32 Raspunsuri despre Reyna la Moscova, Danilovsky, Avtozavodsky pasaj 2-a, 2

După ce am citit o mulțime de feedback pozitiv, am mers una din aceste zile la showroom-ul lor pe Avtozavodskaya. Nu știu, bineînțeles, poate că nu am ajuns la acea fată, dar ne-a dat o astfel de favoare și cu o asemenea iritare! Deși ne-am uitat prima dată la cataloage și, în plus, știam ce vroiam și erau oameni - numai noi. Am vorbit politicos cu ea, hotărâtă să nu răspundă cu iritare la iritare, pur și simplu nu sa liniștit. Dar expresia ei cheie era: "Ei bine, cum îți voi găsi rochia pe care o vrei aici?" Mai mult ›













Excelenta, calitate a consultantilor. Aplicat individual la selecție, comunicare foarte confortabilă. Nu sunt sigur dacă cealaltă abordare echipa ar fi eu însumi ales o rochie uimitoare, care a ales))) Vă mulțumesc personalului din Belarus - doar inteligent. Astăzi a primit o rochie, curând toată lumea o va vedea)))

Au știut ce au venit, au venit o jumătate de oră înainte de închidere, au măsurat cinci rochii. Cu toții, în mod clar, rochia a fost cântărită, a doua zi am cumpărat-o. Excelente consultanți de fată, nu au impus nimic, erau foarte prietenoși. Alegerea este minunată.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: