25 noiembrie - ignorați pda - micul 2018-2018

M-am retras deja de acolo - în ceea ce privește plasarea fotografiilor au devenit bani pentru a cere - așa că am retras :))

O voi ignora :))

Am plecat deja de acolo, Vkontakte îmi place mai mult :)







Am fost acolo timp de jumătate de an, pentru că nu era.

Cred că moscoviți nu vor susține această idee ..

oamenii care știu și mă luminează cum pot să părăsesc sala de clasă cu un coleg de clasă?
și ce pentru totdeauna? amintesc doar puțin mai mult de o lună în urmă, a șters profilul ei, chiar acum ea a urcat să privească - dar nu, eu sunt acolo ischo. 016:
Nu pot face asta?

Inițial nu mi-a plăcut - fără intimitate. Nu este clar dacă absolut străinii vor să meargă la pagina dvs.: 005:

Nu-mi place deloc, și după ce fotografia mătușii mele pe stânga a fost evaluată de copilul meu, nu mă duc cu piciorul. în locul de contact


Nu înțeleg ceva despre umor. "Colegii de clasă" este o resursă privată. Cum și pentru ce să primească o taxă este o chestiune privată a creatorilor și proprietarilor resursei. Cine nu-i place, nu merge. Cine îi place - plătește.
Acest lucru, desigur, ofensiv, atunci când ceva a fost dat gratuit, și apoi cere bani. Tip și continuă să fie, ca oamenii decent, pentru a da gratuit.

Amenințarea, dau un dinte, "Contact", de asemenea, nu se va forța însăși, va deveni plătită.

site-ul complet de debilitate .. Sunt înregistrat acolo, dar aproape nu merg .. dacă numai mesajul vine de la cineva. în contact este mult mai interesant. Ignor)

Nu înțeleg ceva despre umor. "Colegii de clasă" este o resursă privată. Cum și pentru ce să primească o taxă este o chestiune privată a creatorilor și proprietarilor resursei. Cine nu-i place, nu merge. Cine îi place - plătește.
Acest lucru, desigur, ofensiv, atunci când ceva a fost dat gratuit, și apoi cere bani. Tip și continuă să fie, ca oamenii decent, pentru a da gratuit.

Amenințarea, dau un dinte, "Contact", de asemenea, nu se va forța însăși, va deveni plătită.

Și mă alătur și celor care comunică Odnoklassniki cu pierderile din regiuni. Apropo, nu este plătit de astăzi. Nu mă deranjează deloc. Voi avea doar câteva cuvinte cu cei care nu sunt în contact. Am 2 fotografii acolo, pentru aceste pierderi. 5 + Nu am nevoie să pun, restul este același. Contactul, desigur, este mai convenabil. Pentru mine personal.

În acest caz, decât să ignorați site-ul, este mai bine să vă schimbați numele acolo în "Faceți site-ul liber", mai mult sens. )

Sunt în „colegii“, a găsit oameni care și-au pierdut 20 de ani de nazad.I este foarte recunoscător pentru această saytu.No Acum încet glisați-le la My World VK.No și printre ei sunt cei care sunt dedicate „colegii de clasă“ și, în orice nu a vrut să se mute în alte site-uri.







Mă întreb, sunt încă cei care cred cu tărie că ignorarea site-ului va da ceva? Mai ales când acest lucru este ignorat doar pentru o zi.
Sunt surprins.
+1, în special având în vedere că partea de leu nu este "hang out", dar vine o dată pe zi timp de cinci până la zece minute. Și nu interferează cu plata serviciilor.
La 20 de milioane. utilizatorii, lipsa de 1 milion (Dumnezeu interzis) nimeni nu va observa :))

Cei care au fost înregistrați până într-o zi acolo și vor rămâne. Înregistrarea noilor plăți. Spamați mai puțin. + Bineînțeles, numărul de fotografii pe care unele dintre ele în mod obișnuit dau dovadă în mod obișnuit în jurul valorii de 100 sunt, în general, GEST.

Am mers acolo, am luat toți prietenii noștri să contacteze, totul a fost gratuit și am plecat :)

Cei care au fost înregistrați până într-o zi acolo și vor rămâne. Înregistrarea noilor plăți. Spamați mai puțin. + Bineînțeles, numărul de fotografii pe care unele dintre ele în mod obișnuit dau dovadă în mod obișnuit în jurul valorii de 100 sunt, în general, GEST.
OFF și sunt 100 de fotografii îngrozitoare? În contact cu oamenii și se întâmplă mai mult. site ciudat al unor IMHO.

OFF și sunt 100 de fotografii îngrozitoare? În contact cu oamenii și se întâmplă mai mult. site ciudat al unor IMHO.

Nu văd nevoia pentru aceste 100 de fotografii pe care este filmată aceeași persoană. Sunt acum despre fotografiile unui om obișnuit pe stradă. Dar, în același timp, într-unul din grupurile mele preferate vkontakte mai mult de 1000 de fotografii și îmi place. Dar acest lucru este asemănător unui fan club. În înțelegerea mea, acest lucru este normal.

Nu văd nevoia pentru aceste 100 de fotografii pe care este filmată aceeași persoană. Sunt acum despre fotografiile unui om obișnuit pe stradă. Dar, în același timp, într-unul din grupurile mele preferate vkontakte mai mult de 1000 de fotografii și îmi place. Dar acest lucru este asemănător unui fan club. În înțelegerea mea, acest lucru este normal.
Da, da. Poate cineva admira :)) in acest fel. Văd.

Da, da. Poate cineva admira :)) in acest fel. Văd.

Ei bine, luați în computer, deschideți fotografiile și admirați. Sau tipăriți, atârnați și admirați :))

Ei bine, luați în computer, deschideți fotografiile și admirați. Sau tipăriți, atârnați și admirați :) Unul este plictisitor. Este necesar ca LP să vorbească în continuare despre cum a torturat pe toată lumea cu fotami :))

Ei bine, luați în computer, deschideți fotografiile și admirați. Sau tipăriți, atârnați și admirați :))
Ei bine, la nu interesant: 004:
niciun auditor :)) :))

Unul este plictisitor. Este necesar ca LP să vorbească în continuare despre cum a torturat pe toată lumea cu fotami :))
Este cineva cu LV da? Se pare că nu există. Acolo, Kamchatka a fost scrisă.

Ei bine, la nu interesant: 004:
niciun auditor :)) :))

Puteți aranja o expoziție de portrete. Atât audiența cât și conversațiile sunt securizate.

Este necesar să obțineți astfel de bannere: "ignor colegii de clasă timp de 2 luni 4 zile 11 ore 33 minute!"
După tip "Eu nu fumez deja" NNN salvat freca NNN polițist "

Și le-am ignorat mult timp. Din momentul în care am auzit despre ei. Pentru că nu sa înregistrat și nu a mers acolo o singură dată.

Este cineva cu LV da? Se pare că nu există. Acolo, Kamchatka a fost scrisă.
Suntem în legătură cu lucruri diferite. A pierdut și a condus :)) Și apoi acest vârf în inundație se va întoarce și vom fi certați de oameni serioși :)) :)) :)) :)): floare:

Puteți aranja o expoziție de portrete. Atât audiența cât și conversațiile sunt securizate.
dar nu puteți doar propriu;) puteți discuta și chiar cineva fir. care este în fotografie :))

oh bine ..
pe tema: Nu pot sta ONE CLUBS, bine, nimeni nu este privat: 015:







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: