Tineret - este ciudat - câștigă peste - zenit - portal de fotbal, știri de fotbal, interviu

Echipa de tineret "Tosno" învinge colegii din "Zenith" cu un scor de 3: 1!

În finalul primei reprize în minutul 41, Yevgeny Shamin, care a debutat pentru echipa noastră, a marcat. A doua jumătate a început să participe activ. Primul Stepan Kostyukov a dublat scorul la 51 de minute, iar la 58, Eugene Senin a făcut scorul devastator. Activiștii din Zenit au devenit mai activi și totuși au reușit să elimine zero din tabloul de bord.

Rezultatul meciului a fost prima victorie a echipei noastre de tineret în campionatul de tineret ROSGOSSTRAH al Rusiei!

"Tosno-M": Oparin, Kaloshin, Vasiliev (Yartsev, 69; Zinoviev, 85), Kuznetsov, Olishevsky, Lavrenenko. Kolyushko, Shumeyko (Vozdroganov, 90), Șamin (Ryabinin, 63), Senin, Kostyukov (Abrahamyan, 83).
De rezervă: Fedosov, Vișnevski.

„Zenith-M„: Gojlo Bayramov, Plotnikov, echimoze, Anisimov, Makeyev, Levin (Pershyn, 60) Boytsov, Kazakov, Kul'tin (Tarasov, 60) Vorobiev (Bachinskii, 60).
Piese de schimb: Rybikov, Korkin, Smirnov, Skrobotov, Gardiner-Smith, Andreev, Denisov, Vartanyan.

Avertizări: Kuznetsov, Lavrenenko, Yartsev - Anisimov, Sinyak.

După primele două runde, echipa de tineret "Tosno" sa aflat în spatele grigoriei clasamentului, iar în runda următoare a avut loc "Zenith" din St. Petersburg.

În cererea "Tosno" pentru un meci cu colegii de la St. Petersburg "Zenith", datorită microdamagilor, câțiva jucători nu au lovit. Odată cu aceasta, echipa sa intensificat cu noi jucători, care au contribuit la victoria încrezătoare față de echipa de tineret "albastru-alb-albastru".

Din primele minute ale jocului, jucătorii „Tosno“ uitat gazdele nu numai în protocolul, dar, de asemenea, în domeniu - în al treilea minut al raid în suprafața de pedeapsă a lui Ilya Vasiliev a pus capăt grevei pe poartă, dar mingea a ratat colțul lung.

Mai aproape de mijlocul fundașii, Stepan Kostyukov a pătruns pe flancul stâng, dar portarul a venit în timp util și a respins pericolul asupra portarului.

De îndată ce sa terminat jocul, jucătorii noștri au creat două puncte unul după altul - într-un caz, mingea a zburat deasupra porții și apoi portarul lui Zenit a venit să-și salveze echipa. În cerul de deasupra stadionului "Nova Arena" mirosea literalmente o minge cu ciocan.

Și în 42 de minute, a avut loc gol de „Zenith“ - o combinație de flancare un manual, completat la colțul opus al Evgeny portar Shamin, un începător „Tosno“ th - 1: 0.

După pauză nu au existat substituții, iar a doua jumătate a început să fie mai activă decât toșenienii. În primul rând, Shamina, în cadrul regulilor, sa oprit la marginea zonei de pedeapsă, iar apoi Kostyukov a marcat al doilea gol în campionatul de tineret. Sam a luat mingea, a învins-o pe apărător și a lăsat portarul - 2: 0!

Am continuat să deținem fără milă și mingea și avantajul, atât de mult încât, după unul dintre atacuri, porțile lui Zenit s-au prăbușit aproape!

La minutul 58, al treilea gol al echipei în joc a fost marcat de Eugene Senin, care a profitat de leneșul apărătorilor lui Zenit și a depășit portarul - 3: 0!

După 69 de minute, punctele de timp nu sunt folosite inteligent Kostjukov care a petrecut la fel ca ceilalți jucători, „Tosno“ un meci mare, și numai în ultima și ultima dată de atac, după ce a lovit mingea transmite doar puțin peste tâmplăriei, iar tribunele stadionului măturat hohote de aprobare atacurile toșenilor.

Câteva minute mai târziu, Zenit și-a găsit puterea de a înscrie un gol de prestigiu, Makeev a profitat de faptul că portarul Mikhail Oparin a lovit mingea în fața lui și a jucat la finală - 3: 1.
Punct spectaculoasă în joc ar putea fi de slalom raid Serghei Ryabinin, care literalmente de la linia centrală a câmpului măturat de două ori să ia conducerea, el a intrat în zona de pedeapsă, dar după ce a decis să bată portarul, a ratat mingea.

Dar chiar si fara a realiza acest moment, jocul "Tosno" a castigat aplauze de la peste 500 de spectatori care s-au adunat pe stadion intr-o ploaie torentiala.

Cum să știți, Rom. Totusi nu se stie cum va fi la sfarsitul sezonului. Va fi rănit, apoi în a doua rundă puteți să le dați noroc, dar deocamdată. Trebuie să scrii puncte la maxim.
Dacă Tosno nu va juca în mod normal, atunci ochelarii în confruntarea noastră nu vor veni la îndemână pentru ei și trebuie să recruteze cât mai multe posibil acum. Înțeleg sentimentele, dar nu trebuie să pierzi puncte cu Tosno, în astfel de jocuri ai nevoie de un rezultat de 100%

La naiba, acest Akhmat este încă pryot. Da, și Loko cu Krasnodar. Sunt, în general, setat la 0: 4.

Vorbesc cu tine despre asta. Nu se știe cum va fi combinată masa la cheie și cine va juca cum. Prin urmare, în astfel de jocuri, trebuie să luați 3 puncte, astfel încât mai târziu nu a fost atât de groaznic să faceți greșeli. + Avem un program greu în toamnă și primăvară. Când începe jarokubki

0: 4 pe Zenith? Rum, nu vei crede, acum 3 ore am dat același rezultat. Am vrut 0: 3, dar mi-am schimbat mintea și am pus 0: 4

Da, Zenith desigur :-) Apropo, odată ce Zenit a jucat împotriva perdive Deplasează Saturn, înainte de sfârșitul meciului nu am fost în măsură să aleagă pentru cineva să rănească, pentru schimbare a fost drăguț. Într-o remiză sa încheiat.