49 Kg! Transformarea mea magică de la pyschka la subțire! Vă mulțumim pentru sprijin! Fotografia mea!

Să spun că m-au îngrozit, e ca și cum n-aș spune nimic. În acel moment, greutatea mea era de aproximativ 102 kg, cu o înălțime de 162 cm, era doar un dezastru, chiar dacă nu am copii, adică Tocmai am devorat.







La început a păcătuit, că am am recupera de la hormoni (eu stau la terapie cu hormoni de substituție), și apoi se uită în sus după cum am mânca și am dat seama că primul lucru pe care să acorde o atenție la cantitatea de alimente și pe ceea ce am mânca.

Ca mulți, m-am panicat, mi-am scos din dietă toate dulce, grași și calorii înalte. Aproximativ trei luni de la un ban, am mâncat doar varză acră cu afine, bastoane crabi și mazăre verde conservate, înscriși într-un club sportiv, ca urmare a trei și un ban de o lună, am schimbat foarte mult, am început să cântărească 62 kg, dar încă foarte rapid 6 kg am întors și timp de foarte mult timp am cântărit 68 kg.

Ate Aș dori, din nou, greutatea a început să crească, dar am răspuns repede și a mers pe o dieta, a fost un hrișcă japonez, dar dieta este adus de obicei un efect temporar, am știut din experiență, care nu se schimba obiceiurile lor alimentare, nu am nimic O să înțeleg.

Din nou, dieta a început: hrișcă (hrișcă încă nu-mi place, dar în ultimele 7 zile a durat 2 kg), Dieta japoneza (mi-a placut cele 13 zile a durat aproximativ 2-2,5 kg). În urma diete să mănânce în mod corespunzător, atunci nu a fost Postul Mare, a fost greutatea 61-62 kg, și apoi din nou o dieta adecvata si greutate 63-65 kg, iar apoi a fost dieta Protasov, a aruncat greutatea ei la 57 kg.

Deci, a început lupta mea lungă - trecerea la o alimentație corectă, care a fost foarte greu, îmi place cârnații, cârnați fierți, dulci, un fan al ciocolatei. La început a fost doar tortură, există legume și fructe, pește în loc de cârnații obișnuiți și foarte gustoase.

Această etapă a perestroika pentru o nutriție corectă pe care am învins-o în șase luni, ajutată de sistemul alimentar al lui Kim Protasov. Acum mănânc bine, păstrez postul, mă rătăceam cu ciocolată, cârnații nu mâncau din noul an și nu trag, deși uneori există o eclipsă și chiar vreau să tolerez.







Acum cântăresc 53 kg, sunt foarte mulțumit de mine, înainte de obiectivul de 52 kg, cred că, cântărind 52-53 kg pentru înălțimea mea (162 cm), este perfect normal.

Mulți oameni vor avea o întrebare despre ce sa întâmplat cu pielea, totul este bine cu pielea, cu excepția vergeturilor, sunt peste tot pe papă, stomac și piept. Este trist, dar nu-mi fac griji, înțeleg că i-am făcut eu însumi.

Acum continu să iau hormoni, am terapie de substituție hormonală, cântăresc 53 kg. Deci fetele sunt în mâinile tale. Nimeni nu o va face pentru tine. Da, înțeleg, este dificil, sa plâns de ea în trei râuri, dar rezultatul merită, iar fotografiile mele sunt un exemplu.

Vreau să mulțumesc site-ului Galya.ru >>>. datorită acestui site, am găsit noi prieteni și chiar un prieten cu care ne-am susținut reciproc și vom susține mereu. Ne-am așezat împreună pe diete, bucurându-ne de liniile plumbului. Mulțumesc, bine, pentru îngrijorarea, sprijinul și răbdarea față de mine.

Toate norocul și răbdarea! Veți reuși! Dacă aveți întrebări, vă rugăm să scrieți.

49 Kg! Transformarea mea magică de la pyschka la subțire! Vă mulțumim pentru sprijin! Fotografia mea!

49 Kg! Transformarea mea magică de la pyschka la subțire! Vă mulțumim pentru sprijin! Fotografia mea!

49 Kg! Transformarea mea magică de la pyschka la subțire! Vă mulțumim pentru sprijin! Fotografia mea!

49 Kg! Transformarea mea magică de la pyschka la subțire! Vă mulțumim pentru sprijin! Fotografia mea!







Trimiteți-le prietenilor: