3 Complot efectiv pe un cuișor atrage noroc, bani și dragoste!

Pini obișnuiți! Se pare că este un lucru simplu, dar câte oportunități poate da! Odată, bunica mea a citit o conspirație din "ochiul ei rău"! Și ceea ce este cel mai surprinzător, a ajutat! Apoi am început să mă îmbolnăvesc mai puțin și am avut noroc!







Un bolț este un obiect versatil care poate fi găsit în casa fiecărei amante. Cu ajutorul ei vă puteți proteja pe dvs. și casa dvs. de energia negativă, vă puteți proteja de ochiul rău și de alterarea. Conspirațiile și ritualurile pe pini vor ajuta la aducerea norocului și a prosperității.

Plăcerea conspirației: Atragerea norocului

La miezul nopții, luați cel mai mic pin și găsiți un loc retras. Puneți-l pe un șervețel curat și aprindeți o lumânare. Vorbiți cuvintele despre conspirație:

"Un pin mic este o mare fericire. Vorbesc un sfârșit ascuțit pentru noroc, prost - pentru a scăpa de probleme. Am un cui cu mine, nu spun nimănui. Eu aduc prosperitate la viata. "

Puneți-l cu ceară de câteva ori și lăsați-l până dimineața. Apoi scoateți ceara și fixați știftul într-un loc neclar pe haine.







Un plan pentru un pin: atragem prosperitatea monetară

Veți avea nevoie de bani de hârtie false, tipăriți sau cumpărați la un magazin de cadouri. Luați un ac de culoare aurie, puneți-l în apă sfântă timp de câteva minute și apoi străpungeți numărul maxim posibil de facturi. Este important ca știftul să fie fixat. Vorbiți cuvintele ritualului:

"Pinul este ascuțit și inteligent, am găsit banii, l-am curățat eu însumi. M-am prins strâns la ele, mi-au revenit cu un profit.

Acest amulet, care atrage prosperitatea monetară, trebuie plasat lângă aceste facturi, astfel încât energia banilor să fie comunicată talismanului. Îl poți purta cu tine sau pune-l într-un loc unde îți păstrezi economiile.

Un complot pentru atragerea dragostei

Din pânza roșie, tăiați două inimi și scrieți-vă inițialele și iubitul lor pe ele. Dacă nu există așa, indicați inima partenerului potențial scriind "logodnic". Aprindeți lumânarea roșie și puneți-o pe inimă. Cu un știft deschis, duceți lumânările deasupra flăcării, pronunțând complotul:

"Focul se aprinde luminos, ca timpul de vară, fierbinte. Inspir în inima mea dragoste sinceră, sentimentele sunt pure. Am fixat pinul și te-am văzut în curând. Simpatia se va trezi neîntreruptă, iubirea reciprocă este lungă în viață ".

Fixați inimile pinului neystyvshuyu și puneți-l peste noapte sub pernă. Dacă visezi un vis bun, aștepți o întâlnire timpurie cu iubitul tău. Dacă visele sunt confuze, repetați ritualul în trei zile.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: