Turneu grilă mijlocie (losera)

Descrierea / reglementările detaliate

Semnați un judecător atunci când puteți juca!

Joc gratuit Dota 2 numai la mijlocul turneului. Arătați la ce sunteți capabili, fără
contribuție.
Celor care au depus cererea, dar nu au participat la cont.

permis:
Fiecare jucător are dreptul de a întrerupe timp de 5 minute. Mai mult - tehluz. Pauza de presă poate fi numai cu acordul inamicului (asigurați-vă că nu este AFK). Dacă ați stors fără avertisment - techno.

întrerupătoarele:
Dacă adversarul sa deconectat, trebuie să-l așteptați timp de 8 minute. Dacă nu a intrat în joc - este înregistrată o înfrângere tehnică.

Durata jocului:
Ne jucăm numai la mijloc (două cărți), până la trei crime sau demolarea primului turn. dacă scorul este de 1: 1, atunci o carte suplimentară este luată la 2 victime. În jocul Final vor fi 3 cărți la 4 victime. ALEGE 6 eroi: Tinker, Silencer, Regina durerii, Spirit Storm, Invoker, Razor.

NU S-ATI LUPTA DE ACESTE FAILURI TEHNICE!

ATENȚIE: sinuciderea cu ajutorul subiectului BloodStone, precum și Necronomicon3 sau Rot nu sunt luate în considerare! Numără doar crimele!