4 Audio în culise despre relațiile cu fetele

Astăzi puteți asculta 4 casete audio care vă vor ajuta în toate domeniile de comunicare și relații cu fetele ...

Pentru că, dacă doriți un relații foarte bune și excelente cu fata - este necesar să se combine în viața lor și chat interesant, și viața sexuală bogată, și să dea semne de atenție de a face lucruri mici frumoase și surprize, și doar pentru a fi un om de succes ...







1. "Ce un lucru este uitat de marea majoritate a oamenilor, dar cine ANGAJEAZĂ ROLUL CHEIE, astfel încât fata să adoarmă cu tine fericită și fericită ..."

4. "Cum să scapi de complexe și stereotipuri TIMPUL ȘI FORUMUL,

care vă inhibă foarte mult și vă împiedică în toate domeniile vieții dvs .: comunicare interesantă, muncă, dezvoltarea afacerii, noi cunoștințe și, desigur, relații, comunicare și sex la clasă cu prietena ta.

Acest sunet pe care nu l-am stabilit niciodată în mod liber, deși l-am înregistrat cu mai mult de 3 ani în urmă.

Dar toate metodele și sfaturile descrise în el funcționează cu mare succes și acum (de atunci am început chiar să urmez aceste principii de viață eu - rezultatele și toată viața merg numai datorită lor în sus) și vor lucra foarte mult și vor aduce rezultate în viitor.

Doriți să obțineți în continuare același lucru închis de la înregistrări audio străine ochi, multe dintre care am avut niciodată înainte ANYBODY postat sau chiar vândut ...







Și ce crezi despre lucrurile pe care le-am spus despre aceste audio?

Împărtășește în social. crearea de rețele

Întrebare la 3 intrări (timp 3,30-4,30) »Nu vă grăbiți să scoateți un membru din vagin Dacă nu vă este frică să aveți copii»
Ceva nu este foarte clar, dacă oamenii doresc copii, atunci nu sunt protejați și, dacă da, sperma, în orice caz, se încadrează în destinație. În cazul în care mijlocul de barieră este folosit un prezervativ sau altfel, nu contează cât de mult membrul își petrece timpul în vagin. Aceasta este, probabil, aici a fost necesar să se clarifice că "nu vă grăbiți să retrageți penisul după ejaculare". Apoi, concepția unui copil nu este deloc. Ne-ați confundat, Boris: ((

Cu privire la problema sarcinii - chiar dacă nu a existat ejaculare. O fată poate rămâne gravidă ... pentru că atunci când un bărbat este foarte entuziasmat - atunci un lichid transparent care joacă rolul de lubrifiant iese în evidență. Și uneori cu ajutorul ei se poate obține și sperma în vaginul fetei, iar pentru concepție este suficient și un mic ...

Desigur, șansele ca femeia să rămână gravidă în acest caz este mult, mult mai puțin decât atunci când bărbatul are ejaculare - dar ele sunt încă (mai ales atunci când există o excitare foarte puternică ...). Și acest lucru este dovedit în practică - de aceea există cazuri, tipul nu a terminat în fată și a rămas însărcinată ...

Ei bine, și cu siguranță aveți dreptate cu clarificarea "nu vă grăbiți să vă retrageți membrul după semicuzificare ..." dacă există o astfel de oportunitate.

Din nou, în cazul în care cuplul nu vrea în acest moment pentru a avea copii - cel mai bine este de a elimina imediat, deoarece termenul poate deveni lent si sperma poate intra fetele vagin, dacă va continua să se miște într-un prezervativ cu material seminal și care nu este membru foarte elastic - l pot zbura, etc.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: