a treia oară va deveni Papa

50 de ani, domnul Kutsenko pentru a treia oară va deveni Papa

După cum a scris Dni.Ru, Kutsenko 20 mai a sărbătorit cea de-a 50-a aniversare. La această întâlnire, el preferă să fie filosofic. „În ultimii ani, în loc de afaceri, comunicare, o mișcare undeva, mă întreb, și mă duc cifrele de acasă ne fac realiști și nimic nu se poate face aproximativ 50 ... Acesta este un număr natural între 51 și 49. 50 -! .. I Moscova. zona și 50 de state din America. Sunt 50 de nuanțe de gri și sunt contemporan al lui Philip Kirkorov! " - a constatat Gosha.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: