128 Comentarii reale - breeze baltiki

"Confort și singurătate"

Într-adevăr plăcut zona în care se află casa de oaspeți - liniștite, confortabile, foarte aproape de mare (dar plăcută de înot 500 de metri pe dreptul de acces la mare, aproape de Svetlogorsk, în cazul în care partea de jos este nisipos, nu presărat cu pietre ascuțite). Pentru unii poate părea că hotelul este departe de centrul de Svetlogorsk, dar dacă nu așteptați un autobuz pentru a Otradnîi și nu încercați să rupă prin centura de pădure, și de mers pe jos de-a lungul plajei, drumul de la gară durează aproximativ 20-25 de minute. Dacă mergi desculț și încet, este un bun început și final perfect al zilei. Camera în sine a fost spațioasă și luminos, micul dejun - delicios (ați putea alege din două opțiuni). Încă era posibil să comandăm masa de prânz pentru o taxă, dar nu am profitat de această ocazie. Personalul este prietenos, teritoriul adiacent pensiunii este foarte plăcut. Există servicii de spălare și uscare a lucrurilor care sunt relevante pentru mare. Numărul gratuit dat în termos cu apă și cupe de fierbere, așa că am avut ceai pe timp de noapte - un serviciu foarte neobișnuit.

Weifai într-o cameră îndepărtată de la etajul al treilea nu se termină - dacă dintr-o dată ați venit la Svetlogorsk să stați pe Internet. În plus, camerele nu sunt cele mai bune izolații fonice - am auzit vecinii bine și tot timpul am vorbit într-un șoaptă, pentru a nu deranja pe nimeni. Pe plase de țânțari ferestre nu ar face rău, deoarece în condițiile de apropiere de natură toată natura, de fapt, se străduiește să zboare în cameră la lumină, și cu fereastra închisă încă înfundat. Și ultimul lucru este că mobilierul din cameră nu este fixat pe picioare, astfel încât să puteți ciopi accidental picioarele de sub masă accidental și printr-o mișcare ciudată și să aruncați tot ce era pe ea pe podea.

"Totul a fost super"

Personal personal și simpatic, un loc liniștit și confortabil, cu un gol mare, nu departe de plajă

Plaja este destul de sălbatică, necesită investiții și îmbunătățiri

"Personal foarte prietenos!"

Personal foarte prietenos! Un mic dejun delicios, delicios! Foarte aproape de mare, coborâre frumoasă!

"Nu există impresii. Nu aș vrea să revin "

Nu este o căsuță de oaspeți proastă, clasa de mijloc. ospitalier personal.

Micul dejun nu-i plăcea deloc - două feluri de bucate de castraveți sau clătite (carne în clătite amestecate cu roșii.) Copilul a rămas foame. Personalul trebuie să se gândească la calitatea gătitului.

"Există dezavantaje peste tot, cel mai important lucru fiind acela de a avea vreme bună".

Aproape de mare, liniște, un personal bun

Nu WI-FI, semnalul de televiziune digitală este în mod constant plecat, micul dejun este delicios, dar nu suficient.

"Va merge mai mult pentru adulți decât pentru tineri"

Locație, teritoriu, foișor și loc pentru grătar și grătar

Spălați cabinele de duș din mucegai, reparați-vă reparații

Micul dejun era delicios și dens, apa de dus era suficientă. "

Micul dejun era delicios și dens, apa din duș era destul de fierbinte, termosul cu apă fiartă păstrează foarte bine temperatura. Întotdeauna am fost cu ceai fierbinte. Locația este foarte convenabilă, la distanță de mers pe jos. Loc liniștit și liniștit. Svetlogorsk are un drum forestier pentru iubitorii de drumeții și drumeții. Deci această "casă" la margine este doar un miracol.

"Taxiuri Baltika)))"

Mic dejun foarte gustos, oameni buni. Aveți multe emoții pozitive. Mulțumită hostessului hotelului pentru bunătate și atenție.

"Nu este o locație foarte convenabilă"

Cameră excelentă, curată și confortabilă. Mic dejun delicios, consistent (trebuie să alegeți ziua înaintea felului de mâncare). Personalul prietenos.

Această casă de oaspeți este recomandată numai celor care se află în mașină sau care au nevoie doar de mare (dar având în vedere imprevizibilitatea vremii din regiunea Kaliningrad, este mai bine să nu mai numărați deloc pe mare). Transportul abia merge, e drept. Programul pentru opriri și pe Internet nu se potrivește. Taxiurile sunt foarte greu de apelat acolo (aproape întotdeauna nu există mașini). În apropiere de plimbare în special nu va funcționa, nimic interesant și o mulțime de proiecte de construcție.

"Personal prietenos și îngrijitor".

Personal prietenos și îngrijitor. Micul dejun delicios. Marea este la 3 minute de mers pe jos!

Când părăsiți hotelul, trebuie să treci cheia, iar intrarea principală este închisă noaptea, așa că e ușor să vii dimineața, fără să te trezești pe nimeni, nu vei putea

"Nu corespunde ratingului și nici prețului. "

Cameră relativ mare, mobilier relativ nou, o oglindă în baie

Locația nu este adevărată, hotelul nu se află în Svetlogorsk, ci în Otradnoye, puteți ajunge acolo, fie pe jos, cum am făcut prin noroi și pe un drum teribil, fie doar cu taxiul. Când ne-am așezat, am fost întrebați imediat despre micul dejun "Sosiski sau orez"? Deși în recenziile pe care le-am citit despre micul dejun chic, cu siguranță nu este superb. Două sandwich-uri de 1,5 cârnați și câteva legume, oh da și cafea dezgustătoare. Prețul este complet incompatibil cu realitatea. Nu îmbrăcat hainele nu papuci sau ochelari, mai ales a fost teribil, lipsa de săpun lichid, doar bastoane mici solide. Prețul este foarte mare. Și când am văzut ratingul cărții 8.6, au fost foarte surprinși

"Un pat confortabil, aproape de mare, tăcerea unei păduri de pin. "

Pat confortabil, aproape de mare, liniștea pădurii de pin, personalul de ajutor

Nu există nici un WI fi în cameră

"O vacanță minunată din agitația orașului"

Minunat personal, mic dejun bun și cafea excelentă, cameră confortabilă, hamac șic la soare!

"Despre camerele de lux din Pensiunea Breeze Baltica" »

Tăcerea, îndepărtarea de agitația orașului

"Pe apele Prusiei"

Hotel liniștit, aproape de familie. Pe teritoriul brazierului și mese pentru sărbători. Personalul este util, oferă ajutor și servicii.

Poate un teritoriu mai mic.

"Un loc minunat, liniștit, nu departe de Svetlogorsk (pe.

Un loc minunat, liniștit, lângă Svetlogorsk (într-o mașină literalmente de 3 minute). Există parcare în curtea împrejmuită. Camera este foarte curată. Administratori foarte plăcuți. Micul dejun delicios. Am oferit masa de prânz și cină, dar trebuia să comandăm meniul la un timp prestabilit - era mai ușor pentru noi să mâncăm în altă parte și să avem libertate de mișcare. Regretăm că am avut puțin timp și nu am avut timp să ne plimbăm

Am avut 2 nopți. După prima curățare și un prosop pentru picioare, situată pe podea, nu au fost înlocuite, dar au fost atârnate la marginea dușului. Ca urmare, după prima utilizare, cu siguranță arăta foarte neatractiv, și, în general, este ca de obicei, de obicei. Apa în chiuvetă și în duș a mers prost. Dar nu a fost prea critic, tk. ea nu a stat, ci pur și simplu a plecat mai încet decât mi-ar plăcea

"Locație excelentă (pădure în jur, veverițe în afara ferestrei, 5 minute."

Locație excelentă (pădure în jurul valorii de, veverițe în afara ferestrei, 5 minute de mers pe jos de plajă, 5 minute cu taxi spre centrul de Svetlogorsk), personal prietenos, pat confortabil, mic dejun.

Minunat aer, am vrut cu adevărat să deschid fereastra, dar lipsa de plasă de țânțari nu a permis acest lucru.

Locație excelentă. În apropierea pădurii, a mării. Serviciul este politicos. Teritoriul este bine întreținut. Avem o odihnă minunată

Vremea. Toată lumea a auzit ce vreme a fost vremea în Rusia în acest moment, dar aici este doar o ploaie de o jumătate de zi.

"Mi-a plăcut locația hotelului. într-o locație liniștită. nu departe. "

Îi plăcea locația hotelului. într-o locație liniștită. nu departe de mare. Un meniu variat de mic dejun. Curățați și confortabil în cameră. Prietenos. personal prietenos.

"Ești norocos - restul va fi minunat!"

Bună ziua! Vă mulțumim pentru o vacanță minunată! Casa de oaspeți este situată într-un loc foarte frumos. Magazine în apropiere, o oprire, o cafenea. Dar acesta nu este cel mai important lucru. Lângă mare, pădure, promenadă, aer curat, tăcere, cântând păsări și o casă de oaspeți cu cel mai prietenos personal. Vino - nu vei regreta!

Nu așteptați nimic supranatural - bucurați-vă de odihnă! Și dezavantajele, dacă se dorește, pot fi găsite oriunde.

Camera este murdară. Cutii goale de bere pentru mobilier. Web-ul este agățat de tavan. Lenjeria de pat este stropită cu picături de sânge. Audibilitatea este foarte puternică.

La check-in, în loc de suita junior, am primit o cheie pentru apartament fără nici o plată suplimentară, lenjerie de pat nouă, o cameră spațioasă și curată, un delicios cereale pentru micul dejun. Amplasarea într-un loc liniștit, la Svetlogorsk la 4 km, există o cărare în pădure. În general, suntem foarte mulțumiți! Asigurați-vă că v-ați întors!

în curte există un grătar și un grătar

dar, ssq lemn de foc este plătit. Transport public, undeva în apropiere. Și nu de multe ori. Ca sobsno și marea, dar fără plajă!

"Restul pe Baltica"

Hotelul este situat într-o locație liniștită. Calea spre mare trece prin pădurea de pădure. Mi-a plăcut orașul cu privirile sale.

Singurul lucru. ceea ce ar putea fi îmbunătățit sunt micul dejun. Alegerea este foarte mică.

"Locație excelentă, aproape de mare, pădure, aer curat."

Locație excelentă, aproape de mare, pădure, aer curat. Personal prietenos și de ajutor. Curățenia în cameră.

"Loc liniștit, mic dejun bun, personalul este receptiv. "

Locație liniștită, mic dejun bun, personalul de ajutor satisfăcut de toate solicitările, pentru această mulțumire deosebită

Podele Skripuchie la rușine, nu a fost nici un pat dublu, deși camera a fost luată cu un dublu.

"Un loc minunat pentru o vacanță relaxantă din agitația orașului"

Personal prietenos, camere confortabile și aer curat. Ce altceva este necesar pentru o ședere liniștită și plăcută.

"Noapte liniștită și liniștită"

-locație, tăcere, teritoriu

-pernele incomode, lipsa unei halate și a unui uscător de păr declarat la momentul rezervării.

Singura problemă este încălzirea.

Era rece. În rest, totul este bine. În podeaua de baie din gresie și de asemenea rece, pentru timpul de iarnă este necesar să se ia haine calde.

"Hotelul este confortabil situat în sat, marea este la 5 minute de mers pe jos"

Hotelul este confortabil situat în sat, marea fiind la 5 minute de mers pe jos

Izolarea insuficientă a zgomotului, în special mersul pe coridor, scârțâie podeaua

"Suită bună 7".

Numarul bun al suitei 7. Sauna excelenta, o gazda frumoasa Ella, curata in intregul hotel.

A fost un pic misto, dar încălzit și încălzitorul a fost dat

"Datorită Breezei Baltice pentru căldură și confort"

Administratori excelenți, fără excepție) Loc foarte liniștit. În apropiere există cafenele foarte gătite delicios))) Da, și marea de lângă 5 minute și sunteți la mare frumusețea și pachet super totul a fost timp de 4 zile, am aderat direct la acest hotel)))

Nici măcar nu știu ce nu-mi place unde este totul super)))

«Timpul de ședere: 16.»

Stai: 16.09 - 25.09.16 Stau aici pentru a doua oară. Din anul trecut, aproape nimic nu sa schimbat - nici în cele mai bune, nici în cel mai rău. Stabilitatea este, de asemenea, un bun indicator! Tăcere, pace. în această perioadă hotelul este pe jumătate plin. Micul dejun nu este foarte divers, dar cred că sunt peste tot.

Există încă un ceainic în cameră (dar se pare că există un termos la recepție).

"Restul în Breeze of the Baltic"

"În ansamblu, nu este rău, au vrut să pună plajă-mirositoare cu numele de" substituție de import ", și-au schimbat mintea".

Micul dejun a fost plăcut, atitudinea administratorului este excelentă, apa fierbinte este liberă în termos. Mulțumesc.

Plaja este foarte murdar, mic, aproape de mare este un râu cu un miros foarte mirositor. În mare pentru a merge, roci, blocuri. În camera de păianjen de lux în toate camerele.

"Hotel confortabil, a rămas pentru o noapte."

Hotel confortabil, rămas pentru o noapte. Am fost foarte mulțumiți. Personal prietenos, camere curate, prosoape sunt disponibile, accesorii de duș prea. Există locuri de parcare pentru mașini.

"Pentru cei care vor să se relaxeze de la oraș, zgomotul și mirosul reprezintă o opțiune excelentă."

Casa de oaspeți Breeze of the Baltic se află într-un loc liniștit. În apropiere nu există drumuri mari, opriri, magazine și alte obiecte, numai locații cu case. Te trezești la cântatul păsărilor. Calea spre mare începe la 100 de metri de casă, o scurtă plimbare prin pădure și vă aflați pe mare.

"Loc confortabil și liniștit"

Aproape de mare, parcare, personalul a răspuns tuturor solicitărilor, un loc liniștit, confortabil, dimineața vă veți trezi cântând păsările. Paturi confortabile și lenjerie mare. Mese deosebit de convenabile și brazier sub un baldachin (există chiar și o masă de tenis, puteți juca tenis). Săună bună și curată.

calitatea micului dejun, dar pentru un astfel de preț - acest lucru este normal.

"Personalul receptiv, un loc curat, foarte calm și frumos."

Personal receptiv, un loc curat, foarte calm și frumos.

Acești oaspeți • Aceste călătorii • Aceste opinii sunt 132 582 406 Comentarii verificate
  • Economii clare Rezervare fără comision • Oferte regulate speciale • Returnează diferența de preț

  • <





    ?php include ($ _SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]. "/ vstavki / blokvtext2.php"); ?>
    • Conectați-vă sau creați un profil
    • încărcare
  • Încă mai cauți opțiunea de cazare perfectă?
  • Pentru hotelieri

    LINII UTILE

    • Descărcați aplicația Android
  • Întrebări frecvente
  • Program de afiliere pentru afiliați

    Aplicație gratuită

    Sosirea fără imprimări și multe altele

    Numărul dvs. de identificare: DCB9BF6







    Articole similare

    Trimiteți-le prietenilor: