4 moduri de a muta relația de la sol - site-ul oficial al revistei cetré

Nu sunteți împreună, dar vă place. Și pentru el, dar din anumite motive nu începe niciodată. Cum să-l încurajezi să ia un pas decisiv și să-ți schimbe în cele din urmă o relație încă de la sfârșitul morții?







Luați în considerare situația când ...

... în fiecare zi și în fiecare noapte, dar nu a programat niciodată o întâlnire. Nu intrați în panică, dezorientare și indignare, și, bineînțeles, cere ceva de genul, „Ai de gând să mă invita undeva, sau comunicarea cu restul vieții sale să rămână caști sms de schimb“ Și dacă el crede că ești fată obraznic și indecente ? Nu o dată. Toți bărbații recunosc că o fată curajoasă este foarte sexy și dacă este însoțită de un spirit și un zâmbet plăcut, apoi de două ori. Nu, chiar triplu! 😉

De fapt, luând un pas decisiv, veți scăpa de incertitudine și îi va deveni clar că este necesar să faceți niște acțiuni, altfel veți fi însoțiți de un om mai întreprinzător.







... și schimba planurile în ultimul moment. Renunțați-l cu blândețe: "Vă recunosc, probabil, cea mai frivolă persoană a tuturor celor vii și cunoscuți acum." De ce? Probabil vrea să te vadă din nou și să dovedească că nu e așa.

REUNIUNEA CU DVS,

... dar nu te-a prezentat prietenilor lui. Spuneți-i: "Vă înțelegeți atât de bine cu prietenii, dar tocmai mi-am dat seama că nu știu a ta! Ar fi frumos, în cele din urmă, să le întâlnim, dar poate că există un motiv pentru care nu mi-ați prezentat-o? Efect: dacă este orbită de dragoste pentru tine și nu te gândești la el, atunci, cel mai probabil, va corecta această greșeală. Dacă nu ... Ei bine, cel puțin veți afla ce este important pentru el și dacă este gata să vă introducă în viața lui, prezentându-i oamenilor dragi lui.

... dar nu l-ai auzit niciodată vorbind despre tine ca un cuplu. Spuneți-i că vă place el, dar ... Înainte de a vorbi despre dragostea adevărată, trebuie să vă cunoașteți într-o relație. "Nu vreau să amestec dragostea și o prietenie bună" - ceva de genul acesta va fi tact, dar vă va indica clar poziția.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: