20 Expresii ale genului fresce despre viata, frumusete si dragoste

20 Expresii ale genului fresce despre viata, frumusete si dragoste

Zhanna Friske a fost amintită nu numai ca o cântăreață și actriță, ci și ca o femeie frumoasă care, asemenea tuturor sexului echitabil, a visat la fericire, o familie puternică și o carieră de succes.







După plecarea ei din viață, Zhanna Friske și-a părăsit melodiile, filmele, programele, pe care le vom revizui și le vom asculta de mai multe ori. În lucrarea acestui artist - sufletul, energia, care va trăi mereu. Și afirmațiile și regulile ei de viață, pe care le-a urmat, pot da multora dintre noi terenul de reflecție.

20 de citate și citate cele mai bune de la Jeanne Friske

  • Femeile nu ar trebui să se ferească de frumusețea lor.
  • Totul trebuie tratat cu umor, inclusiv cu tine.
  • Mă schimb în fiecare zi și sunt recunoscător pentru toate ridurile de pe fața mea.
  • O femeie ar trebui să fie întotdeauna iubită. Dacă nimeni nu-i place, e nulă. Suntem suflați fără iubire.

20 Expresii ale genului fresce despre viata, frumusete si dragoste

  • Nu pot ieși fără haine neîngrijit, nu din cauza publicității, ci pentru că mă respect.
  • Nici o cosmetologie nu va ajuta, dacă nu sunteți mulțumiți de viața voastră, dacă sunteți nefericiți, dacă sunteți răi.
  • Nu contează nimic. Da și nu pot - am avut o diplomă în matematică. Am încredere doar în intuiție.
  • Este posibil să rămâi indiferent la oportunitatea de a te testa?
  • Am suferit de ticăloșie masculină. Dar totuși cred: trebuie să iertați. Emoțiile negative sunt distructive.






20 Expresii ale genului fresce despre viata, frumusete si dragoste

20 Expresii ale genului fresce despre viata, frumusete si dragoste

  • Singurătatea este starea mea perfectă. Chiar dacă merg undeva cu o companie mare, toți prietenii mei știu că am nevoie de timp pentru a fi singur. N-am crezut niciodată că acest stat pare ciudat pentru cineva.
  • Fiecare etapă de viață a unei femei este frumoasă. Și în ridurile mimice găsesc un anumit farmec. Această "corectă" ridică de la zâmbete, de la emoții dă viață oamenilor noștri.
  • Cred că cei mai sexy bărbați nu sunt frumos.
  • Pentru mine, relațiile umane și sexuale sunt două lucruri diferite.

20 Expresii ale genului fresce despre viata, frumusete si dragoste

  • Majoritatea femeilor sunt foarte frică să îmbătrânească și să înceapă să încetinească acest proces în orice mod posibil și, de fapt, principalul lucru este să-și facă sănătatea, să se iubească pe sine, pe cei din jur și să fie în armonie cu sine.
  • Chiar vreau ca fiecare zi nouă să-mi dea ceva nou, nu m-am însumat în fiecare an, dar mi-a făcut un pas pentru a mă ridica, pentru a afla ceva altceva.






  • Articole similare

    Trimiteți-le prietenilor: