30 Recenzii reale - hostel malakhovka

Sala de mese bună. La stația de Ovrazhki 5 minute pentru a merge, la Malakhovka 25.

Numărul nu corespunde descrierii de pe site. În fotografia oferită de site, au fost fotografiate 3 etaje cu camere renovate și nu 2 în cazul în care sunt populate. Numărul ne-a fost dat în locul unei camere cu două paturi sau a unui loc cu patru locuri, referindu-se la faptul că oamenii cu două locuri au fost ocupați și nimeni altcineva nu ne-ar fi cazat. În încăperea respectivă s-au dat pardoseli vechi, pătate, ziduri grase, saltele murdare și perne, gandaci. Pe podea există mai multe toalete și dușuri. Toalete foarte murdare, în care sunt prezente fecale. Fie nu trăiesc în locuință, fie că sistemul de canalizare este defect. În consecință, din cauza acestui miros neplăcut. Nu personal prietenos.

"Horror sălbatic pentru o taxă slabă."

L-au găsit greu de umplut, și au forțat să umple manualul. Nu există nimic de acest gen.

"Sovdepia în forma sa pură"

Pret: 4200 rub. pentru două nopți cu 3 persoane Cameră cu toaletă și duș și TV cu 20 de canale Prin magazine, cafenele etc. O scurtă distanță de obiect, pe care lucrăm mașini de parcare la hotel (RUB 70. Pe zi pentru Ford Transit) de luat masa cu prețuri derizorii ale hotelului (500 de ruble. Un mic dejun complet pentru trei, 800 ruble. O cină completă pentru trei)

Pentru a primi documente despre cazare, trebuie să plătiți prin transfer bancar sau prin bancă. Nu am avut această ocazie, așa că nu am primit nimic. Camera este relativ curată, dar în baie există un burete neagră. Curățarea în cameră nu a fost niciodată ținută în timp ce am locuit acolo. Nu există săpun și hârtie igienică. Au dat doar un prosop. Fără interdicție Wi-Fi de la 23 de ore.

Responsabil administrator. Prețul.

Acești oaspeți • Aceste călătorii • Aceste opinii 132.451.156 Comentarii verificate
  • Economii clare Rezervare fără comision • Oferte regulate speciale • Returnează diferența de preț

  • <





    ?php include ($ _SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]. "/ vstavki / blokvtext2.php"); ?>
    • Conectați-vă sau creați un profil
    • încărcare
  • Încă mai cauți opțiunea de cazare perfectă?
  • Pentru hotelieri

    LINII UTILE

  • Întrebări frecvente
  • Program de afiliere pentru afiliați

    ID-ul dvs. de referință: 0530412







    Articole similare

    Trimiteți-le prietenilor: