FNK arsenal on-line

În a doua jumătate, jucătorii "Tottenham" au jucat mai bine decât adversarul lor și au reușit să obțină o penalizare, datorită cărora Kane a egalat scorul. „Spurs“, ar fi trebuit să înscrie un alt gol, dar Eriksen lovitură liberă a lovit bara, în timp ce „Arsenal“ nimic special, dar Nabal, de a crea în cadrul Lloris nu a reușit. Drept rezultat, adversarii au jucat la egalitate, împărțind punctele! Kozyrev Vyacheslav a lucrat pentru tine la acest meci! Pentru noi întâlniri pe paginile FNK! Și amintiți-vă că fotbalul este numărul 1 de sport din lume!

Suna fluierul final! În derby-ul din nordul Londrei a fost stabilită o egalitate - 1: 1.

Nu există deja nici o putere în jucători, "Arsenal". Aici și Ozil abia își trage picioarele, iar Sanchez dă transferul inexact. A fost un joc care a luat prea multă energie. Desenați aici va fi cel mai corect rezultat.

Tot cinci minute în a doua jumătate pentru a relua echipele. O mașină întreagă a adăugat Mark Klattenburg.

PERICOL! Ar trebui să fie servit în zona de pedeapsă, "Tottenham". Scorul a devenit 1 - 0 iar acest lucru dovedește un puternic gol și în același timp se pierde din voleu, după o pasă finalizată de Olivier Giroux. Acolo unde este Hugo Lloris.

Janssen, dintr-un unghi ascuțit, lovește poarta Cech. Chiar pe pozitia portarului se pare. În cea de-a doua încercare, deținătorul Gunners ia mingea în mănuși.

Winks apare câteva minute pe teren. Sona elimină din meciul Mauricio Pochettino. Foarte curând jocul de la Londra se va încheia.

Expediați domeniul de aplicare al recentei puterea într-o altă pedeapsă jucători, „Arsenal“, dar le pierde mingea în mijloc, apoi Fiul se grăbește la joc coajă, dar el reuseste sa obtina înainte de Petr, Cech, care, de altfel, se duce piciorul, dar reușește joacă deținător picioare pe jucătorul său de fotbal.

Da, a doua jumătate, dacă o luăm în total, rămâne pentru jucătorii "Tottenham", care au avut deja câteva momente să înscrie al doilea gol.

MOMEEEEENT! Doar scoruri gol doilea gol, "Tottenham". Cu pedeapsa câștigată cu un minut în urmă, Eriksen a făcut un pas cu o răsucire în portarul "Gunners". Nimeni inainte ca mingea in acest caz sa nu ajunga, bine, si sfera cu un bâzâit sa prăbușit în bara dreaptă și a sărit în câmp!

Sona imediat trei jucatori de aparare "Arsenal" a luat un tricou, dar el a reușit să treacă o trecere în toamna pe Rose, împotriva căruia deja faulturi.

Ei bine, de ce Giru nu-și apasă adversarul? Tocmai a ieșit pe teren. Fruntea este pur și simplu obligată să lase toate forțele pe teren în restul minutelor întâlnirii.

Ritmul jocului a scăzut la finalul întâlnirii, iar acum puterea rivalilor pur și simplu nu este suficientă. Unele pauze au fost luate de rivali. Va fi un atac final?

Trippier părăsește în cele din urmă câmpul. În masca va juca. Walker la fluierul Londrei stă în picioare o frunză de gazon.

Cumva e greu acum să te ridici de la gazonul Kyle Walker. Efectuați deja medicii pe teren, dar apărătorul arată că nu au nevoie de el. În orice caz, jucătorul de joc "spurs" nu poate continua.

Nu transferați transferul lui Sanchez în zona de pedeapsă pentru Giroux. Blocul este pus de către apărătorii echipei oaspete, iar francezul este în afara muncii, iar în privința abordărilor la pedeapsă "spurs" niciunul dintre jucătorii în formă roșie și albă nu este.

Ozil nu a reușit să scape pe flancul unei coliziuni cu Danny Rose. Mai mult decât atât, jucătorul din "Tottenham" a jucat împotriva adversarului său foarte atent și curat. Racheta va fi acum aruncată de vizitatori din spate.

Nu prea mult timp pentru a juca echipe. Aproximativ 15 minute. Oricare dintre echipe va avea ca rezultat trei puncte in banca de porc? Sau este o remiză pentru noi? Aceasta este o întrebare, răspunsul la care vom primi în următoarele câteva minute.

Dyer la lovit pe Sanchez în partea greșită a terenului. Imediat urmată de o minge din partea laterală a jucătorului, "Tottenham". Este pentru asta că intră în pasivitatea sa lumina galbenă din Klattenburg.

Și acum înlocuirea în "Tottenham": pe teren apare Janssen. Limitele frunzelor de gazon Kane. Până când va fi gata să servească pe teren tot 90 de minute.

Arsenal a obținut o lovitură de la colț pentru stânga. Ozil a executat o pasă excelentă spre centrul zonei de pedeapsă, unde Sanchez nu a reușit să facă o lovitură în lupta cu Rose. Sphere a revenit la linia de pedeapsă, de unde Ramsey a intrat în contact chiar deasupra țintei!

Ei bine, și apoi ultima rotire în tabăra gazdă: Oxlade-Chamberlain în loc de Walcott apare.

În loc de Iwobi, Olivier Giroud apare pe teren acum. Cu aproape zece minute în urmă, maestrul gazdelor a trebuit să elibereze acest lucru înainte, astfel încât a intrat în joc cât mai repede posibil.

Depunerea lui Ericksen nu este deosebit de bună. Kane nu poate ajunge la minge, pentru că Montreal pune mare trupul adversarului.

Ogo! Și în cele din urmă, un baldachin nereușit a fost realizat de Ozil, iar Gunners a organizat un contraatac, în timpul căruia Kane de la Koselny a ajuns pe picior. Penalitatea în poarta gazdei pune arbitrul, iar fundașul "Arsenal" arată un cartonaș galben.

Strâns cu transferul pe flancul stâng, Iwobi, care în luptă îngrămădit pe gazon Kyle Walker. Există o bună șansă de a înscrie un gol împotriva vizitatorilor.

A prăjit acum o bucată de peluză de Denni Rose, ca urmare a faptului că se afla pe gazon, cu cizmele înlăturate. Arbitrul a oprit jocul și nu la reluat până când apărătorul "spurs" sa pus în ordine.

Foarte puțin rămâne să joci în această luptă pentru rivali. Numai jumătate din a doua jumătate are însă suficient timp pentru a înscrie un gol sau două.

Imediat, Ramsey intră în luptă, iar în colțul din dreapta al pedepsei se strânge mingea pentru echipa sa. Aaron dă transferul la Montreal, care nu are cel mai bun teren în deplasare. Mingea a ajuns exact în mâinile lui Lloris.

Ramsey este acum în centrul câmpului. Coquelin trimite o odihnă. Este necesar să învinge victoria în această întâlnire "Aruncătoare", așa va face Wenger.

Nu, primul pe teren "Emirates" nu va fi Olivier Giroux. Va fi Aaron Ramsey, care, la fel ca Girou cu cinci minute mai devreme, primește cele mai recente instrucțiuni de la Arsene Wenger.

A jucat o lovitură de colț la poartă, "Arsenal" "spurs." Rose a dat o trecere Sonia, care a ratat coaja. Învelișul s-a deplasat cu mult peste tinta.

PERICOL! Aici este! Ozil de pe flancul stâng a trimis sfera în zona de pedeapsă. Poziționarea greșită a apărătorilor de "spurs" a fost greșită, în timp ce Jaka a sărit de pe spatele lui și capul a lovit o lovitură la dreapta "șase". Lorenis, un salt nebun, a salvat echipa de golul inevitabil!

Ei bine, wow! Acum, Rose se mișcă deja în față și din flancul din stânga, mingea în portar este foarte periculoasă. Conectează acolo la postul îndepărtat la acest transfer Kane, dar Montreal, jucând într-o subcategorie, are timp să-l înainte pe Harry. Mingea lovește genunchiul lui Kane și zboară în spatele frontului. O altă lovitură de la poartă!

Nu treci transferul penetrant al lui Jaki în zona de pedeapsă, pe Sanchez. Această pasă este citită de Rose, care, de fapt, întrerupe transferul de gol al adversarului.

Olivier Girou este pe cale să iasă pe teren. Ceva îi spune acum Arsene Wenger. Francezul, cu siguranță, ar trebui să adauge puterea de atac la "Aruncătorii".

Și din nou este periculos! Numai acum, la poarta opusă! Există un pitch în zona portarului Lloris. Wimmer pune mingea acolo și toate, și de data aceasta partea din spate a capului joacă în poarta, și în spatele liniei de față, așa cum a învățat, în timp ce în prezent post-lipsit de posibilitatea de a înscrie un gol Ozil și Walcott.

Eriksen! Și cum nu conduce acum echipa sa înainte. Am pierdut o minge Ozil în jumătatea mea de teren. A trimis imediat sfera Dembele Eriksenu, care a lovit o lovitură de sub Belierin. Mingea a ajuns în colțul din stânga, dar lovitura nebună a lui Cech la salvat pe Arsenal de pe poartă! Bravo!

Poate că în următoarele câteva minute vom vedea măsuri active din partea lui Arsene Wenger, deoarece înlocuirea „Arsenal“ a fost ca 15 minute de pe ecranele televizoarelor noastre apare. Sunt în curs de înlocuire.

Colțul din flancul drept a câștigat jucătorii, "Arsenal". M-am dus să se hrănească Ozil în zona de lângă bar, care se acumulează Sanchez, dar a ratat ușor mingea, în timp ce ca Walker lovit sfera de peste margine.

Da, și acum toți trebuie să pornească jucătorii "Arsenal" mai întâi. Prea mulți dintre proprietari au permis oponentului lor la începutul celui de-al doilea 45 de minute, pentru care au plătit.

Foarte încrezător acum sa apropiat de mingea Kane, care a aruncat o privire cu sânge rece și a bătut-o pe Cech de la "punct", prin spargerea centrului porții. Petru a căzut în stânga zonei poarta.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Kane! 1: 1! Comparați contul "stimula"!

Penalizare! La porțile "Arsenal"! Moussa Dembele ar putea intra într-o altă pedeapsă, stai pe picioare în lupta împotriva Ozil lovit apoi piciorul Koscielny, în timp ce jucătorul a fost pe gazon. „Punctul de plecare“!

Wow! Și Simon Belierin, care a reușit să curgă de la o margine a zonei de pedeapsă la altul și doar într-o subcategorie, tocmai a lovit mingea de sub picioarele lui Son, care a fluturat să lovească, tocmai ia salvat echipa acum.

Arată-ne acum directorii divinității plictisitoare Alla. Astăzi, talentul tânăr de "spurs" echipei sale nu poate ajuta. Chiar inainte de inceperea intalnirii, a devenit cunoscut despre ranirea lui. Timp de câteva săptămâni, el a eliminat echipa și acum nu va juca pentru echipa națională în weekendul următor.

Este timpul ca Montreal să lovească mingea de sub picioarele lui Walker, care, în plus față de tot, atacă și adversarul. O lovitură liberă de la jumătatea terenului va fi jucată de gazde.

Ieșirea la viteză până la poarta oaspeților nu a avut succes. Cu toate acestea, nu fără încălcarea regulii echipei, a fost posibil să se ia mingea de pe Saun. O lovitură dureroasă a fost primită de coreean, dar el poate continua meciul.

Aparent, Kyle Walker nu a fost de acord. L-au ajutat în pauză și reuniunea apărătorilor "Tottenham" poate continua. Aceasta este o veste bună pentru fanii "spurs".

Totul în locul lui? Apoi puteți continua jocul! Din centrul terenului mingea a fost jucată de către jucătorii de la "Tottenham", care acum sunt lăsați pe imaginea de televiziune. În pauză nu au existat substituții! Norocoși rivali, hai să mergem!

Foarte bun prima dată când au condus echipa, cu toate acestea, din când în când, format în lupta noastră și se intinde plictisitoare. "Arsenal" în prima jumătate a întâlnirii arăta mai bine decât adversarul său, ci pentru că a reușit să deschidă un cont. Să nu fie singur, ci cu ajutorul unui adversar care ia lovit capul în propriul său cadru, dar el totuși a trebuit să-l forțeze să facă acest lucru. În general, Gunners a marcat în primele 45 de minute acest gol și sa dus la pauză, conducând cu desăvârșire scorul.

Sună un fluier la pauză! Prima jumătate a ajuns la capăt! Așteptăm încă 45 de minute! Nu suntem de acord. În timp ce pe tabela de scorul este 1: 0. Gazdele sunt înainte.

Mustafi, cu o batistă, sa întors pe teren. Sângele se suflă din nas. De asemenea, va avea nevoie de îngrijiri medicale mai grave în timpul pauzei.