8 Recenzii despre ambulanța de spital pentru ei

În îngrijirea intensivă fiul a stat timp de 2 zile. Am auzit cum au jignit pe cei în vârstă. Ei, aparent, deja pentru oameni și nu iau în considerare. Medicile de îngrijire a durerilor nu interoghează, dacă strigă, ei spun: "Taci, ești deja sătul!" Fiul meu a fost evacuat în ziua a 6-a după o operație lombară (suturile nu au fost îndepărtate). "Medicul participant" a spus că picioarele ei nu doare. Deci, „Du-te.“ Și el Lipetsk pentru a ajunge la. Am venit să viziteze, nu au fost în orele de birou. Am fost dat afară din cameră. Acesta este un spital rău. Au existat în Tula prima dată, și Doamne ferește, ultima.







Introduceți știfturile în os, sub anestezie locală! Pacienții plâng, că inima este sfâșiată! Nu este important dacă sunteți tânăr sau un medic vechi spune că această operație este efectuată sub 5% novocaină. Asta înseamnă că ei fac fie anestezie generală, fie anestezie spinală peste tot, dar au acest fel. În consecință, oamenii dezvoltă un "șoc de durere" și apoi începe apelul de resuscitare. Acest lucru, ce se întîmplă pentru a supăra pe oameni? Nu am scris-o dacă nu m-am confruntat cu mine. Am adus o bunică cu o fractură a femurului. Data viitoare ›

Fiul de resuscitare culcat 2 zile. Am auzit destul cum insultarea persoanele în vârstă. Ei par să aibă pentru oameni și nu cred. Analgezicele nu este pusă la îndoială în cazul în care suspină, să zicem, „Taci, ești deja obosit!" Fiul a fost externat în ziua 6, după o intervenție chirurgicală abdominală (cusături nu sunt eliminate). „Medicul curant“, a spus picioarele nu doare. Deci, „Du-te.“ Și el Lipetsk pentru a ajunge la. Am venit să viziteze, nu au fost în orele de birou. Am fost dat afară din cameră. Acesta este un spital rău. Au existat în Tula prima dată, și Doamne ferește, ultima.

Probabil, Vorontsov Konstantin Valentinovich din 11 cazuri de 2 leziuni. Dep. nu cel mai bun colector de genunchi din lume. Dar al meu este colectat de la splinters. Și mâine plec cu poze bune. Este ușor să aflați cât va fi plătit și cât de greu va fi. De multă vreme, când voi pune pentru sănătate, îmi voi inscrie numele!







Există 11 corpuri. 2 leziuni. Dep. asistentă medicală Lobanova Kristina Alexandrovna. Dacă ea zâmbește, știi, a venit adevăratul izvor și o mică Anna Herman. Și ce mâna ușoară are pentru injecții. Și noi, grav bolnavi, apreciem acest lucru și dorim sănătate Christinei și pacienți recunoscători!

Introduceți știfturile în os, sub anestezie locală! Pacienții plâng, că inima este sfâșiată! Nu este important dacă sunteți tânăr sau un medic vechi spune că această operație este efectuată sub 5% novocaină. Asta înseamnă că ei fac fie anestezie generală, fie anestezie spinală peste tot, dar au acest fel. În consecință, oamenii dezvoltă un "șoc de durere" și apoi începe apelul de resuscitare. Acest lucru, ce se întîmplă pentru a supăra pe oameni? Nu am scris-o dacă nu m-am confruntat cu mine. Am adus o bunică cu o fractură a femurului. Data viitoare ›

noapte mea în anul, a fost adus la spital de ginecologie cu avortul in 16-a săptămână de sarcină. Vreau să spun mulțumesc tuturor personalul medical al acestui birou, chiar și de curățare și a lucrătorilor la cantină - pentru bunătatea și compasiunea lor. Nimeni nu chiar a spus un cuvânt dur. Odată ajuns acolo, și după ce a auzit despre groaza spitalului - am plâns toată noaptea, dar spre surprinderea lui sa dovedit contrariul, nici măcar nu a vrut să fie evacuate. Acestea pot fi echipate cu cele mai bune medicamente nu și de a face cu ceea ce există. Tot la fel, ei sunt. Data viitoare ›

Mama era îngrijorată de durerea din abdomenul inferior, iar când am adus-o în spital, medicii i-au găsit pietrele în vezica biliară. A fost făcută o operație de urgență și, pentru mai mult de o săptămână, se afla într-o cameră comună cu alte femei. Foarte norocoasă cu chirurgul, după operație, ea a început să se recupereze rapid. Singurul negativ este starea camerelor și a băilor libere comune, dar altfel mi-a plăcut totul și, cel mai important, mama mea este acum sănătoasă. Pentru multele mulțumiri pentru medici!

Ca urmare a accidentului am rănit pieptul meu (fracturat 2 coaste) și a fost dus la spital Vanykinskuyu unde am avut asistență medicală. Vă mulțumesc foarte mult pentru asistență în timp util și profesională a medicilor și a personalului, ei ma ajutat să mă întorc la o viață normală. Fie ca Dumnezeu să vă dea sănătate și tot ce este mai bun!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: