51 Revizuirea centrului orașului Moscova pentru închirierea de locuințe la Moscova, filistină, concediu medical

Managementul cel mai dezgustător al locuințelor de închiriat. Casa este construită ca o casă de cărți, merită să loviți peretele, deoarece întreaga casă se va trezi la intrarea următoare. Usi de intrare și interioare din carton, instalații sanitare, mânere pentru uși, ferestre, prize din cel mai ieftin material, ceea ce duce la o înlocuire permanentă. Deconectați întotdeauna apă caldă și rece, încălzire, Internet, și lumina, din cauza a ceea ce poate sta foame o zi, ca un aragaz electric. De asemenea, ascensoarele se descompun. Apartamentul tot timpul. Data viitoare ›







A decis să răscumpere apartamentul înainte de timp. Timp de o lună am sunat, am aflat cum să fac toate acestea și ce documente sunt necesare. Mi sa spus că nu există o singură plată, le scot prin e-mail, confirm confirmare. La ora stabilită, vin, eu aduc ordinul de plată inițial, vă arăt. Mi-au explicat că banii sunt undeva în departament și sunt plasați pe lista dorită. Dați o listă a documentelor care ar trebui să vi se aducă data viitoare. Mă înscriu, în momentul specificat, venim toată familia (din moment ce apartamentul este egal). Data viitoare ›

birou TSAZH 1. I - expert imobiliar de locuințe secundare, ieri a apelat la TSAZH cu privire la rambursarea datoriei către organizație, există o mătușă a aflat că am găsit un cumpărător pentru o casa, care este vândut pentru a achita această datorie, imediat am dat seama că este necesar de a atrage client de partea lui. Mi-a aruncat noroi la client și am justificat-o prin faptul că nu am obișnuit procura de la client pentru a primi informații de la mine, semănând astfel un șir de îndoială din partea clientului în cunoștințele și abilitățile mele! HORROR!

În departamentul juridic, specialiștii analfabeți și mincinoșii lucrează. Am venit pentru un certificat - nu este nimeni acolo. Ne-a spus să așteptăm. Am petrecut mai mult de 2 ore. Apoi au spus că nu va fi nimeni azi. Asta e atitudinea față de oameni. Rușine!

Oamenii responsabili nu iau țevi. Este imposibil să treci prin asta. Responsabilii nu iau țevile să se orienteze asupra acțiunilor. Meniul pentru contacte și informarea cu privire la MGTSZH nu este configurat pentru rezolvarea problemelor de cumpărare a unui spațiu de locuit: efectuarea de apeluri într-o singură direcție și toate acestea fără răspuns. Cum să fii în vârstă și în vârstă, să nu folosești Internetul și meniul corpurilor. Solicit conducerii MGCC să instruiască subordonații să înlăture barierele de informare pentru cetățenii Federației Ruse din Moscova (cel puțin în ceea ce privește semnarea contractelor. ›







Am scris, VI Filippov cu câteva luni în urmă, o revizuire critică a noii gene. director, iar site-ul a devenit indisponibil. I-am sunat pe director acolo pe Burkova fără talent, care sa angajat să gestioneze departamentul de tehnologia informației din munți. proprietatea Moscovei. M-am înșelat: este pur și simplu incompetent în aceste chestiuni. Este ca și cum ai avea un canal numit director de brutărie. Este în spiritul timpului nostru: principalul lucru este că ar trebui să fie adevărat, iar profesionalismul nu este necesar. Iar subordonații loiali și ascultători încearcă: departamentul. Data viitoare ›

În urmă cu câțiva ani, părinții mei nevoie de consiliere cu privire la problemele de locuințe (situația nu a fost foarte usor), apoi ne-am decis să solicite organizației, experții nu Gupalo confuz și a decis să emită doar câteva săptămâni. Centrul funcționează Tatiana - un mare expert care pleacă omenește și cu respect pentru persoanele în vârstă și nu fără a rezolva problema. Ea a ajutat chiar și părinții mei, probabil, fără problemele pe care le-a avut suficient.

Managementul cel mai dezgustător al locuințelor de închiriat. Casa este construită ca o casă de cărți, merită să loviți peretele, deoarece întreaga casă se va trezi la intrarea următoare. Usi de intrare și interioare din carton, instalații sanitare, mânere pentru uși, ferestre, prize din cel mai ieftin material, ceea ce duce la o înlocuire permanentă. Opriți întotdeauna apa caldă și rece, încălzirea, internetul și, de asemenea, lumina, din cauza a ceea ce puteți sta foame toată ziua, deoarece soba este electrică. De asemenea, ascensoarele se descompun. Apartamentul tot timpul. Data viitoare ›

A decis să răscumpere apartamentul înainte de timp. Timp de o lună am sunat, am aflat cum să fac toate acestea și ce documente sunt necesare. Mi sa spus că nu există o singură plată, le scot prin e-mail, confirm confirmare. La ora stabilită, vin, eu aduc ordinul de plată inițial, vă arăt. Mi-au explicat că banii sunt undeva în departament și sunt plasați pe lista dorită. Dați o listă a documentelor care ar trebui să vi se aducă data viitoare. Mă voi înscrie, în momentul specificat, venim toată familia (din moment ce apartamentul este egal). Data viitoare ›

birou TSAZH 1. I - expert imobiliar de locuințe secundare, ieri a apelat la TSAZH cu privire la rambursarea datoriei către organizație, există o mătușă a aflat că am găsit un cumpărător pentru o casa, care este vândut pentru a achita această datorie, imediat am dat seama că este necesar de a atrage client de partea lui. Mi-a aruncat noroi la client și am justificat-o prin faptul că nu am obișnuit procura de la client pentru a primi informații de la mine, semănând astfel un șir de îndoială din partea clientului în cunoștințele și abilitățile mele! HORROR!

În departamentul juridic, specialiștii analfabeți și mincinoșii lucrează. Am venit pentru un certificat - nu este nimeni acolo. Ne-a spus să așteptăm. Am petrecut mai mult de 2 ore. Apoi au spus că nu va fi nimeni azi. Asta e atitudinea față de oameni. Rușine!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: