10 Motive pentru a avea o pisică, dacă nu ați făcut-o deja.

În cazul în care planta, chiar dacă pisica, chiar și un câine, pregătiți-vă pentru ceea ce este descris pe imagini. Și chiar mai mult atunci când sunt bolnavi, sau de a da naștere - trebuie să ia timp liber sau vacanta, suna un taxi și la veterinar, și apoi să-l îngrijească suficient de somn pe timp de noapte, a pus injecțiile și medicamente puse în gura ei. Și în schimbul obținerii zgârieturilor și a mușcăturilor. Dar ei te vor iubi pentru tot restul vietii.

Când a plecat, am plâns mult timp. Și acum, când îmi amintesc, mă face trist. A venit la mine de mai multe ori într-un vis. El, aceasta este dragostea vieții mele, frumoasa, bună, inteligentă pisică Ryzhik. cum îți lipsește Rizhulya.

Nu-mi vine să cred, dar îmi place și să privesc fereastra cu pisica mea. Ne bucurăm de frumusețea lumii împreună și este într-adevăr minunată. Eu nu aduc șoareci morți, pur și simplu nu există în apartamentul meu, așa că sunt lipsit de astfel de cadouri de pisici. Și prietenul meu, ea trăiește în sectorul privat, pisica merge pe stradă. Își aduce acasă trofeele de vânătoare - de șopârle frauduloase, moarte și jumătate morți, și își pune amanta lângă picioarele ei. Dobytchitsa! Într-un an de foame va salva!

Poți conta pe o pisică))

Chiar chiar cred că pisica din fereastră cu mine arată des

Am citit că animalele pot simți starea de spirit și starea emoțională a unei persoane și cumva pot înțelege dacă persoana este bolnavă sau nu. Tratamentul cu pisici a fost numit "felinoterapie" (terapie pisică). În psihoterapie, există o secțiune specială numită "terapie asistată de companie" - tratament cu ajutorul animalelor de companie. Cea mai simpla explicatie a efectului terapeutic al unei pisici este efectul unui cald.

Nu știu dacă este așa. dar îmi plac foarte mult pisicile

Citeam, de asemenea, Cyrus!

  • 10 Motive pentru a avea o pisică, dacă nu ați făcut-o deja.
    Blocat timp de 13 ani în pod, pisica a găsit dintr-o dată o familie iubitoare
  • <





    ?php include ($ _SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]. "/ vstavki / blokvtext2.php"); ?> Afișați mai multe

    10 Motive pentru a avea o pisică, dacă nu ați făcut-o deja.

    descărcare
    cele mai recente
    versiune
    jurnal
    la iPad

    GRUPURILE NOASTRE IN SOC. REȚELE

    Pe acest site folosim cookie-uri. Puteți citi despre modulele cookie sau puteți schimba setările browserului. Continuând să utilizați site-ul fără a modifica setările, sunteți de acord să utilizați modulele cookie. Este complet sigur!







    Articole similare

    Trimiteți-le prietenilor: