10 puncte care se află cel mai mult în metrou!

Ieri a predat masina pentru a fi reparate, mă întorc doar vineri seara, în acest moment eu sunt un orfan pentru pietoni, care este forțat să se deplaseze în numele Metro Moscova (Koganovicha) VI Lenin. Pentru a spune adevărul, destul de des trebuie să mă mut în oraș cu metroul. metroul este cel mai rapid transport de la Moscova la vârf de o oră (nebun).

1) joacă în squish. Jocul în șprot, unul dintre jocurile cele mai comune ale tuturor muncitorilor din orașul Nerizinovsk. Se întâmplă ca trenul de la intrarea în stație (foarte scurt față de ramura inelară) să fie deja împachetat. Cu toate acestea, la noua stație, oamenii din broaște țestoase trebuie să intre în mașină prin toate mijloacele. Semnificația unor astfel de divertisment nu este de înțeles, pentru că masina nu este elastic, nu va mai, totuși, înseamnă că mulți oameni cred că trenul poate otkrytsa opusă ușii, conform legii lui Arhimede, ei pot merge cu ușurință acolo în locul mașinii săraci oameni vechi, care cad din ușă opusă

3) Redați mobil. Divertisment este ușor de înțeles pentru toată lumea, în parte similar cu punctul 2 al acestui subiect, diferența fiind că, datorită dimensiunii sale în telefonul mobil, puteți juca aproape orice situație! Numai păstrați-vă la un astfel de playman nu va, să-l păstrați pe piei lor vecini pasageri.

4) Du-te pe picioare. ))))) Ce poate fi kamenty. )))) Acesta este un lucru sacru :)))) foarte des sluchaetsa atunci când a pus pe pantofi noi scumpe (de preferință piele de căprioară), sau pur și simplu se spală pantofii albi :))))) Classic.

5) Pinguini escalator, sau împingeți în picioare în picioare. Acest lucru, personal, mă înfurie cel mai mult! Tu stai la coadă pentru o scară rulantă sau o ușă, și un fir al unui cetățean responsabil spate cu toată greutatea lui nachinate navalivatsa te, că Doamne ferește nu vă uitați prodvinutsa înainte cu 10 cm!

6) Nu renunta la masina. Un alt factor destul de răspândit este retragerea reprezentanților bovinelor de birouri din Moscova. Veți ieși pe ramură și veți merge la următoarea stație, dar există un om în fața voastră, el trebuie să treacă printr-una. Rezultatul este evident, o idee care intenționează să se retragă printr-o singură dată va păstra apărarea eroică, încercând să-și apere dreptul la primul care va ajunge pe urmele stației de la ușă. Ca urmare, receptoarele au somersaults frumoase, ceva care seamănă cu tango :)

7) Nu ocupați partea stângă a scării rulante. Răspândirea situația înainte de scara rulantă standuri oromnoe rândul său, sopastovimaya cu populația din Luxemburg, de încărcare de oameni merge pentru o lungă perioadă de timp, pentru toate stremyatsa iau numai banda din dreapta, kakbe oameni sugerează că, probabil, omul hoți poyavitsa cu un bilet și va cere aspru da drumul :) Toate mai uslozhnyaetsa , că multe din rândul din stânga încearcă să ia acel rând drept. Este direct aproape la roata.

8) Mișcare haotică. Contezi că mișcarea de la Moscova (în picioare) este o adunare de atomi non-pașnici, care se mișcă cum ar trebui (haotic). Greșești) pe drumurile urbane au semne, există reguli de drum (stânga sau pravostronee) pe metrou nu, deci va trebui să se mute departe de stoklnoveniya cu membrii mișcării ca Karabel cosmică de la meteoriți. Așa ajută să trăiți când vă grăbiți!

9) Funcționează în scări rulante de 2 ori mai puțin. Nimic de adăugat. Economie clară a banilor, nafiga funcționează toate scările rulante, atunci când oamenii pot sta și trampul?

Puteți aduce în continuare miliarde de puncte, am adus doar pe cele principale care m-au făcut să nu mă plictisesc în timp ce mă duceam la metru să lucrez :)

Dar, sincer, am reușit să dorm într-un metru suplimentar și așa dulce 27 de minute :))))) Acest lucru este fără îndoială plus mișcare pe contor :)))))

7 ani Tag-uri: metrou, metrobred, metrobydom, oameni de metrou







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: