15 Recenzii ale centrului de producători Maxim Fadeeva la Moscova, Don, Novodanilovskaya

Bună ziua, Maxim Alexandrovici! Numele meu este Sitora, am 39 de ani. Mi-e rușine, dar nu pot fi tăcut. Toată viața mea, am visat doar la cântat! Nu sunt rău la asta! Adevărat, nu am o educație muzicală. Da, înțeleg că la o vârstă greșită, când trebuie să începi să practicăm voce, dar nu mă pot ajuta. Chiar vreau să cânt. Și cel mai important, cel puțin o dată, să te văd! În copilăria mea, am avut șansa de a ajunge la concursul pentru copii "Crystal Slipper" prin invitație la Moscova, dar de atunci. Data viitoare ›







Chiar îmi plac melodiile tale. Mai ales a luat pentru suflet "Tenderness". Dar textul necesită editare, pentru că atunci când vorbesc cu toții lumea trebuie să fie modificate. Versiune aproximativă: Stăteam pe marginea pământului, nu mai pot zbura. Departe de navele noastre, Și, probabil, nu au timp să cânte acest cântec împreună pentru a termina A fost greșit de multe ori, nu am vrut să mă facă rău. Este păcat că nu mai credeți în noi, dar nu voi renunța la păsările trist ale iubirii mele și-l voi menține mai tare. Cu stimă, Natalia Evtigneeva. Data viitoare ›

Bună Max! Acesta este un cântec incredibil și povestea noului desen animat. Am fost acolo, în acest ținut magic. Îl cunosc pe acest băiețel - acesta este micul meu fiu. Sa născut în pădurea de pe muntele Shasta și pe un lup alb, care trăiește acum cu noi. Nu am văzut încă acest film, dar este atins de miez. Mulțumesc.

Maxim A. Îmi pare rău, dar dacă poți să-mi spui cum să găsească contacte cu un medic chinez care a ajutat să-și recapete auzul și a revenit la o viață plină și creativ, ai vorbit despre asta într-un transfer foarte mentale Andrei Malahov. Mulțumesc, tuturor oamenilor creativi și talentați, veți duce bunătate la această lume și aceasta o va salva. Mulțumesc și vă dau zeului sănătății și fericirii, dar nu regretați trădarea - acesta este un test în viață.

Bună, Maxim, nu am găsit cum să te adresez altfel ca centru de producție. În programul de la Malahov să aud de la tine despre boala ta (de ex. Există surditate), am un prieten al familiei Vladimir l la 55 de ani în trecut, el a pierdut 100% din pierderea auzului urechea stângă. Cu câteva zile în urmă a început să aibă probleme cu dreapta. El vizitează instituții medicale, acceptă proceduri. Dar el este în disperare. Și chiar vrem să îi ajutăm pe prietenii săi. Dacă nu este dificil, dacă citiți această scrisoare, puteți scrie cât este posibil. Data viitoare ›

Maxim, am decis să-ți scriu mult timp. Dar acum am decis să vă scriu și să vă mulțumesc pentru o voce extraordinară și cântece la fel de mari. Sper că această scrisoare nu va merge nicăieri decât către dvs. Și acum despre lucrul principal. Sper că știi ce se întâmplă în toată Rusia. Nu în orașe mari precum Moscova Petru etc., și anume în Rusia. Am un soț foarte bun și copii (doi fii și o fiică). Avem propria afacere mică și nu suntem bogați și nu suntem săraci. Dar din cauza împrumuturilor și ipotecilor, am ajuns în foarte mare. Data viitoare ›

Dragi și iubiți Maxim Fadeev, sunteți cel mai nobil, sunteți cel mai bun cântăreț și compozitor. Îmi plac melodiile și ascult cu plăcere! Vă doresc o sănătate bună, mai multe vârfuri în creativitate, aveți o mulțime de fericire! Te ador!

Chiar îmi plac melodiile tale. Mai ales a luat pentru suflet "Tenderness". Dar textul necesită editare, pentru că atunci când vorbesc cu toții lumea trebuie să fie modificate. Versiune aproximativă: Stăteam pe marginea pământului, nu mai pot zbura. Departe de navele noastre, Și, probabil, nu au timp să cânte acest cântec împreună pentru a termina A fost greșit de multe ori, nu am vrut să mă facă rău. Este păcat că nu mai credeți în noi, dar nu voi renunța la păsările trist ale iubirii mele și-l voi menține mai tare. Cu stimă, Natalia Evtigneeva. Data viitoare ›







Bună Max! Acesta este un cântec incredibil și povestea noului desen animat. Am fost acolo, în acest ținut magic. Îl cunosc pe acest băiețel - acesta este micul meu fiu. Sa născut în pădurea de pe muntele Shasta și pe un lup alb, care trăiește acum cu noi. Nu am văzut încă acest film, dar este atins de miez. Mulțumesc.

Maxim A. Îmi pare rău, dar dacă poți să-mi spui cum să găsească contacte cu un medic chinez care a ajutat să-și recapete auzul și a revenit la o viață plină și creativ, ai vorbit despre asta într-un transfer foarte mentale Andrei Malahov. Mulțumesc, tuturor oamenilor creativi și talentați, veți duce bunătate la această lume și aceasta o va salva. Mulțumesc și vă dau zeului sănătății și fericirii, dar nu regretați trădarea - acesta este un test în viață.

Bună, Maxim, nu am găsit cum să te adresez altfel ca centru de producție. În programul de la Malahov să aud de la tine despre boala ta (de ex. Există surditate), am un prieten al familiei Vladimir l la 55 de ani în trecut, el a pierdut 100% din pierderea auzului urechea stângă. Cu câteva zile în urmă a început să aibă probleme cu dreapta. El vizitează instituții medicale, acceptă proceduri. Dar el este în disperare. Și chiar vrem să îi ajutăm pe prietenii săi. Dacă nu este dificil, dacă citiți această scrisoare, puteți scrie cât este posibil. Data viitoare ›

Maxim, am decis să-ți scriu mult timp. Dar acum am decis să vă scriu și să vă mulțumesc pentru o voce extraordinară și cântece la fel de mari. Sper că această scrisoare nu va merge nicăieri decât către dvs. Și acum despre lucrul principal. Sper că știi ce se întâmplă în toată Rusia. Nu în orașe mari precum Moscova Petru etc., și anume în Rusia. Am un soț foarte bun și copii (doi fii și o fiică). Avem propria afacere mică și nu suntem bogați și nu suntem săraci. Dar din cauza împrumuturilor și ipotecilor, am ajuns în foarte mare. Data viitoare ›

Dragi și iubiți Maxim Fadeev, sunteți cel mai nobil, sunteți cel mai bun cântăreț și compozitor. Îmi plac melodiile și ascult cu plăcere! Vă doresc o sănătate bună, mai multe vârfuri în creativitate, aveți o mulțime de fericire! Te ador!

Bine ai venit! Îl iubesc și îl respect pe Maxim Fadeev! Și ca un profesionist, și ca o persoană. De aceea, fac apel la el (la colegii săi). Am o mare dilemă toată viața mea. Din copilăria mea, vis de a deveni actor într-un film mare, dar cântând în paralel. La fel de dragoste, cântă și joacă. Dar visul este de a deveni un actor în prioritate. Și, din păcate, fără o anumită bază de materiale, nu este atât de ușor să treci. Aș dori să consult, să vorbesc despre acest subiect cu guru-ul. Și dacă ajungem la un consens comun, ascultați-o? Citiți-o. Data viitoare ›

Dragă Maxim, te respect cu talentul tău, dar recent, după părerea mea, tu ai fost înlocuit. Luați, de exemplu, grupul Silver. Cu cine s-au transformat în clipuri? O vulgaritate incomprehensibilă, pe care nu vrei să o privești. Să luăm, de asemenea, glucoză. Recent, acestea nu sunt cântece de glucoză, ci un adevărat gust prost, cu un clip incomprehensibil despre nimic, prezența prospețimii. Unde a plecat iubitul nostru Maxim Fadeev? Pentru Savichev, în general, sunt tăcut. Toate cele de mai sus, desigur, obișnuiau să fie excelente înainte. Data viitoare ›

Bună Max, mă interesează modul în care te uiți la ureche și dacă ai un zgomot. Am găsit-o în gât, dacă vă întrebați dacă nu ești vindecat, te pot ajuta, puteți să-mi găsesc în colegii Elmira djafarova, fotografie pe fata principală puțin în roșu.

Bună, Maxim. Mama îmi pierde auzul. În programul "Tonight" cu Andrei Malakhov, am văzut o poveste despre cum ați depășit pierderea auzului, ați fost sfătuit de un medic chinez. Ai spus: "Ți-a salvat viața cu miracolul ... Vroiam să aud vocea fiului meu, să aud muzică, să aud marea". Te rog foarte mult să faci un miracol pentru familia noastră. Vă rugăm să dați cel puțin câteva coordonate ale acestui medic sau unde să îl găsiți, orașul în care lucrează, adresa de e-mail. e-mail. Scopul meu - de a reveni la auzul mamei mele. Întreb. Data viitoare ›

Maxim Bună. Am o problemă cu auzul, pierderea de auz neurosenzoriale, zgomot deja torturat, am Altai, de asemenea, a avut ideea de a merge surd dacă merge trăiesc departe în munți, toate vocea enervant în tăcerea de zgomot este foarte sonor. Ajută-te, te rog, cum să-l găsești pe Dr. Hu, contactele lui.

Bună ziua, nu pentru mine însumi. Faptul este că în orașul meu Rudny, acesta este Kazahstanul, trăiește în opinia mea un tip talentat pe nume Andrei. Îl cunosc în absență, versuri de la un bărbat se toarnă. Bineînțeles, pot exista multe astfel de talente, interesante, și poate nu. Nu trebuie să știu. Ascultați-l. Este păcat dacă el este într-adevăr considerat talentat și nimeni nu îl va cunoaște. Nu spun că trebuie să devii o stea, trebuie să vezi. Pur și simplu, dacă este, atunci veți înțelege imediat acest lucru. Data viitoare ›

Unde să găsiți acest doctor minunat. Maxim, vă rog, dați coordonatele, ce este această clinică sau nu clinica. VĂ RUGĂM AJUTAȚI-VĂ. E. p. [email protected], tel. 89521771755.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: