10 Tipuri de femei, din care bărbații scape

În ultima vreme, femeile singure mă văd tot mai des. Varste diferite, conditii materiale diferite, opinii diferite. Singurul lucru care le unește este singurătatea cronică. De ce? De ce sunt aceste femei minunate, frumoase, inteligente și demne? Să încercăm să ne dăm seama ...







M-am întrebat - de ce, se pare că femeile atât de bune, frumoase sunt singure? De ce nu își găsesc "a doua jumătate", deși în afară au totul pentru a câștiga inima unui bărbat.

După ce i-am întrebat pe prietenii mei despre bărbați, am identificat zece tipuri de femei, de unde bărbații "fuzionează" sau încet brusc relațiile.

Femeile frumoase, vreau doar să vă avertizez că este vorba de o "vedere masculină", ​​scuzați-mă de subiectivism - am fost mișcat de dorința de a ajuta și de a nu învăța.

1. Încredere în sine excesivă

Noi numim aceste femei - "Doamna - am totul cool". Asemenea femei dau imediat la iveală faptul că au coborât din cer pe pământ, nu din interes, ci mai degrabă de la o favoare pentru omul lor. Ei au puțin timp, au uitat la ceas, și, practic, orice comunicare cu ei vine în jos pentru a asculta povești despre modul în care acestea au toate rece - (!) La locul de muncă, în familie, și paradoxul chiar și în viața ta personală! Și este în regulă că, de fapt, probabil că are toate rahaturile, pretinde că este o mică "Elveția" independentă în negocierile cu o Rusie mare, dar înapoiată.

2. Rafinare excesivă

Aceasta este o altă caracteristică care "îngheață" bărbații la femei - aceasta este sofisticarea lor excesivă. Îi place "familia timpurie"? Se duce la toate sărbătorile cinematografului avangardist? Ea are toți prietenii ei de la "Vial" sau "Fabrica de vin" - scrisul este plecat! Majoritatea oamenilor care iubesc lucrurile simple pământești se vor simți ca niște "corbi albi" într-un pachet de hipieri rafinați și avansați, cu care se simte "în largul".

3. Excesivitatea "corectitudinii"

Asemenea femei, de îndată ce le recunoașteți mai aproape, încep să-și strice corectitudinea. Ea nu bea o picătură de alcool sau ea nu fumeaza, ea merge la culcare la ora 23:00 exact ea practică yoga ... Oamenii imediat subconstient există o întrebare - și se ocupă, în general, cu sexul sau, de asemenea, crede că e un obicei prost. Cu cât omul recunoaște mai bine o astfel de femeie, cu atât mai clar el înțelege că, cu ea, nu poate fi niciodată el însuși - o întreagă colecție de obiceiuri proaste, de la care nu va renunța.







4. Dorința maniacală de a se căsători

Dacă sunteți prezentat părinților dvs. la oa doua dată, trebuie să scăpați! Aceasta este ceea ce majoritatea oamenilor cred că nu există nici o îndoială în legătură cu asta. Astfel de femei pot fi recunoscute imediat prin povestiri despre valorile familiei, că părinții s-au întâlnit la institut și sunt încă împreună, despre cât de important este să-și dezvolte "cuibul familiei". Înțelege o femeie, nu suntem împotriva „gnezdyshek de familie“, dar nerăbdarea lor și refuzul de a da curs evenimentelor rula lor ai pus în noi suspiciunea - nu ar fi „cuibul de familie“ în „pășunat vițel paddock.“

5. Încrederea că un bărbat este altul din portofel

Niciun om normal nu va permite unei femei să plătească pentru cină sau pentru un taxi la prima ei întâlnire. Dar aproape toți oamenii "îngheț" atunci când o femeie crede că aceasta este aproape misiunea principală a unui om - de a plăti și de a plăti. Modesty la primele întâlniri este binevenită. O încercare a unei femei de a plăti pentru cocktail-ul ei va fi suprimată de un bărbat, dar va merge ca 10 puncte suplimentare "în karma ei". Pentru un bărbat, acesta este un semnal - sunt o femeie, dar nu caut un sponsor. Îmi petrec timpul cu cel pe care l-am ales și nu cu cine îmi plătește facturile. Eh, cât de des vedem exact imaginea opusă ...

6. Dorința de a înconjura omul cu atenție și îngrijire totală

7. Profesorul clasei superioare

Astfel de femei pot fi recunoscute chiar și în modul lor de îmbrăcare. Cel mai probabil, acesta este un costum strict de afaceri, și chiar dacă este "casual", atunci nu ar trebui să sublinieze în niciun caz sexualitatea sa. Ea este o enciclopedie de mers pe jos și are opinia ei despre tot. Ea nu înțelege adevărul simplu că trebuie să joci împreună cu un bărbat un pic, flatându-și mândria, uneori prefăcându-se că e naivă decât este într-adevăr. Aceasta generează multe momente ciudate, demonstrând cunoștințe profunde în mecanică, științe exacte, politică și afaceri.

8. Excesivă nebunie în aspectul său

Întreaga viață a acestor femei este dedicată slujirii corpului vostru. Ziua este împărțită în două părți - la salon și după salon. Ce obținem la ieșire? Trupul bine îngrijit, pielea perfectă, dar și goliciunea înăuntru ... Ea a fost atît de îndepărtată de călăuzirea frumuseții exterioare pe care ea a uitat sau a făcut-o în interiorul. Bineînțeles, bărbații sunt atrași de femei bine îngrijite, dar ... pentru relații pe termen lung acest lucru nu este suficient.

9. Carieră convinsă

Cu o astfel de femeie este interesant să discutăm despre starea economiei rusești, prețurile petrolului și cursurile de schimb, dar după un timp omul își dă seama că afacerea sau cariera este singurul lucru care o fascinează cu adevărat. Acest lucru este înfricoșător, deoarece în înțelegerea tradițională a bărbaților, în primul rând o femeie ar trebui să aibă valori foarte diferite - familie, copii, acasă. De regulă, astfel de femei trec de la statutul de "jumătăți" la statutul de "doar un prieten" sau "un interlocutor interesant".

10. O femeie este un "mol"

Ce este un mol moale? Faptul că este incolor, fără zgomot și fără chip. De multe ori un bărbat se întâlnește cu o femeie care părea foarte bună - și dulce, bine crescută și acasă ... Dar ceva lipsește. Viața nu este suficientă, nu foc suficient, nici scântei! Ea poate deveni o umbră a unui om, dar nu va fi niciodată o completare a imaginii sale. Chiar dacă încep o relație, el o va ascunde de prieteni, deși "femeia - un mol" are o abilitate unică de a rămâne neobservată chiar și în cea mai zgomotoasă companie.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: