15 Cele mai groase modele din lume, mai proaspete - cele mai bune din Runet pentru o zi!

Acestea sunt denumite timid "plus-size", adică mari. Mărimea îmbrăcăminții începe de la a 52-a. În lumea unor astfel de femei, fără ceremonie, ele sunt numite "femei grase" și "girafe". Dar nu le pasă. Ei își fac lucrurile preferate și, zi de zi, dovedesc că o femeie cu orice figură poate arăta grozav și poate fi mulțumită de viață și de ea însăși. Faceți cunoștință cu cele mai complete modele din lumea modei!







15 Cele mai groase modele din lume, mai proaspete - cele mai bune din Runet pentru o zi!

Haley Hermes

Olivia Campbell

15 Cele mai groase modele din lume, mai proaspete - cele mai bune din Runet pentru o zi!

Olivia Campbell este unul dintre cele mai populare modele mari. rotunjirea moale a coapsei, trăsături neobișnuite de facial și un cap de păr cret - fata are o imagine unică pe care nu o veți uita în curând! Prin urmare, de la clienți, Olivia nu are sfârșit. Olivia - originar din Londra, și pe pagina sa de pe rețeaua socială spune despre el însuși: „Inaltimea mea - 180 de centimetri, haine marimea - 18 (54th rusă), sunt de model, plus size încredere și activi. Locuiesc în Londra, Anglia. Întotdeauna am o preocupare sufletească față de ceea ce fac, iar eu sunt întins pe toate cu 120% ". Olivia a lucrat cu brandurile dvs., Anna Schultz și altele. "Am fost fata curvety.com, iar recent am participat la un show de moda ca parte a spectacolului" Prins intr-o lume slaba ", spune Olivia pe site-ul ei. În plus, potrivit lui Olivia, o altă demnitate este abilitatea de a-și exprima în mod clar și corect gândurile.

Bichamber Das

15 Cele mai groase modele din lume, mai proaspete - cele mai bune din Runet pentru o zi!

Bischamber este cunoscut ca "primul model britanic plus o saiz de origine asiatică. Are o întreagă armată de fani, pentru care ea este un far și inspirator. Un personaj foarte plin de farmec despre moda a scris despre ea: "Sunt personal fanul ei mare. Eu cred că dacă fiecare fată învață cum să iubești corpul și doar să se simtă confortabil în ea ca Bishamber, viața fetelor va fi mult mai ușor și mai sănătos ".

Naomi Shimada

15 Cele mai groase modele din lume, mai proaspete - cele mai bune din Runet pentru o zi!

Naomi Shimada lucrează cu mărci precum InStyle și Oh Comely. În plus, ea este un cronicar foarte popular, scris despre viața modelelor plus saiz. „Modele plus dimensiune paturi încep de la 12 (a 46-a rusă), care, pentru gustul meu, nebunie în formă - Naomi a scris în kolnoke lui în The Guardian. "Dar într-o zi am realizat că acestea sunt doar cuvinte. Cuvântul "plus" înseamnă - mai mult decât superhumani. Când am început, modelele și sosul nu erau atât de multe, așa că am început să fac bani buni. M-am simțit incredibil de liber. M-am bucurat că am sânii, șoldurile și un măgar. "

Liris Cross

15 Cele mai groase modele din lume, mai proaspete - cele mai bune din Runet pentru o zi!

Liris este numit "Naomi Campbell plus saiz", și nu fără motiv. A lucrat cu clienți precum Curvysta Magazine și Volup2. Nu este prea plin - cam de 48-50 mărime rusească - dar acest lucru este suficient pentru lumea modelelor plus saizul. Despre aceasta a scris britanic Daily Mail, o descrie astfel: „Forma ei de statui, ochi de pisica, buze pline și un ten perfect deschis ei ușile celor mai multe agentii de modeling, deși a recunoscut că, până de curând, datorită formelor sale senzuale de muncă ea am puțin. Dar acum situația sa schimbat. " Despre formele senzoriale - nu este o exagerare: într-un bikini, Liris pare a fi tentant.

Jennifer Buckingham

15 Cele mai groase modele din lume, mai proaspete - cele mai bune din Runet pentru o zi!







Jennifer este omul acela bun, care este foarte mult. Dar se simte perfect confortabilă în corpul ei. Pe site-ul ei, ea scrie: "Nu am fost niciodată un copil, subțire. De-a lungul vieții mele am condus o luptă epuizantă și neplăcută pentru stima mea de sine, care mi-a afectat negativ percepția asupra propriilor mele caracteristici intelectuale și fizice.
Nu cred că într-o zi vom fi vindecați în mod miraculos de incertitudinea noastră. Cu toate acestea, cred că putem să scăpăm de gândurile negative obișnuite despre noi înșine și să le înlocuim cu cele pozitive care ne vor ajuta să avansăm. Lucrarea mea combină o dragoste de modă și stil cu ideea filosofică că suntem cu toții frumoși, prețioși și perfect normali în fiecare moment ".

Katana Fatal

Jade Alweise

15 Cele mai groase modele din lume, mai proaspete - cele mai bune din Runet pentru o zi!

Jud a lucrat atât la Săptămâna Modei din New York, cât și la cel mai puțin cunoscut printre cei interesați de Săptămâna modei pentru tot. Pe site-ul ei, ea raportează că înălțimea ei este de 175 de centimetri, greutatea este de 88,5 kilograme, volumul sânului ei este de 102 centimetri. Pentru a fi corect, nu are nimic de a face în aceste modele, plus pat: Multi barbati considera o astfel de proporție este destul de normal și va fi fericit să fie lângă el o femeie fără reduceri de paturi, plus dimensiune. În plus, pe pagina ei, ea raportează că este de acord să tragă nud, ceea ce, fără îndoială, adaugă erotismului ei în ochii fanilor.

15 Cele mai groase modele din lume, mai proaspete - cele mai bune din Runet pentru o zi!

În ciuda faptului că, chiar și în lumea modelelor plus un sos, Jazra iese în evidență pentru mărimea sa, ca model este destul de populară. Pe pagina sa de Internet scrie: "Modelul de afaceri pentru mine este o modalitate de a comunica și de a vorbi cu oamenii. Visul meu este de a călători în jurul lumii, de a ajuta femeile să găsească dragoste pentru ei înșiși, să se înțeleagă și să aibă încredere. Misiunea mea este de a inspira alte modele potențiale, plus saiz să-și urmeze visul ".

Cathy Knowles

Sommer Verde

15 Cele mai groase modele din lume, mai proaspete - cele mai bune din Runet pentru o zi!

Sommer a lucrat cu clienți precum Living Doll Los Angeles, JIBRI, Hope and Harvest și mulți alții. În rețelele sociale, ea susține că a fost serios implicată în sport la colegiu și a lăsat-o numai după o rănire la umăr. Despre munca ei, ea spune: "Formele luxuriante la femei sunt acum considerate acceptabile, iar modelele complete au devenit parte a industriei modei". După primele câteva sesiuni de fotografie, Sommer și-a dat seama că sa născut pentru o afacere de modelare, iar participarea la spectacole doar a întărit-o în acest gând. Și nu sa înșelat: Sommer Green astăzi este un model foarte popular, plus saiz.

Vanessa Porumb

15 Cele mai groase modele din lume, mai proaspete - cele mai bune din Runet pentru o zi!

Vanessa Maze - unul dintre modelele cele mai complete, plus un pat care nu împiedică ei de a fi popular, de a publica fotografiile lor în Curvy Revista de conectare și să lucreze pentru JIBRI și mulți alți clienți. Potrivit ei, hobby-ul ei de lungă durată este fotografia, pe care o stăpânea atât de bine încât ea se consideră a fi un fotograf destul de profesionist.

Sabrina Servans

Melissa Henrius

15 Cele mai groase modele din lume, mai proaspete - cele mai bune din Runet pentru o zi!

Melissa a lucrat cu astfel de mărci ca Ashley Stewart și Tru Diva Designs - pentru a-mi imita munca. Voi arăta că formele impresionante sunt perfect combinate cu frumusețea, aceasta nu este o listă completă. La fel ca cele mai multe modele, plus pat, promovează o atitudine pozitivă față de propriul corp și a scris pe pagina sa de pe rețeaua: „Scopul meu - să se arate ca un exemplu pentru a demonstra că formele curbați sunt frumoase și care poate fi o femeie patinator și pentru a păstra frumusețea, încrederea, clasă și sex appeal. "

Raina Salcido Alvarez

15 Cele mai groase modele din lume, mai proaspete - cele mai bune din Runet pentru o zi!

Rainaise din Los Angeles ca model plus saiz a lucrat cu astfel de mărci precum Cool Gal Blue, SWAK, Sealed With a Kiss Design, o revista Plus Model și Domino Dollhouse. Fotografia ei a fost publicată de revista Pose. Deci, să rămână fără muncă, Rajne evident nu amenință.

Cine în subiect, explică, plz, de ce agențiile de model nu sunt deloc interesate de mătușa simplă medie, pentru că printre ele există frumusețe orbitoare. De ce avem nevoie de extreme în forma unui anorexic în ultima etapă și așa sunt aici "cei care iubesc trupul lor, care sunt mulți"? Era chiar și aici pe "Frechere" postul de "modele" cu diverse abateri până la coborâșuri, dar aici nu există o dimensiune normală a unei femei normale, de care majoritatea.
Acestea, care în post și în 20 de ani "nu o fântână", dar mai mare de 30 de ani, și sunt oameni bolnavi, ce trebuie să admirați? Ei ar ajuta, medicul nu poate face nimic?

Same zafotoshoplennye ca modelele obișnuite: l-au pată, au tras-o ... Am văzut o fotografie a unui model gros de faimos fără photoshop. Ei bine, să-l puneți blând, vedere neplăcută - un imens burta-Tuck ascuns în pantaloni și care acoperă pubis, sânii agățat în zona ombilicului, celulita chiar și în brațele ei. Desigur, aceasta nu este afacerea mea și toată lumea are dreptul de a alege ceea ce vrea să arate, dar nu este nevoie să idealizeze astfel de "frumusețe". În 20 lor, ei au deja un set de boli: o tulpina enorm asupra coloanei vertebrale, boli de inima, diabet amenințare, respirație șuierătoare ca un hipopotam și mult mai mult. Într-adevăr nu se poate face fără extreme? Găsiți fete obișnuite și femei cu diferite tipuri de figuri și le arătați toate abilitățile lor pentru a transforma defectele în virtuți? Și într-adevăr care vin în magazin, și asta e nimic pentru tine, pentru ca figura ta „nu este în vogă,“ și haine pe care moda, doar ciudat.

De grăsime îngrozitoare) I (osieye porc.) Vanyuchie și obscur Femei și grăsimi brute.

Oamenii nu judecă singuri. Dacă trebuie judecat. Apoi judecați corect. O persoană este frumoasă în frumusețea interioară și indiferent de ceea ce este afară. Dacă ceva nu este bine, atunci mușcă-ți limba







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: