4 reguli de aur pentru fete de dating

4 reguli de aur pentru fete de dating

Orice om care vrea să se familiarizeze cu o fată, întreabă: "Cum să abordăm, cum să ne cunoaștem, despre ce să vorbim și, în cele din urmă, cum să ne placă" fata de vis "?

De asemenea, orice fată care vrea sa intalnit omul ei, aceleași întrebări: „Cum sa faci“ omul de vis „a mers ca să-l lovească cu o cunoștință, nimic pentru a vorbi despre cu el, și cum îi plăcea să familiaritate a continuat? "Evident, bărbații și femeile au aceeași abordare a problemei întâlnirii pentru o relație serioasă. Și oamenii care înțeleg acest lucru, se bucură de un mare succes cu femeile.







Regulamentul de aur numărul 1: cum să abordați fata de vise.

Un rol imens îl joacă locul unde te vei cunoaște cu fetele. Cel mai bun loc pentru asta este cluburile de noapte, toate tipurile de petreceri și petreceri de flirt. Din simplul motiv că este acceptat și destul de decent să se apropie de fete. Și în căutarea "bărbaților de vise" fetele sunt adesea trimise acolo.

La întrebarea "Cum să faci un vis să apară", fetele răspund, de obicei, la sine: "Trebuie să arătăm bine. Trebuie să arăt că l-am lăsat să mă apropie, că nu voi fi nepoliticos, nepoliticos și nu voi chema poliția. Și, în general, sunt alb și pufos - este evident din ochii mei veseli și din zâmbet larg ".

Deci, domnilor, oameni, dacă vezi o femeie care plătește în mod evident, o mulțime de timp pentru aspectul lor, cu interes arată în ochii străini, iar pe fața ei din când în când apare zâmbet misterios fericit, știi, această femeie este în căutarea pentru „un om vise“ . Poate ca te cauta. Abordați în siguranță. Vi se vor da câteva minute. Restul depinde de tine.

Rezumatul regulii de aur numarul 1: trebuie sa vii la fata pe care iti plac obligatoriu, mai ales daca esti in locul "drept".

Regulamentul de aur numărul 2: cum să întâlnești fata de vis.

Aici sunteți, adunați în spirit, ați venit la fata. Și apoi cel mai dificil este să întâlnești o fată. Din nou, sarcina este mult simplificată dacă locul cunoașterii este cluburile de noapte, petrecerile și petrecerile din Moscova. Cunoașterea fetelor din Moscova apare adesea în aceste instituții.

La întrebarea "cum să faci cunoștință cu un bărbat de vise?", Fetele însele răspund în felul următor: "Omul trebuie mai întâi să se familiarizeze. Din simplul motiv că omul este încă el. Și eu, după ce facem primul pas, vom crea toate condițiile pentru ca cunoștința să aibă loc și să continue. "

După cum puteți vedea, domnilor de oameni, nu aveți nevoie de prea mult de la dvs. - faceți doar primul pas. Este simplu si simplu: "Buna ziua, numele meu este Vasily Petrovich, si care este numele tau?". Chiar dacă planurile fetei nu includ cunoașterea unui bărbat și ea te va scoate, numele tău va mai suna. Efectul surprizei va funcționa. Deci te-ai întâlnit.







La data întâlnirii, încercați să vă amintiți încă numele fetei: cel mai plăcut lucru pentru urechile umane este sunetul propriului nume. Și asigurați-vă că numele fetei așa cum ți-a spus ea. Dacă ea se numește Dasha, atunci nu Dun, Dusya, Dashechek, Dushechek, Sunny și așa mai departe. nu ar trebui să fie.

În același timp, când vă prezentați, încercați să vă numiți numele de mai multe ori, astfel încât fata să-și amintească și să nu se simtă inconfortabil. De exemplu, astfel: "Bună ziua, numele meu este Vasily Petrovich și care este numele tău? Oh. Cât de frumos, Dasha, ne vom cunoaște. Știi, Dasha, deși numele meu și Vasily Petrovich, dar îmi place mai bine când mă numesc Vasily, și chiar mai bine - doar Vasya. Da, da, Vasya, poate este mai convenabil și mai scurt decât Vasily. Deci, Dasha, spune-mi Vasya.

Rezumatul regulii de aur numărul 2: trebuie să vă familiarizați mai întâi. Este foarte de dorit să vă amintiți, ca numele fetiței visurilor voastre, să o numiți exact așa cum ea sa prezentat dvs. și cu orice ocazie să vă amintiți numele.

Regulamentul de aur numărul 3: ce să vorbești cu visele fată.

După ce cunoștința a avut loc, doar câteva secunde, astfel încât fata visului ți-a inventat mintea despre tine. Și în funcție de faptul dacă această opinie este pozitivă sau negativă, cunoștința dvs. se va încheia imediat sau va continua cu succes. Și că fata din vis a avut o opinie bună despre tine, trebuie să găsești un subiect demn de conversație.

Fetele, ca și bărbații, se ocupă de întrebarea: "Despre ce să vorbim?" Și fetele răspund: "Nu contează ce să vorbești cu un bărbat, dacă numai subiectul conversației era interesant pentru un bărbat. Și cel mai interesant subiect pentru orice persoană este el însuși. De aceea, cu un om de vise trebuie să vorbim despre el ".

După primele 5-10 minute ai vorbit despre tine, e timpul să vorbești despre fata de vis. Și numai despre asta.

Rezumatul regulii de aur numărul 3: primele 5-10 minute de conversație cu fata vă dedicați, tot restul timpului vorbesc doar despre ea.

Regulă de aur numărul 4: cum să placă visele fată.

Ați vorbit deja despre cât de inteligenți sunteți, de succes, de natură, de generoasă, de atenți ... Și aproape ca fata. Ultimul accident vascular cerebral lipsește.

Daca ai facut fata chiar si cel mai mic interes pentru propria persoana, ea are grijă de un singur lucru: "Cum să-l placi acestui bărbat. Doar nu-mi place, dar, în general, mă înnebunești, pentru ca, în afară de mine, să nu se uite la nimeni. Da, chiar dacă nu i-ai făcut pe fată cel mai mic interes, îi mai pasă. Pur și simplu pentru că natura feminină este așa - a seduce și a seduce bărbații. Cu cât mai mult, cu atât mai bine.

Prin urmare, cel mai simplu mod de a vă place o fată este să arătați că într-adevăr îi place foarte mult, îi place doar ea și, după ce o cunoașteți, alte fete nu există pentru voi deloc.

Doar nu trebuie să te uiți la fata. Asta te încurci, și chiar mai rău, înspăimântați. Și este chiar mai inacceptabil să privim cu curiozitate părțile individuale ale figurii ei.
Cea mai bună modalitate de a arăta o soie de interes intens este fluxul de complimente. În plus, complimentele nu ar trebui să se refere doar la aspectul ei. În timpul unei conversații despre ea, veți avea multe motive să spuneți: "Ce spuneți. Sunteți cu adevărat voi. Sunt uimit! Sunt încântat! Ei bine, dai! ". Cu toate acestea, aveți grijă, o sumă excesivă de complimente de la o fată rezonabilă poate provoca neîncredere față de atenția acordată.

Rezumatul regulii de aur numărul 4: Oamenilor le place să le placă. Iar fetele adoră pur și simplu acei bărbați care le-au atras atenția. Și cu cât bărbații sunt mai atenți, cu atât mai multe femei le adoră pe acești bărbați.

La lista de știri

Acasa »Stiri» Societate »4 reguli de aur pentru fete de dating







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: