30 Lucruri pe care trebuie să le dai înainte de noul an - o femeie fericită

Cum a fost anul dvs.? Mulțumiți-i pentru tot ce este bun, pentru lecții, șmecheri și coborâșuri, noi prieteni, iubiți, pentru tot! Și amintiți-vă că există lucruri pe care trebuie doar să le eliberați. Scapă de această sarcină grea!

"Ieri după-amiază, sora mea gemene ma sunat la spitalul ei. Aproape un an era în comă. Faceți cunoștință cu vacanțele de iarnă și Anul Nou - pentru momentele mele neprețuite. Aproape toată noaptea am petrecut împreună, vorbind și râzând. Este încă foarte slabă, dar este surprinzător de consistentă. "







Aceasta este o parte din scrisoarea pe care am primit-o astăzi prin e-mail de la un cititor numit Amber. Nu puteam să-i dau atenție. Am fost impresionat de o altă parte a scrisorii, în care scrie Amber:

"Știți ce este cel mai interesant în privința asta? Cu o lună înainte de accidentul care sa întâmplat cu sora mea, nu am vorbit cu ea. Și astăzi, sincer vorbind, niciunul dintre noi nu ne poate aminti de ce ne-am certat. Tocmai ne-am arătat încăpățânare, am aderat la gândirea falsă. Sunt atât de recunoscător pentru soarta că ne-am lăsat de toate și am oa doua șansă să ne apreciem și să ne iubim unii pe alții ".







Wow! Acesta este un apel real pentru a renunța la toate cele rele în timp!

Și din moment ce Anul Nou este deja pe prag, înseamnă că a sosit timpul ideal pentru a reorienta energia și atenția asupra lucrurilor potrivite. Cred că acum este momentul cel mai favorabil pentru a scăpa de toate momentele negative, greșite care sunt prezente în viața noastră. Nu sunteți de acord cu asta?

Deci, astăzi vă sun la asta!

Iată ce trebuie să faceți înainte de Anul Nou:

postfață

Uneori cele mai dificile momente nu ne lasă să plecăm, împiedicând progresul. Dar ele indică necesitatea schimbării. Dacă vă luptați cu unele dintre punctele menționate mai sus, acum ați primit cheia schimbărilor care trebuie făcute înainte de Anul Nou. Obiceiurile tale trebuie corectate. Dacă veți continua să trăiți cu obiceiurile "rupte", atunci veți deveni "rupte".

Deci nu ar trebui să fie. Trebuie să începeți azi. Numai în acest fel vă veți simți mai bine, veți avea o mentalitate clară și o viață fericită. Aceste 30 sfaturi rapide vă vor schimba viața. Verifică-le pentru tine!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: