5 moduri de a surprinde mireasa la nuntă - Sunt o femeie - Eu - pot face orice

5 moduri de a surprinde pe mire la o nuntă știm deja, acum, să înțeleagă cu surprize pentru soția mea, este și ei o vacanță, de asemenea, deși;) Surprise doamnă, de fapt, nu este atât de dificil, pentru că nu este atât de des, la pocăință, omul le dotează cu ceva neobișnuit și creativ, ceva de genul asta sa întâmplat ... eu nu susțin, nu mulți oameni nu sunt multe :) în orice caz, pentru a primi cadouri este în mod constant frumos, pentru că am citit și alege!








Ceremonia de la apogeului, mireasa și soția sub un arc de sinceritate și de tandrețe acordă reciproc un jurământ de schimb de timp adecvat de inele, și dintr-o dată înțeleagă că perna pentru inele goale dintr-o dată începe să se audă muzica de la orice „007“, iar în zona Se rulează un martor ocular, sărituri obstacole și pretinde a fi un agent special! :) El aruncă caseta roșiatică mire, că inteligent (!) prinde, și cu un zâmbet pune inelul pe seninatate degetul soției sale. Ovatii, bucurie universală, o perdea! :)








Dacă soția a fost mult timp și pentru totdeauna chinuit de mire pe această temă pentru a avea un zhivotinku familie si mirele toate se sprijină și transportă acest eveniment pentru anul viitor deja doi ani la rând, cel mai bun cadou pentru viitor soț ar fi un pisoi sau un catelus, pe care ea visează! Pentru un astfel de cadou l chiar mai mult și mai greu de a iubi donatorul, dorind, se pare, mult mai mult :)


Surpriza, și chiar aproape șoc soția este posibil să se substituie mire :) Imaginați cu vedere la soția pista și tata, și văd în fața altarului nu este mirele și cel mai bun om, de exemplu, sau o rudă în vârstă, sau ... Da neimportant care, cel mai important lucru - nu promisiunea unei persoane iubite :) Apoi, soția mea, care este o distragere a atenției, iar atunci când ea se întoarce din nou - deja bine e amuzant, nu;?)


Cum să se gândească, cum va purta soția lui să răspundă „Nu“ la întrebarea „Sunteți gata să ia o soție ...?“ Dar nu este necesar să se cunoască, poate fi extrem și extrem de periculos, așa cum adevărul prin povestiri amuzante, este de a merge bine este răspunsul completată de mai departe: „nu ... nu pot trăi fără propriul înger drăguț și clar, pentru că în cele din urmă vorbesc DA!“. Riscant, dar este adrenalina vospreschon nunta;?)


Principalul lucru într-o astfel de surpriză - să nu exagerați nu întârzie pauză după nuntă și astfel încât evenimentul este extrem de interesant ...







Trimiteți-le prietenilor: