72 de metri

"Și porcii noștri se zbâțâie noaptea, ca un cal trofeu, deja perdelele se flutură ..."

- De ce aveți un șef de personal numit Bamboo?

- Pentru că este din lemn și crește rapid.







- Faptul, așa cum se spune, pe față; Nu o vreau pe față

- Acum voi aduna un cerc îngust de oameni limitați; bazându-se pe ele, îmi voi da seama și voi pedepsi pe oricine.

- Acum, uneori, uneori mă gândesc chiar și cu greșeli.

- Dacă nu există creier, luați un notebook și scrieți-vă! Întotdeauna fac asta.

- Am crezut pentru prima dată în viața mea, m-am uitat în jur, m-am uitat în jur, m-am uitat la viață treaz și am fost îngrozită.

- Înțelegeți-vă că atitudinea contemplativă față de viață este extraterestră pentru noi, străin ... Aceasta a fost lucrarea grecilor antice ... și dracu cu ei.

Comandantul tovarășului, cer permisiunea să fiu liber.

Comandant comandant, îmi cer permisiunea să plec de pe navă.

Comandantul diviziei se uita la ordinea de serviciu (paznicii, câinii, au ratat, diavolul, când a apărut, este necunoscut).

- De ce plutește jurnalul?

Deposedarea (pentru prima oară pe locotenentul înspăimântător cu un consumator de sân, care a înviat în frică) se ridică în frică, ieșind din ochelari.

- Întreb: de ce busola plutește.

- Deci ... greutatea specifică a ... apei ... e mai mult ...

Locotenentul se cutremură și arată mult timp.

Locotenentul se cutremură și arată mult timp.

"De ce ... jurnalul ... înotă".

Locotenentul a fost scos, luat, pompat, stors. Comandantul se referea la zona de apă plină cu aripioare.

Înregistrați în fișierul personal: "Transferat cu partea materială".

- Și aceasta este psihologia unei excelente pregătiri militare și politice ...

- ... minte, așa că visez despre demobilizare și brusc ...

"Șobolanii au zburat de la ventilație în fața ta."

- Da, nu trăiesc pe o persoană.

- Vor mușca ... și vor muri ...

- Și am avut o noapte pe pernă ...

- Un soldat poate experimenta bucurie de la persoana opusă. Iată un om care stă opus, un serviceman îl privește ... și se bucură ... Deci, ce spui despre șobolan.

"Există un oraș, Sanya, un oraș!" Teatru! Cinema! Sunt femei, Sanya ... chiar pe asfalt ... Vii ... pe asfalt - și femeia ... te duci







- Nu-mi place să petrec noaptea cu nebuni. Nici o satisfacție intelectuală ...

- Oh, și o femeie a doua zi ...

- Vi-cha (acuzator) ... Infanterie probă ofițer 1913 ani cultură va informa întâlnirile ofițerilor, «Elegy ... elegie, nu o femeie», sau de a spune, «șoldurile ei au fost difuzate, cum să prindă păstrăv,» și Vitya, inteligenta este cu mult mai sus scaun a spus "baba". Și pentru femeia și-a petrecut cele mai bune momente din această noapte ...

- CE CE CREȘTEȚI, CA MANDAVELKA PREGNANT DE WET. HUUU- Yu

- Da, dă-i arcul!

- Da, dă-l în spate!

- Verificați forța șoferilor de șase persoane pe separat!

- Acolo, verifică efortul de șalupă al celor șase oameni de pe golul. Verificat de un efort fermecat de șase persoane pentru a se rupe. Baliza este ruptă ...

- PA-CHE-MOU. (Cincisprezece semne de exclamație). P-che-moo nu este tăiat. (Ochi de staniu.)

- Deci ... căpitanul tasch al doilea rang ... pentru că re-ancorarea ... și timpul nu este acum pregătit să se pregătească pentru ceas ... Am raportat ... și în rândul coaforului ...

- Pachemu nu a tăiat.

- Tyk ... nu ... dau timp ... am cerut bani ... azi ...

- DE CE NU CROSSAT.

-Tyk. timpul ... și ... și în coafor ...

- Iepure în coafor, pula! De ce nu se taie?

O liniște lungă pe tejghea "în liniște", atunci:

Care era cerut ..

"Vom bea toți, dar nu vom deranja flota!"

- Da ... am avut unul ... nu bea ... nimic nu bea deloc ... petrecerea a fost expulzat ... el a crezut că e - la fel ca în ziarele ... și prin inconsecvență toate ... sălbatic ... comandantul acesteia ca factor declanșator pentru a preveni ... așa că a ieșit din el și greața lui ... a avut o alergie ... la comandant ... a refuzat să meargă cu el la autonomie ... ei bine, l-au lovit ... și ce să facă ...

Solid ca un copac; vântură ca niște roci; ei beau tot ce arde, după care iubesc tot ce se mișcă furios.

Noaptea albă, a crescut apă. E liniște. Minesweeperul se manevrează lent de-a lungul golfului. Expanse. Pe pod trei fețe întinse întinse (trei pahare fiecare). În ochi - albastru. Aerul este cristal. Cormoranul încearcă să stea pe steagul de pavilion. Megafonul în direcția lui și cu o întoarcere:

- Vii undeva! Ku-da! Astfel și un astfel de ras-ku-ro-chen-ny pa-pu-a-c.

La raid: "... ca ... ca ... ca ..."

Cu frică, cormoranul se desprinde și, zburând aripile, zboară. Urmărindu-l în întregul golf:

"Așa zburați ... le-ti ... la așa-zisul ma-ter-ri".

Comandantul brigăzii în fața rândurilor, în stare beată, cu capacul ochilor, astfel încât nimeni nu a observat. Din ea o torță de metri pe unu și jumătate. Coborârea, plierea buzelor cu o țeavă, încercând:

"Ei bine ... cine este în spatele nostru?" se ... zile ...

-Da, Flatheads ...

- Plos-kos-to-pov! (Arătând cu degetul.) Nu ai un pumn ... nu un ofițer ...

Comandantul este ușor de neînțeles, nu respiră cu sârguință:

- Și aruncați-o departe ... sh ... s ...

- Și? Ce-ai spus, comandant de tovarăș, unde? - Însoțitorul se sprijină pe zel

"Alege-i k-to-k ... h-he-ram ..."

La reuniunea ofițerilor:

- Și mai departe. Locotenentul Kuzin însuși a adus într-o stare de nepotrebnosgi complete și în această stare a trecut prin fereastra contra ciorăpar și toate manechine de stand-up ridicat rochie, și apoi a scos lui ...







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: