4 sfaturi utile pentru proprietarii de galaxie nota 3

Îmi place un zbor gratuit. Pasionații - mixere, frământatoare, grătare și alte elemente ale echipamentului pentru restaurante. Pot vinde, dacă este necesar. Dacă nu, pot și eu.







4 sfaturi utile pentru proprietarii de galaxie nota 3

Stylus în rolul unui stand

4 sfaturi utile pentru proprietarii de galaxie nota 3

Stylus în rolul pierderii

Adepții adevărați ai liniei Notă știu foarte bine cât de ușor se pierde stiloul său. Pentru a preveni o astfel de evoluție a evenimentelor, puteți utiliza meniul de setări S-Pen. Activarea celui de-al doilea element va determina phabett-ul să facă sunete în absența stiloului notoriu. Această funcție funcționează, ceea ce este natural, numai în starea blocată.







4 sfaturi utile pentru proprietarii de galaxie nota 3

În interiorul Galaxiei Nota 3 este un set întreg de tot felul de senzori. Acestea includ senzorul de lumină ambientală, distanța, poziția, temperatura și chiar umiditatea. Astfel, după instalarea unei anumite aplicații meteo (de exemplu, stația meteo), veți putea afla despre majoritatea indicatorilor de mediu momentan.

4 sfaturi utile pentru proprietarii de galaxie nota 3

Meniu S-Pen fără S-stilou

Fiecare proprietar al tabletei de producție din Coreea de Sud este obligat să știe despre meniul circular denumit Air Command, care este cauzat de o presare lungă a stiloului. Se pare că pentru aspectul său nu este neapărat de fiecare dată pentru a desena S-Pen. După instalarea comenzii GMD Air, meniul contextual va fi apelat făcând clic pe pictograma de pe desktop. Într-adevăr, este convenabil.

4 sfaturi utile pentru proprietarii de galaxie nota 3

4 sfaturi utile pentru proprietarii Galaxiei Nota 3 Grigory Pasechnik







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: