9 Lucruri care se pot întâmpla dacă nu vă spălați frecvent părul

dar îmi place să-mi spăl capul rar. Primele 3 zile de păr lipite împreună, și până la sfârșitul săptămânii sunt cu adevărat mai friabile, pe drum și nu atât de luxuriante.
Adevărul este că nu înțeleg încă dacă organismul le-a echilibrat cu adevărat, sau m-am obișnuit cu asta.







Deci, cu spălarea obișnuită, dacă vă scăldați în timpul zilei, veți simți pielea lipicioasă și mirosul până seara. Dacă așteptați o săptămână, nu mai puteți spăla.

Principalul lucru nu este să fugi. Este necesar să se ia obligația - spălarea cel puțin o dată la 2 săptămâni, oricât de inutil ar părea. Atunci când apar păduchii, etc.

Nu există delir! În mod constant fac diverse experimente pe părul meu. Ultimul meu experiment este spălarea capului cu săpun simplu. În compoziția sa, numai sarea de sodiu a acizilor și uleiurilor carboxilice grase, apa, glicerina clorură de sodiu (sare), antioxidant, dioxid de titan. dar chiar dacă DIOXIDUL DE TITAN este utilizat în producția de ciocolată de grâu și de alcool, care este vizibilă și nu este o substanță chimică temporară. Iau un săpun de uz casnic brun de uz casnic și săpun părul meu, și eu o fac de două ori. Pentru că încerc să-mi spăl părul cât mai puțin posibil. Desigur că nu merg cu părul murdar până la decență. Și în vara încerc să nu le usuc cu un uscător de păr. Când fac acest lucru în sat în timpul vacanței de vară, când se usucă în aer, părul este tipărit de asemenea mirosuri delicioase. Miroase de fân proaspăt tăiat, de vântul din mare. Ca urmare, părul nu se murdărește mult timp, devine mai gros și crește mai repede. Apropo, și apă pentru spălarea părului iau numai de pe râu, este mai moale și săpun este mai bine spălate. Si tu, de asemenea, va sfatuiti sa va faceti gura de vara.







9 Lucruri care se pot întâmpla dacă nu vă spălați frecvent părul

Ce ați vrut să știți despre plăcile din marmură În producția de bucătărie, mobilier de sufragerie, panouri de perete, trepte, șeminee, plăci de marmură sunt folosite - așa-numitele plăci. Uită-te bine.

9 Lucruri care se pot întâmpla dacă nu vă spălați frecvent părul







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: