40 de ani este o bătrână, pagina 3, forum

soțul meu și diferența în 7 ani, eu sunt mai în vârstă - el a fost de 27, sunt 34 de ani, de la Al are un fiu, eu chiar postpartum recuperat complexe mult prea asa ca ridurile au deja și el este mai tânăr decât era aspectul, deși el spune că pentru el întotdeauna am 18 )) și acum numit copilul cu părul blond în magazin)) - sunt blonda)) aici și așa, deși eu pe creșterea de 165 și greutatea nu este mic pe copil, probabil, nu trage pe o mătușă fel. În timp ce se certa cu fratele ei, Duck, a spus că nu strigă la ea, este o fetiță! ))) - mă percepe ca pe un copil! Cred că poate din cauza naturii drum, dar eu nu știu)) am fost din nou în casă încerca să nu facă-dacă soțul face micul dejun acasa, el lucrează și oferă, de asemenea că, eu nu lucrez cu copilul, încerc încă o dată pentru a arăta că este greu fără ajutorul lui este indispensabil. el este cu adevărat atât acasă, cât și la serviciu, împreună cu copilul și în magazin împreună. Markup probabil neputintei a mers prea departe, am ((dar am observat un astfel de lucru după naștere, am încercat să trageți peste tot și apoi face acest lucru - nu este pe placul lui au fost scandaluri pretins că n-ai de nimic te-ai schimbat, m-am oprit un om să se simtă. - totul mi-a satisfăcut din nou relaxat, atunci nu știu cât de greu e aici Nu mă pot descurca și din nou sunt un copil și e un bărbat!







totul este relativ) dacă o femeie are 40 sau 50 de ani și arată bine, atunci MCH are mai multe șanse să aibă grijă de ea și ea îi va dori în mod neechivoc. dar dacă se vor întâlni pentru o lungă perioadă de timp sau vor trăi, după un timp elementul de noutate va dispărea și vor fi vizibile multe neajunsuri (în special vizuale în comparație cu femeile mai tinere)

totul este relativ) dacă o femeie are 40 sau 50 de ani și arată bine, atunci MCH are mai multe șanse să aibă grijă de ea și ea îi va dori în mod neechivoc. dar dacă se vor întâlni pentru o lungă perioadă de timp sau vor trăi, după un timp elementul de noutate va dispărea și vor fi vizibile multe neajunsuri (în special vizuale în comparație cu femeile mai tinere)

Margo.ne să ia în golovu.moey familiar în vârstă de 24 de ani, soțul ei numit în vârstă de la 22 (cu toate că îi pasă de ea, subțire, frumos. Am 18 ani deja a apărut părul gri, mnogo.podruga lor la 20 de ani, toate gri (ereditatea takaya.i asta? pur si simplu, nu luați infracțiune, dar omul este un slăbănog și neudachnik.to că el te-a chemat vechi, nu krasit.eto, dacă ați spus, de exemplu, că el nu este un om, la toate, sau el are un pic .. pentru barbati acest lucru este foarte insultator, dar nu vom mai fi cu voi inainte, nu? Deci, vom colora parul, iar nasul si zâmbetul vor fi mai mari) c). = "Margot"] Am întâlnit un bărbat timp de 3 ani. Sunt acum 40 de ani, are 36 de ani. Știa vârsta mea. El a spus că sunt bine. Adăugarea este atletică, abdomenul nu este înalt, subțire. A apărut o mică problemă, păr gri. Au existat stresuri în familie, experiențe. Am vopsit părul, dar nu în fiecare săptămână. Nu sunt riduri, nu-mi acoperez fața, încerc să fiu natural. Vsyra a spus că ești femeia mea și vrei să spui mult pentru mine. Astăzi am fost foarte ofensat. A sunat pe cel vechi. Poate că era vorba de sarcasm, de un rânjet? Am spus pe scurt că nu sunt femeia ta acum și totul sa terminat. În afară de a afla nu a devenit. Ce crezi? Indiferent dacă este necesar să continuăm cu ea mai departe, toți se vor uita la tineri.

40 de ani? Oh, am făcut un râs. Sunt aproape 42 de ani, soțul meu un an mai mic, la locul de muncă, de 30 de ani coada de mers pe jos frumos în văzul tuturor colegilor, el a fost alăturat cu 29 de ani minunat frumos, dar acum ei încearcă încet să se alăture 26 de ani, deși nu frumos, dar familia se răcească puțin. Bărbații sunt plictisit moloduhi neliniștiți, uita-te in jur, aproape nouă modă: el - un tânăr, interesant, - mai mari, dar nu gândaci în capul meu și burta la registratorul nu obosi. Bătrâna, oh mammon, se bate lacrimă.

108. Oaspete, unde locuiesti?
Noi, cu un prieten de la vârsta de 22 de ani, am sunat deja. Suntem așa luați în considerare.
Prietenul meu a mers la medic și a întrebat-o cât de în vârstă era (arăta ca un adolescent, de la vârsta de 15 ani). Cred că a flirtat cu ea, îi plăcea el. Ea a răspuns - 22 de ani. El a răspuns cu dispreț: "Da, ești deja bătrân!" O femeie tânără este de până la 21 de ani, de la 18 la 21 de ani, după bătrânețe.
Când m-am îmbătrânit la vârsta de 23 de ani, interlocutorii au avut un șoc)

Lena
Cum pot să nu-mi plac aceste "bărbatul meu este femeia mea". Imediat niște impresii neplăcute despre un bărbat se dezvoltă când aud acest lucru într-un lexicon. (Câinele meu, pisica mea ... hamsterul meu, de asemenea ..
au agreat cum pisica mea a ajuns la combinația de cuvinte. Am un dezgust lung și secret pentru cei care spun la exemplul de a deține o pisică, îmi voi cumpăra o pisică. Nu l-am dus acasă la casa mea, ca să rupă tapetul. mă în același timp la acest tip de oameni nu există o dispreț și eu cu ei nu vreau să aibă comunicare. cel puțin dacă este imposibil să scapi de ei, atunci voi fi sensibil la ei. un astfel de bzik.)







Prietenul meu a mers la medic și a întrebat-o cât de în vârstă era (arăta ca un adolescent, de la vârsta de 15 ani). Cred că a flirtat cu ea, îi plăcea el. Ea a răspuns - 22 de ani. El a răspuns cu dispreț: "Da, ești deja bătrân!" O femeie tânără este de până la 21 de ani, de la 18 la 21 de ani, după bătrânețe
*****. el însuși este probabil bunicul, și încearcă să sară pe fete 13 curat, pedofilul naibii. bărbații sunt plini de oameni care se uită la copii. ele sunt mult mai multe decât credem noi. ele se ascund și vor fi dacă ceva fucats în public. privind pedofilia.

E stereotipurile tale. În orice club sportiv plin de doamne în vârstă care merg la sala de sport și lecții de grup. Aceasta este norma absolută pentru dimineața în fitness.
++++++ Mă duc la sală în jurul a 12-13 ore. Bunica este bună pentru 60 de ani și chiar pentru 70 - marea. Într-adevăr. În camera noastră, o reducere este, de asemenea, foarte decentă pentru pensionari pentru o carte anuală. Deci, ei au acolo dimineața, în general, o întâlnire, un club de interese. Mulți în formă fizică foarte bună - un hoț va da multor 35-40 de ani (care nu fac nimic).


Am o cunoștință, de asemenea am sunat-o pe amanta mea când era supărată, dar nu putea să facă nimic. nu era indragostita de el, se pare, si a fost. trucuri de tot felul de copii potrivite, creierul îndurat, dispărut. el a devenit treptat atașat, deși nu intenționa să o facă, tocmai sa familiarizat cu patul. el avea 30 de ani, avea 39 de ani. Acum a dispărut din nou, aparent pentru totdeauna.

Așa că am făcut aproape același lucru, și el a devenit atașat. Creierul probabil că a făcut-o, era supărat pe mine. Ieri i-am trimis

Ar fi trebuit să spui că nu are un penis atât de puternic ca un băiețel. Și curând el este impotență. Și nu găsește nimic nici tânăr, nici vechi. Stink ar fi))


Ei bine, am fost atât de bătrân și am spus că era mai în vârstă de 5 ani.
Separat instantaneu, iar vârsta ei nu reproșa,
S-a găsit unul nou într-o lună, iar ea a cerut încă câțiva ani))

Am întâlnit un bărbat timp de 3 ani. Sunt acum 40 de ani, are 36 de ani. Știa vârsta mea. El a spus că sunt bine. Adăugarea este atletică, abdomenul nu este înalt, subțire. A apărut o mică problemă, păr gri. Au existat stresuri în familie, experiențe. Am vopsit părul, dar nu în fiecare săptămână. Nu sunt riduri, nu-mi acoperez fața, încerc să fiu natural. Vsyra a spus că ești femeia mea și vrei să spui mult pentru mine. Astăzi am fost foarte ofensat. A sunat pe cel vechi. Poate că era vorba de sarcasm, de un rânjet? Am spus pe scurt că nu sunt femeia ta acum și totul sa terminat. În afară de a afla nu a devenit. Ce crezi? Indiferent dacă este necesar să continuăm cu ea mai departe, toți se vor uita la tineri.


În byby a crescut datorită vârstei) a fost situația inversă, am fost un pic peste 40 de ani, femeia mea aproape 40. în mod regulat auzit în glumă, desigur, „ai 5 top zece nu înțeleg“ fata „) un pic mai mult de 30“ Așa i-am spus în mod direct la A spus ziua nașterii, cum ar fi, bătrîna, acum ești în topul zece. Au râs și numai.

Cel sărac. Cum ai putut să-i spui așa ceva? Aruncați-l 100%. Dacă ești frumoasă, atunci ai o mare șansă să găsești o fată. Pentru mine 30 mă întâlnesc cu 37 de fată frumoasă, minunată, inteligentă. Am avut fete diferite și 18 ani și 25 de ani. Dar aceste relații sunt cele mai calitative. Există un tip de tipi care știu multe despre fete. Sunt sigur că o vei face. Dacă era doar frumos.

Nu voi crede niciodată că un bărbat în vârstă de 36 de ani va trăi serios cu o femeie de 40 de ani, când cercul este plin de fete tinere de 20-25 ani


Și aici sunt exemple! el are 28 de ani, are 42 de ani și are deja 20 de ani. Și fiul unui adolescent! Ea are doi copii de la căsătoria trecută. Are un apartament cu două camere și înainte de căsătorie nu există trecut. Bună treabă și mașină.

Nu voi crede niciodată că un bărbat în vârstă de 36 de ani va trăi în serios cu o femeie de 40 de ani, când cercul este plin de fete tinere de 20-25 ani

Ceva îmi spune că un bărbat, alegând cu cine să trăiască cu el, a vrut să pună ceea ce crezi acolo sau nu.

Margot, e doar nepoliticos!
Nu aș trăi o zi cu asta, dacă mi-ar spune că ... (((
Căutați mai bine un om, atunci el se va lăsa mai mult (((

Margot, el este doar nepoliticos! Nu aș trăi o zi cu asta, dacă mi-ar spune că ... (((Căutați un om mai bun, atunci el se va permite mai mult ([


Mulțumesc. Am luat deja o decizie. Parted. El a sunat ieri. Am refuzat, am spus că sunt multe lucruri de făcut. Deci, înainte de asta, a spus ruj. Mai devreme a fost un bun, nu am observat nimic rău. Poate deja obosit. Pătrunde pe celălalt. Și mânia lui se varsă peste mine. De ce am nevoie de asta?

40 de ani? Oh, am făcut un râs. Sunt aproape 42 de ani, soțul meu un an mai mic, la locul de muncă, de 30 de ani coada de mers pe jos frumos în văzul tuturor colegilor, el a fost alăturat cu 29 de ani minunat frumos, dar acum ei încearcă încet să se alăture 26 de ani, deși nu frumos, dar familia se răcească puțin. Bărbații sunt plictisit moloduhi neliniștiți, uita-te in jur, aproape nouă modă: el - un tânăr, interesant, - mai mari, dar nu gândaci în capul meu și burta la registratorul nu obosi. Bătrâna, oh mammon, se bate lacrimă.


Sincer, unul dintre cei trei ai yopar-ului sau clopotnița toate trei simultan

John Vârsta medie și tu și el. Nu bătrânețe și nu tineri. [/ Q
Viața timpurie. În special, 36. Cuvântul "treizeci", în general, sună ca un copil, este incontestabil. ca fiind "treisprezece".
John Vârsta medie și tu și el. Nu bătrânețe și nu tineri. [/ Q
Viața timpurie. În special, 36. Cuvântul "treizeci", în general, sună ca un copil, este incontestabil. ca fiind "treisprezece".
Și unde 36, acolo și 40 de ani.


Da-da. De fapt, acolo unde au fost patruzeci și cincizeci de ieri, acum 15 ani. Suficient pentru a forța superstițiile și dacă te gândești ca un om din secolul al XIX-lea, atunci este timpul pentru tine deja în cimitir acum zece ani.
Pentru fetița 40 acum nu este vârsta. Nu este chiar o femeie în sensul complet al cuvântului dacă familia a creat recent!

Nu trăim în Roma antică, acum 40 de ani este încă o fată

Publicația de rețea «WOMAN.RU (Female.Ru)»

Detaliile de contact pentru agențiile guvernamentale (inclusiv pentru Roskomnadzor): [email protected]







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: