22 săptămâni


A fost, puțin mai târziu, decât la 22 de săptămâni. îmbătrânirea prematură a placentei pus pe Uzi, calcificări in placenta, iar copiii mei - extinderea bazinului în rinichi, în ventricule expansiune gol.mozga ploda-. Au pus suspiciune pe VUI. 2 spital ned.daynego, picurător și ferăstrău antibiotic. Câți nervi au fost acolo și lacrimi # 33; În cele din urmă, totul este bun, al doilea grad). Vindecă, controla uzi-ul. Beți băuturi din fructe, compoturi. violare la rece normală a fluxului sanguin delo.S trebuie tratate separat.








aproximativ în termenul tău a existat o răceală, tratată cu morsikami-kompotikami. au fost vindecate la faringita cu traheită, ca rezultat al antibioticelor, a trebuit să bea de două ori, prima nu a ajutat, tratamentul a durat 1,5 luni. cu sonulka bine)

22 săptămâni

Încălcarea fluxului sanguin este evident că se tratează separat. Ieri a fost pe doppler de control. Nici o schimbare, am băut dipiridamol.

Morse-compote de ce? Poate fi făcut din gem de zmeură? Cineva spune că alergenul și am zdrobit recent un întreg borcan de zmeură proaspătă și nimic, dar înainte de asta am mâncat căpșuni și de asemenea nimic.

Compote din afine, din coacăz / cireșe.

Nu doresc cu adevărat antibiotice și în general pastile să bea. Dar din nou, ca și fără ei.

22 săptămâni

A fost, puțin mai târziu, decât la 22 de săptămâni. îmbătrânirea prematură a placentei pus pe Uzi, calcificări in placenta, iar copiii mei - extinderea bazinului în rinichi, în ventricule expansiune gol.mozga ploda-. Au pus suspiciune pe VUI.


Aveați aceste diagnostice din cauza unei răceli? O_O


Nimic, am fost bolnav cu doua și a treia fiice, tot timpul sarcinii, fiice s-au născut sănătoși și la timp # 33, am mult mai rău a fost de-a treia fiica lui TT 38-38,5 grade, tusea este uscată și nu trece alelgichesky 4-D o lună, o lună înainte de voce de livrare poteryala.Ne griji totul va fi bine pentru tine TTT # 33;


Nu vă faceți griji, nu vă speriați. Clătiți nasul cu acvamaris, apoi picurați cu pinosol. Pentru gât - Tantum Verde, faringeosept, lapte cu miere. Clătiți cu sifon cu iod, clorofillipt. Și cât de fortificator este posibil. Toate medicamentele sunt permise la B, într-o zi vei fi la fel de nouă, dar trebuie să fii tratat, fructul este bun, dar nu trebuie să lăsați frigul să meargă mai jos

22 săptămâni

Am avut o gripă în săptămâna 20, mi-a fost prescrisă Proteflazide, nasivina unui copil în nas, mângâind gâtul meu cu mușețel și septefril, de la tusea Prospan. În primul rând, după o răceală, a existat un deficit moderat de apă și ecogenicitatea intestinului la copil, o încălcare a fluxului sanguin era în discuție, după 3 săptămâni au existat toate normele.







22 săptămâni

Eu și ginecologul și medicul de familie, am permis să beau compot din zmeură nu mai des decât o dată pe zi. Este mai bine să beți compot din coacăze și cireșe.

22 săptămâni

A fost în al doilea trimestru. Atribuit din gât - lysobakt, tuse - mukaltin, din frig comun - acvamaris. Ei bine, remedii folclorice - mors, suc de ridiche cu miere

22 săptămâni

Pentru spălare am Dolphin.


Nu vor exista consecințe pentru lyalki. Appendectis este chiar eliminat în acest moment fără consecințe, iar aici mușchiul este banal.
Era bolnavă de 28 de săptămâni. Bătrânul din grădină a adus bikak. Am tamponat foarte mult, plus o durere în gât. Vindecat cu lapte cu miere și propolis.


Toți prietenii și sora s-au îmbolnăvit în timpul sarcinii. Și nimeni nu a avut consecințe. Principalul lucru este să minți mai mult și să bei ceai cu miere. O răceală simplă nu poate da consecințe. Cel puțin o dată sunt bolnavi de sarcină și toți sunt bine hrăniți.


Aveați aceste diagnostice din cauza unei răceli? O_O

Nu știu, medicii legați de VUI. După tratament, uzi de control nu a fost rău. Numai neursonografia a fost monitorizată timp de până la un an.


Pentru o răceală, nu va mai fi nimic, doare atât B 2-5 ori, 1-2 dintre ei în primul trimestru. Totul este bine cu copiii.
Dar perturbarea fluxului sanguin mi-ar fi îngrijorat mult mai mult. La mine în vârstă de 40 + 5, așa a fost deja, timp de 2 zile înainte de sortare sau de muncă, deja a existat o deteriorare naturală a unei placente. La timpul tău acest lucru nu ar trebui să fie ..


Rece - nasul se spală cu saramură, se clătește miramistinom gât poate suge lizobakt și Faringosept, pshikat Tantum Verde. Nurofen la temperatura. Nici măcar nu trebuie să te gândești la antibiotice.

22 săptămâni

ECO în Ucraina
JuDem, fete, vă mulțumesc foarte mult pentru ajutorul dvs. # 33; Toți încă mai insistă asupra metroșalpingului.

22 săptămâni


A doua mea naștere # 33;
Am decis să scriu pentru memorie, dar o să uit bine și poate că cineva va fi interesat să citească!

M-am întors # 33;
O nouă viață a început! Fetele din viața mea au înflorit, am terminat cu un prost leu.

preparat pentru laparoscopie
Buna ziua tuturor! Am hotărât să-mi fac o viață mai bună. Pe scurt despre mine. 29 de ani.

22 săptămâni


întârziere
Întârzierea este deja negativă și testul este negativ. Stomacul trage. Pieptul doare. Nerespectarea?

Păsărică girlandă.
Păsărica fetei noștri la 30 de săptămâni. ) Va fi a treia din familia noastră. ) Am mers în concediu de maternitate. Ur.

Evi 13 DPO
Astăzi am avut un vis că fac un test acolo. Trezit, desigur, a mers să facă)) Ei bine, eh.

22 săptămâni


Ovarii: anatomie și funcție
Importanța ovarelor în corpul femeii este foarte mare. Reglează ciclul menstrual.

Sfaturi importante pentru mamele tinere despre îngrijirea nou-născutului
Când se naște un copil, o mulțime de întrebări noi se confruntă cu mama tânără: cum să protejați acum.

Nutriție în PCOS: poate ajuta?
Sindromul ovarelor polichistice se caracterizează prin tulburări grave în fondul hormonal al unei femei.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: