8 Recenzii ale lui Kristi la Podolsk, Tinerii Lenintsev, 70

Din partea de jos a inimii mele vreau să-i mulțumesc Elenei Andreevna Ermolaeva! Nu are egal! Mai mult de 18 ani ne-a ajutat cu orice probleme. Inoculări, castrare, curățarea și îndepărtarea dinților, tăierea ghearelor. Poate face totul. Doctor cu Marea Scrisoare! Vă mulțumesc pentru tot ce veniți de la hostessul celor două taxe ale lui Aliski și Toffee.







Mulțumesc, dragă Elena Andreevna! Ați tratat și ați lucrat cu succes cu cele două taxe. Soțul meu și cu mine vă vom aminti întotdeauna călduros. Ești cel mai bun! Cred că Aliska și Irina își amintesc, de asemenea, mâinile tale bune! Regret foarte mult că ultima oară când nu v-am putut aplica. Dacă aveți nevoie de ajutor, contactați-ne. Cu sinceritate, Crăciun.

Nu recomand tratamentul în caz de boli grave. Experiența tratamentului diabetului la o pisică, medicii acestui cabinet veterinar, nu au. Atunci când cereți o consultare într-o clinică mai echipată, cu un endocrinolog calificat, am primit ca atare o atitudine proastă "acolo ești acolo". Și am mers, ceea ce noi toți vrem.







Îi exprimăm foarte multă recunoștință medicului veterinar Elena Andreevna pentru că ne-a salvat câinele Bari. După mușcăturile câinelui, câinele (Ciobanescul Asiei Centrale) se afla în cea mai gravă stare și am crezut că nu există absolut nicio speranță de recuperare. Profesionalismul, cunoașterea și utilizarea medicamentelor, efectuarea de către Elena Andreevna a procedurilor necesare (un câine mare și ea a trebuit să facă față) au ajutat animalul nostru de companie. Acum, Bari este bine. Vă mulțumim din partea de jos a inimilor noastre, vă urez succes și tot ce este mai bun!

Îi mulțumim Elenei Andreevna pentru profesionalismul ei ridicat în muncă. Acesta este doctorul Aibolit de la Dumnezeu! Deciziile iau rapid, clar și întotdeauna cu acuratețe. Mulțumită ei, animalele continuă să ne placă. Iar coastele de pisici si caini sunt lucrari ale mainilor. Mulțumesc, pentru ce ești tu! Mult noroc pentru tine, sănătate și fără a mușca pacienții!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: