100 recenzii despre grupon (groupon)

În fiecare zi Grupon plasează sute de oferte interesante la prețuri avantajoase și atractive pe site-ul www.groupon.com.ua. Abonații site-ului, datorită acestor oferte, descoperă locuri noi în orașul lor: cafenele și restaurante, cinematografe și centre de divertisment, saloane de înfrumusețare și cursuri de formare, centre medicale și multe altele. Ei primesc ocazia de a cumpăra bunuri și de a călători în întreaga lume pentru prețul pe care sunt dispuși să-l plătească astăzi. Aveți nevoie de o manichiură, un zbor cu balon sau un cadou de ziua, pe Grupon există toate cele mai interesante și cerute.







Cuvinte cheie:

groom comentarii, grupon kiev, comentarii despre grupon

Mi-a plăcut cota Grupon de la clasa maestră culinară. Acest studio a fost CulinaryOn) vara noastră cu soțul ei de 10 ani, nunta, vreau să gătesc ceva neobișnuit, deoarece toate aceste hash-kebab și salate au devenit plictisitoare. Și apoi toate la fel de la celebra clasă de bucătari șefi.

Cool) Voi cumpăra, de asemenea, pentru că deja într-o zi am vrut foarte mult să obțin și cumpăr o cotă, dar m-am îmbolnăvit cu nevovremya. Trebuia să scriu în Grupon. Știu deja, că timpul ar trebui să fie tratate și apoi problemele nu vor fi) Bani m-am întors în contul, cardul nu am întrebat, deoarece oferă Groupon folosesc destul de des - la îndemână)

Și am fost la o clasă de master similare)). Am pregătit apoi rulourile foarte diferite, știam cum să fac cele mai uzuale lucruri, care în nori sunt înfășurate. Și apoi a fost pregătit pătrat, și cu somon pe partea de sus, bine, în general, eu acum Philadelphia se gătesc) Apoi face paella, este, în general, prima dată și a mâncat și am văzut cum să gătească, precum și o supa Thai - rece) Acum uita-te - de asemenea, o astfel parts, asigurați-vă că mergeți)

Îmi plac diferite clase de maestru, iar pe grup am văzut o clasă de master în a face caramel. Mi-am cumpărat eu și prietenii mei. Ora distractivă și interesantă: au învățat să facă flori din caramel.

Am fost convins că această înșelătorie de 100%.
Am cumpărat un cupon pentru o spălătorie auto ...

Iată corespondența mea cu Grupon:

- Feedback-ul negativ nu este ratat. Escrocii! Dă-i oamenilor adevărul!

- Bună. Vă mulțumim pentru feedbackul dvs. Este foarte important să știm despre astfel de fapte, astfel încât în ​​viitor să putem lua decizia corectă cu privire la perspectivele unei cooperări viitoare.
Ne cerem scuze pentru inconveniente și ne asigurăm că vom face tot posibilul pentru a face acțiunile Grupon mai bune.

- Sunteți angajați în fraudă! Este un fapt! Înșelați oameni! Promite 5 stele, dar de fapt nu există unul.
Sunt obligat să depun o plângere împotriva dvs. în toate cazurile enumerate mai jos.







Am cumpărat o e-carte Inch A5i și Inch M7t Media Inch de pe site. Garanția oficială, o geografie vastă a centrelor de servicii. Reducere de până la 32% "

Am scris o scrisoare prin care i-am cerut să returneze banii, ei însăși nu răspund pentru termenii lor de acțiune

Bună ziua! Vreau să împărtășesc experiența mea tristă. Am cumpărat un cupon în Groupon. A existat o acțiune pentru o jumătate de an de viză spaniolă 3660 ruble. Documente pe care le faceți cu toții. din partea firmei, serviciul este gratuit pentru a rezerva un hotel și a completa un formular. Dacă doriți, puteți cumpăra o asigurare de la ei, dar mai scumpă. Dacă rezervați bilete, atunci costă alte 500 de ruble. În acest caz, nu le răscumperi. Problema este că am dat toate documentele și asigurarea cu bilete de avion acolo. Trebuie să vă depuneți documentele la consulatul Spaniei și bineînțeles că trebuie să o primiți personal. Dacă nu m-aș fi numărat la plimbările companiei WORLD pe Leninsky Prospekt, 1 tel. 8-495-783-80-20 și înmâna documentele mine, mi-ar costa toate aceste 2300 de ruble (inclusiv viză și taxele consulare) Problema este acum că e plin de erori ce indică un hotel din Barcelona, ​​și am bilete la Tenerife. Am primit un refuz al lui S. În firma mi-au spus, scrie-ne o reclamație și în Groupon. Și conversația nu a funcționat.

Am înțeles că Grupon nu reacționează în niciun fel la plângerile clienților față de furnizorii de servicii. Am primit un cupon pentru 24900 atunci când comanda un set de bucătărie în Mir KUHON Ltd .. Reparați-vă ca un cadou. O DIVORARE PURATA! FIRMA ESTE FRAUDĂ. În cupon - unele condiții, în contract - altele! Pretențiile nu reacționează! Grupon nu vă ajută!

Divorțează apă curată. În primul rând, stocul poate agita pe oricine. Și nici nu veți ști dacă acțiunea a fost organizată de adevăratul proprietar al serviciului sau de oricine din afară ...
Ca un exemplu al unei acțiuni de odihnă în Carpați. Pe site-ul hotelului nu există informații despre reduceri, voi veni imediat și voi plânge sub ușile.
Prețul este subevaluat la jumătate, acesta este cel mai fierbinte sezon, când scaunele nu sunt nicăieri pentru 3 luni înainte?
Marasmus.

Recenzile și adevărul nu dau să scrie așa cum ar trebui să fie.

Ce rămân sunt ca niște recenzii drăguțe ale roboților.

Pe grupon este scris următoarele - Cu noi mai mult de 10 milioane de oameni! Spune-mi, te rog, cum poate fi verificată asta? Nici un fel?

Dacă aveți o astfel de prezență, arătați. De ce ți-e frică?

Între timp ... se află ... o minciună murdară.

Diagnosticul meu, un birou de șarapan destinat fraierilor.

FOARTE DISPOZIȚIONATE DE GRUP.
Am cumpărat 3 cupoane pentru mine și prietenii mei pentru "odihna în complexul hotelier și restaurant" vizita ", a petrecut 1500 UAH. Coda a numit "Vizita" - condițiile au fost radical diferite de cele exprimate în Grupon. Timp de 2 luni am încercat să recuperez banii, scuze doar că mi-am păcălit capul ... Eu stau, scriu o cerere către Serviciul pentru protecția drepturilor consumatorilor.

Mă voi gândi de o sută de ori înainte să folosesc serviciile unor astfel de companii.

Situația banală - a plătit un cupon. Am sunat înapoi pentru a fi înregistrat primul. În cabină, știind că vreau să folosesc cuponul, dintr-o dată brusc, absolut nu a devenit timp liber. Ie pentru a servi de fapt refuzat.

Am scris o plângere împotriva lui Grupon. Răspunsul este "demn":

Serviciile Partenerului, cu care am condus acțiunea, au stârnit un mare interes din partea clienților noștri. Și pentru a menține un nivel ridicat de servicii, partenerul nostru încearcă să distribuie în mod egal sarcina și să înregistreze în prealabil. Sperăm pentru înțelegerea și flexibilitatea partenerului nostru. Suntem siguri că veți putea stabili când și în ce moment va fi furnizat serviciul.

Cu stimă,
xenia

Serviciul de îngrijire pentru utilizatorii Grupon "

Sunt cu siguranță "foarte mulțumit" că sunt "încrezători și plini de speranță". Dar banii sunt aruncați în vânt.

În general, Grupon este într-adevăr un birou foarte dezonorant!







Trimiteți-le prietenilor: