25 Cupluri fericite căsătorite

"Vatra de casa" a ales cele 25 de cupluri cele mai armonioase si mai fericite in casatorie.

25 Cupluri fericite căsătorite

1. Monica Bellucci și Vincent Cassel


25 Cupluri fericite căsătorite

2. Meryl Streep și Don Gammer

Împreună 33 de ani






Actrita, mama a patru copii, încercând să plece cât mai puțin posibil de familie și recunoaște: „Căsătoria - aceasta nu este o foaie de parcurs cu semne și semne clare. Este întotdeauna negociere și muncă zilnică. Dar draga mea!

25 Cupluri fericite căsătorite

3. Victoria și David Beckham

Împreună 12 ani
El nu ezită să-și mărturisească public sentimentele față de soția sa. Nu arată niciodată în public nemulțumirile și dezamăgirile sale. Cum reușesc să mențină o pasiune în căsătorie? Cuplul împărtășește o rețetă dovedită: "Este important, chiar și ca părinți, să fiți căsătoriți de mult timp,
să-l petrec singuri unul cu celălalt. Faceți întâlniri romantice! "

25 Cupluri fericite căsătorite

4. Angelina Jolie și Brad Pitt

Împreună 7 ani
Participarea la filmul "Domnul și doamna Smith" și-a predeterminat soarta. Joacă soți pe ecran, ei s-au îndrăgostit de adevărat. Și indiferent de modul în care încercau să ascundă relația, numai orbii nu puteau vedea sentimentele care au apărut între ele. Atât de armonios s-au uitat și s-au completat reciproc. Jurnaliștii ascuți, chiar au venit cu un nume comun: "Brangelina". Unirea lor se bazează pe încredere, deschidere și iubire pentru copii. În acest moment, actorii sunt creșterea nivelului de șase copii (trei - primire, trei - comune), dar a declarat că intenționează să crească numărul de familii: „Si noi nu face nici un secret din ea. Spunem direct copiilor: "Mama și tata pleacă să se sărute!"

25 Cupluri fericite căsătorite

5. Jennifer Garner și Ben Affleck


25 Cupluri fericite căsătorite

6. Jada Pinkett-Smith și Will Smith

Împreună au 14 ani. Una dintre cele mai puternice perechi din Hollywood. La toate încercările de presă de a le dizolva răspund, ținând mâinile: "Suntem împreună, căsnicia noastră este durabilă". Un Will adaugă, „Eu niciodată nu mă va permite o zi a fost nimic în relația noastră: Jada ar trebui să se simtă ca regina a lumii și a inimii mele.“ Soții sunt căsătoriți timp de 14 ani, au doi copii: Jaden de 13 ani și Willow de 10 ani.

25 Cupluri fericite căsătorite

7. Helena Bonham Carter și Tim Burton

10 ani împreună. Familie extravagantă. Atât de mult încât cuplul
trăiesc separat: în casele vecine. Cu toate acestea, există un coridor. Iar acest mod de viață un tânăr se potrivește. Probabil, și cei doi copii obișnuiți ai lor.








25 Cupluri fericite căsătorite

8. Goldie Hawn și Kurt Russell

Aproape 30 de ani împreună
"În fiecare dimineață mă trezesc cu gândul că pot să colectez lucrurile și să plec", spune Goldie despre relația cu Kurt. (Nu au fost încă semnat oficial.) - Primul Ed.) - Dar nu voi pleca doar pentru că cușca mea este deschisă.
Și adaugă: "Cel mai valoros nu este căsătoria, ci ceea ce iubesc și iubesc".


25 Cupluri fericite căsătorite

9. Penelope Cruz și Javier Bardem

25 Cupluri fericite căsătorite

10. Svetlana și Fyodor Bondarchuk

Împreună 20 de ani. La data intalnirii era de 16 ani, 17. Romanul se aprinse luminos. Evenimente dezvoltate cu viteza fulgerului. Nunta. Doi copii ... Dar, de-a lungul anilor, sentimentele nu au dispărut. Ele pot fi adesea văzute la evenimentele seculare: îmbrățișarea, ținând mâinile. Svetlana a recunoscut în repetate rânduri că, pentru toate slujbele ei, ea se consideră a fi prima soție.

25 Cupluri fericite căsătorite
11. Vanessa Parady și Johnny Depp


25 Cupluri fericite căsătorite

12. Melanie Griffith și Antonio Banderas

Împreună 16 ani. Ele sunt încă geloase unul de celălalt! În fiecare partener, soția Melanie vede o amenințare ascunsă pentru fericirea familiei: o dată a aranjat chiar o scenă chiar pe scenă. În Antonio, de multe ori, sângerează de multe ori sângele unui spaniol exploziv. Dar, aparent, un grad ridicat de emoție și-și încălzește interesul reciproc în toți acești ani!


25 Cupluri fericite căsătorite

13. Katie Holmes și Tom Cruise

14. Kelly Preston și John Travolta

25 Cupluri fericite căsătorite

25 Cupluri fericite căsătorite

16. Heidi Klum și Seal


Împreună 8 ani
100% romantism: în fiecare an invită prieteni să ... o altă nuntă. O sută de oameni asemănători: ei aranjează petreceri costumate, glumeau în mod constant unul pe celălalt. Și pentru cei două sute la sută dintre părinți, își primesc cei patru copii.

Din păcate, după ce lista noastră a fost întocmită, cuplul a anunțat un posibil divorț.

25 Cupluri fericite căsătorite

17. Galina și Serghei Mazayev

25 Cupluri fericite căsătorite

18. Angelica Varum și Leonid Agutin

Împreună au 14 ani. Au existat perioade diferite în relația lor, dar Angelica admite: "Îmi iubesc cu adevărat familia și sper că nu se va rupe nici măcar cu privire la criza de vârstă mijlocie, nici la temperamentul soțului meu, nici la stima mea de sine".

25 Cupluri fericite căsătorite
19. Lidia Velezheva și Alexei Guskov

Împreună 23 de ani. Văzând pentru prima oară pe Alexei, Lydia se gândi: "El va deveni soțul meu". Și nu m-am înșelat. Când sa căsătorit, ea a decis să-și lase numele de fată (pentru frumusețea sunetului), dar altfel ea era Guskova. El chiar colectează figurine de gâște. În ceea ce privește Alexei, poziția sa asupra căsătoriei este simplă: "Această femeie se poate rătăci pe nori și un om trebuie să omoare un mamut și să aducă carcasa familiei".

25 Cupluri fericite căsătorite

20. Julia Vysotskaya și Andrei Konchalovski

21. Oksana Fandera și Philip Yankovsky

Împreună 21 de ani. A fost dragoste la prima vedere! La o lună după întâlnire, Philip ia oferit fetei o mână și o inimă. "Oksana este muza mea, cea mai importantă persoană pentru mine, mama copiilor mei".







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: