27 Comentarii, dj михаил кузнецов, москва

Michael! Vă mulțumesc foarte mult pentru vacanță! Vă mulțumim pentru lucrarea fructuoasă cu gazda noastră. Pentru o treabă bună în general! A fost o dispoziție muzicală, festivă. Muzica a fost trimis la noi inainte de nunta lui Michael, în scopul de a transmite starea de spirit a companiei noastre, să înțeleagă gustul. După cum Mihail a remarcat cu umor faptul că muzica a fost trimisă la fel de mult ca 20 de ore! În același timp, toate piesele pe care ne-am dori să le auzim sau invitații noștri au fost pierdute. Toți cei care au cântat - au fost satisfăcuți. Toți cei care au dansat - au fost fericiți să danseze și a obține o mulțime de emoții pozitive! iluminat colorat, fum, muzica si zambetul lui Michael - a făcut noastre de vacanță! Mulțumesc!







Excelent DJ, sfătuiesc pe toată lumea! Noi înșine nu a făcut lista de redare, deoarece oaspeții am avut toate vârstele diferite, cu diferite preferințe, mulți au doar pentru a face cunoștință pe identitatea noastră, atât în ​​ceea ce privește muzica, ne bazăm pe Michael și au fost foarte mulțumiți, a fost mare și o mulțime de distracție. Michael a găsit repede muzica, sub care totul era aprins! În plus, la sfârșitul sărbătorii am avut o performanță neplanificată. Cantareata de nunta trupa de rock tânără SENSUS (fratele meu și prietenul său) a fost invitat)))). Toți au fost de acord cu Michael și a făcut distractiv!) Totul în tot ce a fost distractiv! Vă mulțumesc foarte mult!







Misa, vă mulțumesc foarte mult pentru designul muzical al sărbătorii noastre! Până acum, sunt uimită de exact cum ați ghicit ce și când să puneți. Mulțumiri speciale pentru darul pe care l-ați făcut pentru noi și toți oaspeții! A fost neașteptat și foarte frumos! Vă vom recomanda tuturor, tuturor, tuturor!

Buna ziua))) Vreau sa impartasesc emotiile mele despre nunta mea de neuitat. Și este de neuitat, în parte pentru că DJ-ul nostru a fost Misa Kuznetsov. A fost foarte cool, distractiv, original, toți oaspeții au dansat, nu au lăsat un zâmbet toată seara. Soțul meu și toți oaspeții noștri, ne vom aminti de mult de nunta noastră și vom dori să o repetăm ​​din nou. Misa, umnichka, mulțumesc foarte mult.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: