6 Recenzii despre spital nodal st

Bună ziua, vreau să le spun pe scurt despre atitudinea de miere. personal. Sa întâmplat astfel ca mama mea (65 de ani) să fie admisă la spital, și anume la departamentul de traume. Nu poate merge și, prin urmare, este considerată pacient cu pat, pentru care este necesară o mică îngrijire, și anume, să scoateți rața și să o spălați (pentru că mama mea este în scutece). Știind că în acest secol nimeni nu va face nimic liber, chiar în prima zi (când am fost dus la ambulanță) am găsit o persoană bună (nu știu). ›







Fetelor, nu ajunge acolo, dacă este posibil! Doctorii celor mai mici calificări lucrează în acest spital. Am venit în ginecologie, a suferit o operație tăiat „accidental“ alte organisme, și aruncat în stradă cu cuvintele „made care ar putea“ 8 luni am fost înfășurate pe toate spitalele de pretutindeni au fost șocați de o astfel de operațiune. Monica a râs, au crezut că soțul meu a acționat acasă. Slavă Domnului a venit la profesorul Buyanova Svetlana Nikolaevna. Un profesionist de cea mai înaltă clasă. În general, dacă există o oportunitate, imediat. Data viitoare ›

Ieri, în noaptea de la 06.01 la 07.01, înainte de ochii mei a venit două ajutor rapid la spital. Într-una dintre ele a fost ruda mea. A bătut toți ordonanții, cât mai curând posibil. În timp ce în interiorul sărbătorit sărbătoarea. Ambii pacienți au avut complicații severe! Deci nimeni nu ne-a lăsat să plecăm! Toți cei care au lucrat în această seară ar trebui pedepsiți.







Bună ziua, vreau să le spun pe scurt despre atitudinea de miere. personal. Sa întâmplat astfel ca mama mea (65 de ani) să fie admisă la spital, și anume la departamentul de traume. Nu poate merge și, prin urmare, este considerată pacient cu pat, pentru care este necesară o mică îngrijire, și anume, să scoateți rața și să o spălați (pentru că mama mea este în scutece). Știind că, în această vârstă nimeni nu este liber să nu facă nimic, în prima zi (când am fost luat cu ambulanta), am găsit persoana aparent bună (nu știu. Următoarea ›

Fetelor, nu ajunge acolo, dacă este posibil! Doctorii celor mai mici calificări lucrează în acest spital. Am venit în ginecologie, a suferit o operație tăiat „accidental“ alte organisme, și aruncat în stradă cu cuvintele „made care ar putea“ 8 luni am fost înfășurate pe toate spitalele de pretutindeni au fost șocați de o astfel de operațiune. Monica a râs, au crezut că soțul meu a acționat acasă. Slavă Domnului a venit la profesorul Buyanova Svetlana Nikolaevna. Un profesionist de cea mai înaltă clasă. În general, dacă există o oportunitate, imediat. Data viitoare ›

Ieri, în noaptea de la 06.01 la 07.01, înainte de ochii mei a venit două ajutor rapid la spital. Într-una dintre ele a fost ruda mea. A bătut toți ordonanții, cât mai curând posibil. În timp ce în interiorul sărbătorit sărbătoarea. Ambii pacienți au avut complicații severe! Deci nimeni nu ne-a lăsat să plecăm! Toți cei care au lucrat în această seară ar trebui pedepsiți.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: