10 modalități simple de a face prietenia mai puternică) - acmodasi russia

Și așa, toată lumea! Numele meu este Vasilisa. Numele meu - Lisa Moore (accent pe prima silabă) Dacă ați citit profilul meu, trebuie să știi că nu-mi place să stau încă vin și în mod constant cu tot ceea ce pentru ceva nou. Deci, astăzi vom lua în considerare 10 "reguli" de prietenie care vă vor ajuta să cimentați relația cu un prieten :) Ei bine, începeți ?!







10 modalități simple de a face prietenia mai puternică) - acmodasi russia

1. Tu și prietena ta deja aproape nu turnați apă, dar totuși vă lipsesc ceva pentru a face relațiile ideale? Învață să ai încredere adevărată: păstrând un secret mic, este puțin probabil să devii cel mai bun prieten al omenirii.

2. O cache obișnuită este o modalitate excelentă de a experimenta împreună momentele emoționale. Decorează orice casetă și păstrează articole memorabile acolo - bilete de film, postere de idoli. ^ - ^

3. Regula de aur a prieteniei. Nu aranja o scenă de gelozie din cauza băieților sau a bătăliei pentru lucruri reci. Fii bun, sincer și vei fi apreciat pentru asta. )







4. Încercați mișcarea de adrenalină. Faptul că clasele care necesită costuri energetice aduc oamenii împreună emoțional.

5. Dacă vă este frică de înălțimi, iar prietenul dvs. nu poate tolera insectele, ajutați-vă reciproc să vă depășiți temerile. 0

6. Nu uitați să vă odihniți un prieten de la un prieten! Dacă petreceți cu prietena dvs. 24 de ore pe zi, 7 zile pe săptămână, mai devreme sau mai târziu va începe să vă enerveze și tu. În mod surprinzător, o scurtă separare întărește relațiile chiar și răcoroase.

10 modalități simple de a face prietenia mai puternică) - acmodasi russia

8. Nu vă impuneți opinia cu privire la aceasta cu fiecare ocazie. Purtați perdanți colorați și ascultați indie, prietena ta știe cum să se comporte mai bine decât tine. Adesea complimente pentru ea. )

9. Nu te jigni când te face fierbinte. Ironiile, poreclele și loviturile amuzante sunt forme de simpatie prietenoasă, dacă nu ați înțeles încă :)

10. Cel mai important lucru în prietenie este abilitatea de a se pune. După o luptă, este greu să treci peste mândrie și să faci primul pas în aplicare. Învață să faci concesii, stai jos iubesc prietenia. Deveniți o prietena este ușor, dar păstrarea unei relații foarte strânse este mult mai dificilă.

10 modalități simple de a face prietenia mai puternică) - acmodasi russia

Întotdeauna a ta, Fox Moore.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: