15 Frazele cele mai periculoase din gura unei femei, sănătatea bărbaților din Rusia

15 Frazele cele mai periculoase din gura unei femei, sănătatea bărbaților din Rusia

2. Vrei să treci de farmacie? La bărbații cu experiență, prima reacție este aceeași: "Are nevoie de un test?"

3. Apoi a aprins un bec. Fie ar trebui să fie, fie a apăsat un buton inutil, sau dispozitivul (mașină, computer, încălzitor de apă) semnalează o problemă sau deja sa spart. Atâta timp cât veți obține adevărul, veți găsi o pereche de păr gri.







4. Totul este clar! Este clar că ea nu înțelege nimic, dar să-și transmită punctul ei de vedere este mult mai dificil.

5. Trebuie să vorbim.

6. Nu observați nimic? Și încercați să nu observați ce ar trebui să faceți.

7. Adică, nu aștepți? Se pare că ești liber să elimini seara, dar știți: o femeie este nefericită și nu va uita absența voastră trădătoare.







8. Astăzi, o astfel de bluză (diamant, "Mercedes") măsoară!

9. Îmi poți promite ceva? Apoi orice poate urma. Cu atât mai mult nu vei face. Ce vei rezolva? Ce vei face? Ce veți cumpăra. Nu promiteți - cumva nu în patsanski, promiteți - oarecum retrospectivă.

10. Apoi prietenul meu te-a văzut. Senzația este ca și când părinții sunt chemați din nou la școală. Chiar dacă conștiința ta este clară, ca o soluție pentru lentilele de contact.

11. Ai dormit cu ea? Nici unul dintre cele două posibile răspunsuri nu o va satisface - de data aceasta. Nu e la fel de inteligentă cum părea, sunt două.

12. Sunt pe punctul de a ieși.

13. Nu vă faceți griji. Sau aici: "Nu vă supărați". Respirația-respirație? Și acum veți auzi sau prostii, din cauza căreia nu v-ați fi îngrijorat dacă nu era pentru ea (care este deja supărată), sau chiar ceva care îi face pe toți oamenii supărat.

14. Bine, nu, o voi face eu însumi. Și acum nu mai este jignită de inacțiunea ta (probabil accidentală).

15. Și banii noștri acum?

Cu toate acestea,

În general, nu folosesc aceste fraze: D

atunci nu există nici un motiv)

Poate că o folosiți, pur și simplu nu o observați)

6. Nu observați nimic și încercați să observați ce trebuie.

exact, cuvintele duc la confuzie, începeți panică și uimită să căutați ceea ce trebuie să observați)

6. Nu observați nimic și încercați să observați ce trebuie.







Trimiteți-le prietenilor: