17 moduri naturale de a face părul să crească mai repede - revista feminină femeie

Am găsit o cale ușoară de a-mi crește părul

Soțul meu mi-a dat un șampon organic și fitomandă cu mumii și urzici. la comanda. Părul după naștere a încetat să cadă. Iar cresterea surprinsa, creste chiar inainte ca ochii vostri sa masoare 2,5 cm pe luna. În modul în care a acționat asupra mea. Recomanda tuturor mamei după șamponarea concentratului de șampon pentru creșterea activă a părului "Mumiye Luta" Site-ul te uiți singur. Și atât de eficient, nu maselor de piață!







Vreau părul lung la părul meu sub un umăr mic și vreau să talia

pomagi sa creasca parul timp de 5 luni lino la talie

Nu mi-am tăiat părul timp de 8 ani. În general. Nici un fel. Nu tăiați vârfurile, așa cum ați sfătuit sau de multe ori țipând despre necesitatea acelor oameni. Eu nu le egal. Ați putea crede că sunt un sălbatic, bine, slavii, indienii, africanii, alte triburi străvechi și popoarele nu le-au scurtat părul și au fost descrise pretutindeni cu părul puternic, lung și sănătos. Eu folosesc măști de păr. Nu am capete divizate, parul meu este lung, nu mi-e teamă de lumină, vopsea. Ele erau întotdeauna subțiri, ca în timpul când le-am tăiat și acum. Dar părul lung și subțire este foarte plăcut la atingere și arată ca mătasea. Deci, totul îmi convine și vreau să-mi tund părul. Nu o să-ți spun cine. De ce am prezentat astfel de gânduri similare? Ceilalți oameni au putut înțelege că este posibil să meargă dincolo de limite, să spargi stereotipurile și regulile și să fii în ceva chiar mai abrupt decât alții. În timp ce colegii mei își taie sfaturile, încercând să ofere părului un aspect sănătos și o lungime, îl am deja, fără nici o scurtare. PFI.







De asemenea, am vrut să am un păr frumos și lung







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: