8 Legile Universului

- 1412

8 Legile Universului
Gândirea creează Totul.
Cunoscând această lege, puteți crea totul conștient, controlând gândurile și direcționându-le în direcția corectă. Puteți începe să creați dorința și nu este necesar.






2. Legea de realizare.
Orice gând are dreptul la realizare.
Nu-ți face griji, dar e bine că ai venit. Dacă sunteți mulțumiți de gândurile voastre, atunci permiteți-le să se realizeze. Nu-i deranjează cu îndoială. Totul are dreptul de a fi!
3. Legea timpului.
Avem timp să încetinim sau să anulam realizarea gândului născut. Apropo pentru acest scop este timpul.
În legătură cu dezvoltarea universului, durata de timp pentru eliminarea întruchipării gândirii este redusă zilnic. Suntem în curs de dezvoltare ...
Este foarte bine că există o perioadă de timp înainte de întruparea gândurilor voastre. Imaginați-vă dacă fiecare gând a fost executat instantaneu?
"Trebuie să traversăm cu atenție strada și apoi brusc un idiot să sară din colț și să mă zdrobească!"
Imediat idiotul zboară ... .hrum ... .să se înțeleagă ...
Prin urmare. dacă începeți să vă gândiți la acest lucru nedorit, schimbați repede mentalitatea dorită ... până când aveți timp pentru aceasta.
4. Legea libertății de alegere.
Toată lumea are dreptul să gândească ce vrea și, prin urmare, să creeze ceea ce dorește. Nu există evaluări, reguli, restricții ... libertate de alegere.






Vrei să-ți îndeplini dorințele. Permiteți și nu condamnați dorințele altora. Ei bine, cineva vrea cineva un bol de toaletă din diamante, dreptul său ...
Dacă nu permiteți altora, atunci automat nu vă permiteți. Din moment ce sunteți parte a altora ... vezi numărul de lege 7.
5. Dreptul teritoriului.
Nici o altă gândire sau creația altcuiva ... nu va intra în viața voastră fără permisiunea dvs. mintală. Tot ceea ce observi este creat sau permis doar de tine!
Nimeni nu este vina pentru ceea ce se întâmplă în viața voastră. Numai cu permisiunea ta. Deci, nu pierdeți nici măcar energia pentru a afla ... "De ce mi sa întâmplat asta?" Și de ce mi-au făcut asta?
Prin cap ...
6. Legea armoniei.
Universul se aplică tuturor în mod egal. Ea nu are favorite sau cele pe care ea îi pedepsește. Totul este unul.
Relaxați-vă ... și bucurați-vă de viață. Absolut nici o nevoie de a currii favoare și să fie frumos cu cineva ...
7. Legea grupului.
Toți avem un element de ceva. Nimic nu se întâmplă la un moment dat. Nu există nimic definitiv sau inițial. Prin urmare, sunteți ... o persoană, un oraș, o țară, o planetă, o galaxie, un univers etc.
Doar acceptați acest fapt. Și înțelegeți că, de exemplu, corpul vostru ... acesta este și universul.
8. Legea dezvoltării. Universul și toate elementele și componentele sale se dezvoltă. A fost întotdeauna așa, este și va fi ...
Infinitatea este o schemă de dezvoltare.
Ține minte că orice se întâmplă, vei gestiona totul. Sunteți o ființă veșnică și infinită. Tu mereu se dezvoltă și este un fapt foarte plăcut. Bucurați-vă!

Chudinov Valery Alekseevich

Demin Valery Mikhailovici

Klimov Grigori Petrovici

Shemshuk Vladimir Alekseevici

Vă mulțumesc pentru rețete utile.) Eu de obicei folosesc pengu, numai fără miere și domestic (egal).

Multumesc pentru articol, foarte interesant)

Critica regimului nu înseamnă a fi un Russophobe. Din fapte nu puteți scăpa. 5% din populație deține.

Îmi pare rău pentru el. un bolnav pe cap. Sper să găsesc pace în casa întristării, într-o cameră moale cu oameni buni.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: