9 Interesante despre urși

Aceste ferme poartă sunt teribile (
Ursul și puiul ei locuiau într-o fermă specială într-o regiune îndepărtată din nord-vestul Chinei. Zilnic, conținutul vezicii biliare a fost eliminat din animale.







Bilele sunt un remediu folosit în pregătirea medicinii tradiționale orientale. Această procedură este extrem de dureroasă și traumatizantă pentru urșii bruni, care sunt păstrate în celule mici care nu le permit să se miște.

Martorii oculari au spus cum în timpul următoarei perforări, pe care personalul fermei l-au luat de la puiul de urs, a început să urle cu durere.

Ursul urs, ascultând strigătul copilului ei, cu un efort incredibil scăpat din cușcă, a alergat până la copil și l-a îmbrăcat strâns.

- Gîndacul disperat de teddy a alergat până la puiul de urs și a încercat să o ia deoparte - a spus martorul evenimentelor. "Dar cubul era legat de un lanț, așa că la apucat cu o aderență la moarte. Nu am realizat imediat că în cele din urmă ia strangulit fiul ei mic.

Apoi, în fața poporului uimit, ursul a alergat și a lovit cu toată puterea peretele camerei, rupându-și capul.

Extindeți sucursala 6

nakama981 acum 1496 zile

Am vrut doar să spun asta. Fermele pentru pietoni sunt teribile!

Extindeți Sucursala 3

Sunt de acord cu fiecare cuvânt

Extindeți filiala 2







săracul pieton atunci când se oprește.

Kaytos acum 1496 zile

Extindeți Sucursala 0

Extindeți sucursala 1

Pentru a fi sincer, eu nu cred că animalul este capabil să se sinucidă, dar pur și simplu nu cred că oamenii suficient au studiat acest aspect, deoarece se crede că animalul nu se poate plânge, iar mirele familiar mi-a spus că o mulțime de timp uitam caii strigat , când au fost condamnați la sacrificare

Extindeți Sucursala 0

Și alerg și atacă. Taiga relativă, ereditară, a ridicat tija de legătură. Patru kilometri s-au târât în ​​spatele lui, scurtând distanța. În zăpadă. Apoi sa sculat în spatele lui și a scos scalpul. Nici nu m-am mâncat. Și a aruncat în pădure.
La locul de muncă a alergat după mine, la 10-12 metri. Dar nu m-am interesat de el. El se afla în spatele a doi "caucazieni" (rase de câini). ))))
Deja un alt urs, pe un teren apropiat, a intrat în sala de mese și la rupt pe bucătar. Avea zile critice.
În general, un animal foarte viclean. Este capabil de a determina în ce banc de tocană și în ce lapte condensat. Și într-o bancă închisă. Predă puii să aleagă dulce și să se deschidă cu gheare, ca deschizător. Da, mult că pot scrie despre ele))))

Extindeți sucursala 10

XuTcoHe acum 1496 zile

Da, tatăl meu lucrează și în nord, spune aceleași povești. El spune că uneori e înfricoșător să verifici o conductă, pentru că nu poți fugi de urs și nu o poți face cu un singur urs.

Extindeți filiala 5

Gutskrecha acum 1496 zile

Și cum te simți ca un urs? În timp ce legătura slabă se mănâncă?

Extindeți Sucursala 3

XuTcoHe acum 1496 zile

Ce legătură slabă. D
Doar o persoană nu poate lucra în același timp, și în jurul valorii de privire în jurul valorii de neîncetat)

Extindeți sucursala 1

Gutskrecha acum 1496 zile

veriga cea mai slabă este cel care nu a fugit de un urs) Eu nu sunt cu siguranță un profesionist, dar cred că dacă Mike decide să atace - nu în căutarea în jurul valorii de căutarea în jur, încă nu a avut timp să facă.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: