19 Recenzii despre menta la moscow, hamovniki, luzhnetskiy proezd, 1-a 1

Bine ai venit! Vreau să împărtășesc impresiile mele despre restaurantul "Mint". În opinia mea, acesta este un loc minunat, întotdeauna mă duc acolo la sfârșit de săptămână să stau cu prietenii sau să mă relaxez. Meniul de aici este uimitor! Foarte diverse, totul este delicios și făcut cu imaginație. Atmosfera este plăcută, puteți spune "relaxare completă", mai ales vara, codul poate pur și simplu să stea și să admire vederea din fereastră. Personalul funcționează minunat, politicos, răbdător. Serviciul este rapid. Prețurile nu mușcă. Vă recomand tuturor!







Am fost cu prietenii în acest restaurant, mi-a plăcut totul foarte mult. Meniul conține multe băuturi diferite cu menta. Bucătăria se află la o altitudine. Încă am ajuns la festivalul de somon, pe care au trecut, au încercat mai multe feluri de mâncare, doar delicatețe. Chelnerii sunt rapizi. Narghilea nu este scump și de calitate. Îi sfătuiesc pe toți să se oprească.

a plăcut întotdeauna numele, când am auzit despre acest loc, dar când am vizitat pentru prima dată, a fost placut surprins de prețurile de cocktail-uri, interioare și viteza de servire feluri de mâncare.

Interior foarte proaspăt, meniu excelent la prețuri plăcute, ferestrele oferă vederi uimitoare, personalul este drăguț și prietenos, la etajul al doilea se poate retrage din agitație.

Deseori mergem aici dacă există dorința de a sta într-o atmosferă confortabilă, cu o priveliște minunată și o selecție largă de băuturi (prețurile sunt absolut adecvate).

O instituție cu o istorie, bine cunoscută printre partidele la modă. Părțile tematice la sfârșit de săptămână, joacă un DJ. Prețurile sunt medii, dar meniul este bogat. O selecție largă de băuturi alcoolice, un bar bun. În week-end, o mulțime de familii cu copii. Are 2 etaje, iar vara există o verandă. Locație plăcută, vedere la mănăstirea Novodevichy și dig. Bogat interior, scaune confortabile. Relaxantă atmosferă confortabilă.

Odată a existat un loc la modă. Chiar aveam o hartă a acestora. Undeva cu un an și jumătate în urmă, am încetat să mai particip la instituție din cauza serviciului dezgustător și a comunicării cu oaspeții de la administratori. La început am crezut că a existat o coincidență, nu este suficient ca dispozițiile oamenilor să fie diferite. Dar când situația s-a repetat și nici măcar nu m-au contactat în legătură cu plângerea, am uitat de acest loc)

Am vrut să rezervați o masă a devenit specifica detalii, Jean managerul nu doslushivaet întrerupe impune sa otbrykivatsya în general simplu, iar în cele din urmă spune - vă fie vin sau nu vin, cum ar fi, nu obedneem. Dar, cu toate acestea, am venit din cauza faptului că fata a convenit inițial o întâlnire în această instituție. Într-adevăr, Jeanne se distinge prin comportamentul și tratamentele greșite ale oaspeților și prin aspectul ei nesatisfăcător. Am cerut o carte plină de jalnic pentru a scrie despre ea, ea a răspuns că nu există astfel de cărți de la ei. Data viitoare ›

Am fost într-o "monetărie" acum 2 ani, am fost încântat! La sfârșitul săptămânii a decis să întâlnească fetele, nu mă tem de acest cuvânt, într-o cafenea! Ceea ce se întâmplă acum pe verandă este un fel de reparație, forare și batere, este imposibil să stai. Această baracă a continuat până când tipul nu a strigat la ei, deoarece pe el scântei de la sudură a căzut de sus! Calitatea hranei sa deteriorat foarte mult! Despre băuturile uitate, au purtat 3 ore fierbinți! Shish kebab atunci când a adus, și legume la grătar la ei după 40 de minute! Au fost 2 cani de dovlecei. Data viitoare ›

Odată a existat un loc la modă. Chiar aveam o hartă a acestora. Undeva cu un an și jumătate în urmă, am încetat să mai particip la instituție din cauza serviciului dezgustător și a comunicării cu oaspeții de la administratori. La început am crezut că a existat o coincidență, nu este suficient ca starea de spirit a oamenilor să fie diferită. Dar când situația s-a repetat și nici măcar nu m-au contactat în legătură cu plângerea, am uitat de acest loc)

Am vrut să rezervați o masă a devenit specifica detalii, Jean managerul nu doslushivaet întrerupe impune sa otbrykivatsya în general simplu, iar în cele din urmă spune - vă fie vin sau nu vin, cum ar fi, nu obedneem. Dar, cu toate acestea, am venit din cauza faptului că fata a convenit inițial o întâlnire în această instituție. Într-adevăr, Jeanne se distinge prin comportamentul și tratamentele greșite ale oaspeților și prin aspectul ei nesatisfăcător. Am cerut o carte plină de jalnic pentru a scrie despre ea, ea a răspuns că nu există astfel de cărți de la ei. Data viitoare ›







Am fost într-o "monetărie" acum 2 ani, am fost încântat! La sfârșitul săptămânii a decis să întâlnească fetele, nu mă tem de acest cuvânt, într-o cafenea! Ceea ce se întâmplă acum pe verandă este un fel de reparație, forare și batere, este imposibil să stai. Această baracă a continuat până când tipul nu a strigat la ei, deoarece pe el scântei de la sudură a căzut de sus! Calitatea hranei sa deteriorat foarte mult! Despre băuturile uitate, au purtat 3 ore fierbinți! Shish kebab atunci când a adus, și legume la grătar la ei după 40 de minute! Au fost 2 cani de dovlecei. Data viitoare ›

Au fost în această instituție de mai multe ori. Ultima oară a sărbătorit Crăciunul catolic cu familia sa. Mâncăruri foarte gustoase, cocktailuri bune și o audiență plăcută. Și am fost cu un copil mic. Chiar și o astfel de impresie sa dezvoltat, ca și cum nu suntem în Moscova, ci undeva în Europa. Totul este foarte prietenos. Asigurați-vă că vă întoarceți din nou aici!

A sărbătorit ziua de naștere a surorii împreună cu părinții săi în instituția dvs. minunată. Service-service-calitate-bucatarie, atentia tuturor angajatilor ne-a cucerit pe toti! Puritate. uimitoare confort și design, locul superb, grijă de noi, mi-a plăcut foarte mult. La Moscova foarte puține locuri în care doriți să se întoarcă din nou sau recomanda, noi toți se sfătui să vină, vă mulțumesc, Cu stimă, prosperitate și de lux de „menta“ ta întotdeauna.

Locul meu preferat! Îmi place că este într-un conac detașat! Aproape de mănăstirea Novodevichy. Interior elegant, personal foarte prietenos! Mâncarea este delicioasă și frumoasă)). Vara, deschideți casele de vacanță confortabile! Joacă un DJ! Dacă cineva planifică o nuntă sau o sărbătoare mare, acesta este locul perfect! Vă recomandăm;).

Un conac mare și frumos pe malurile râului Moskva, în fața templului. În sine, un loc plăcut, de curând și un loc de concert. Totul la nivel - bar, interior, meniu. În "Menta" 2 etaje, o scară frumoasă, o lumină plăcută, un dulap cu un dressing politicos. În general, vă sfătuiesc să ajungeți acolo.

Acesta este un loc minunat. Ne aflăm mereu aici să stau cu prietenii și să ne relaxăm. Meniul de aici este uimitor, foarte divers. Bucătăria este la cel mai înalt nivel, bucătarii sunt minunați. Atmosfera este muzică plăcută, liniștită și liniștită. Nimic nu vă împiedică să vă relaxați cu sufletul și corpul. Există un sistem de evacuare foarte bun în hală, deci nu există fum. Minunat și politicos personal. Serviciul este rapid. Prețurile sunt foarte atractive. Vă recomand tuturor!

M-am dus la acest restaurant destul de des când era în Vechiul Arbat. Serviciu în restaurant la cel mai înalt nivel. Când ne-am dus acolo prima dată, și în vestiar am fost întâmpinați de un om foarte galant, suntem chiar teamă că acestea sunt într-un restaurant foarte scump, care nu ne putem permite, dar apoi ne-am petrecut la masa, dat meniuri si imediat am relaxat. Prețurile au fost foarte "drăguțe".

Meniu excelent și prețuri. Audiența devine uneori destul de pretențioasă. Polițiști chelneri. Audind prima dată despre acest restaurant, m-am gândit că prețurile sunt ridicate în cer. Dar sa dovedit că a fost destul de acceptabil.

De multe ori stăm cu prietenii în acest restaurant. O varietate foarte largă de băuturi și gustări. Personalul este foarte politicos și politicos. Este doar super! =)

Bine ai venit! Vreau să împărtășesc impresiile mele despre restaurantul "Mint". În opinia mea, acesta este un loc minunat, întotdeauna mă duc acolo la sfârșit de săptămână să stau cu prietenii sau să mă relaxez. Meniul de aici este uimitor! Foarte diverse, totul este delicios și făcut cu imaginație. Atmosfera este plăcută, puteți spune "relaxare completă", mai ales vara, codul poate pur și simplu să stea și să admire vederea din fereastră. Personalul funcționează minunat, politicos, răbdător. Serviciul este rapid. Prețurile nu mușcă. Vă recomand tuturor!

Am fost cu prietenii în acest restaurant, mi-a plăcut totul foarte mult. Meniul conține multe băuturi diferite cu menta. Bucătăria se află la o altitudine. Încă am ajuns la festivalul de somon, pe care au trecut, au încercat mai multe feluri de mâncare, doar delicatețe. Chelnerii sunt rapizi. Narghilea nu este scump și de calitate. Îi sfătuiesc pe toți să se oprească.

a plăcut întotdeauna numele, când am auzit despre acest loc, dar când am vizitat pentru prima dată, a fost placut surprins de prețurile de cocktail-uri, interioare și viteza de servire feluri de mâncare.

Interior foarte proaspăt, meniu excelent la prețuri plăcute, ferestrele oferă vederi uimitoare, personalul este drăguț și prietenos, la etajul al doilea se poate retrage din agitație.

Deseori mergem aici dacă există dorința de a sta într-o atmosferă confortabilă, cu o priveliște minunată și o selecție largă de băuturi (prețurile sunt absolut adecvate).

O instituție cu o istorie, bine cunoscută printre partidele la modă. Părțile tematice la sfârșit de săptămână, joacă un DJ. Prețurile sunt medii, dar meniul este bogat. O selecție largă de băuturi alcoolice, un bar bun. În week-end, o mulțime de familii cu copii. Are 2 etaje, iar vara există o verandă. Locație plăcută, vedere la mănăstirea Novodevichy și dig. Bogat interior, scaune confortabile. Relaxantă atmosferă confortabilă.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: