18 Exemple minunate de îmbrățișare

18 Exemple minunate de îmbrățișare

Nu este un secret că majoritatea oamenilor le place să dea și să primească îmbrățișări, pentru că îi face să se simtă bine într-o relație.

  1. "Îmbrățișarea arată ca un bumerang - se întoarce imediat la tine." # 8213; Bill Keene
  • "Dacă sunteți supărat pe cel iubit, doar îl îmbrățișați. Chiar dacă nu vrei să faci asta. Este greu să rămâi supărat când cineva îți arată dragostea lor, exact ceea ce se întâmplă atunci când ne îmbrățișăm unul pe celălalt ". # 8213; Walter Anderson
  • "Am aflat că într-o bună îmbrățișare puternică există mai multă putere decât într-o mie de cuvinte semnificative". # 8213; Anne Hood
  • "O îmbrățișare este un zâmbet cu ajutorul mâinilor". # 8213; Terry Gillemets
  • "Îmbrățișarea ne ajută să ne simțim minunați toată ziua". # 8213; Kathleen Keating

    18 Exemple minunate de îmbrățișare


  • "Vă dau cerul și îmbrățișați universul prieteniei noastre, care nu are limite." # 8213; Bradley Chico
  • "Uneori tot ce poți face este să-ți îmbrățișezi prietenul strâns, sincer dorești ca acea parte din durerea lui să ți-o fie transmisă." # 8213; Richel Goodrich
  • "Îmi place să întâlnesc oameni și știu că uneori este dificil să vină la mine și să se prezinte, așa că atunci când se apropie de mine, îi apuc și îi îmbrățișez. Și știi - le face o zi. Și obțin o energie pozitivă din asta. # 8213; Nicola Formichetti
  • "Nimic nu se poate compara cu îmbrățișarea mamei mele." # 8213; Terry Gillemets
  • "Am vrut ca casa mea să fie un port confortabil, unde vii de la frig și intră într-o îmbrățișare mare și caldă". # 8213; Cathy Bramley

    18 Exemple minunate de îmbrățișare


  • "Lumea din jurul nostru este o agitație. Se pare că viața fiecărei persoane devine din ce în ce mai complicată zi de zi. De aceea avem nevoie de sărutări și îmbrățișări în fiecare zi. " # 8213; Kevin Nash
  • "Pe măsură ce îmbătrânim, ajungi până la punctul în care nu vrei să scapi oamenii, ci să îi îmbrățișezi". # 8213; Vin Diesel
  • "Oh, imi place sa ma calatoresc. Dacă aș fi un caracatiță, aș putea să îmbrățișez 10 oameni în același timp! " # 8213; Drew Barrymore
  • "Este minunat să ai șase copii, va fi întotdeauna cineva care va vrea să te îmbrățișeze și să spună" Tati, te iubesc "." # 8213; John McEnroe
  • "Înainte de o viață lungă și va fi frumoasă, atât timp cât veți continua să vă iubiți și să vă îmbrățișați". # 8213; Yoko Ono
  • "Toți au nevoie de îmbrățișări. Accelerează metabolismul. " # 8213; Leo Basqaglia
  • <





    ?php include ($ _SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]. "/ vstavki / blokvtext2.php"); ?>

    Îi plăcea? Spune prietenilor:







    Trimiteți-le prietenilor: