7 Recenzii ale Fundației Gorbaciov la Moscova, Horoshevsky, Leningradsky Prospekt, 39, p.

Vreau să-mi exprim recunoștința deosebită față de Persoana, Mikhail Sergheievici, și să-l felicit pentru "Ziua Jam"! Bună dispoziție pentru tine pentru totdeauna! Și când are o persoană o stare bună? Așa este, când totul este bun. Nu am nimic de a face cu Fondul, dar cred că este o mare faptă. Ca și Perestroika, care ne-a schimbat viața. Bineînțeles, este regretabil că nu am putut folosi o astfel de șansă magnifică să se vindece "uman". Dar nu am putut stoarce sclavia, dar nu am vrut nimic, probabil. Cum. Data viitoare ›







Gorbaciov este epoca umanității. Mulțumesc, Mikhail Sergheievici Gorbaciov, pentru ce ești tu. Timpul domniei voastre, pentru mine aceasta este cea mai strălucitoare și bucuroasă din viața mea tragică și vă va aminti întotdeauna numai cu o amintire amabilă. Trebuie să fii mesagerul lui Dumnezeu! Vă mulțumesc pentru tot, draga Mihail Sergheievici, și trăiți mult în numele oamenilor buni și buni. Traieste mult, mult timp! G. Tyumen, tel. 51-45-87.







Dragă Mihail Sergheievici, Sunt un fost lider pe FH. Social-democratul. Partidul Haybulaeva Bahirat Magomedovna, acum șef al caritate pace Caucazului de Nord la casa ta, să te contacteze în numele tuturor oamenilor noștri vă rugăm să ajute la om tânăr bolnav. Este soc. nevoiaș. Cu sinceritate, Khaibulaeva B. M (Bella). Anexa: 1 Informații de la spitalul în care se află în prezent. 2. Obligații și fotografie.

Dragă Mihail Sergheievici, Vă felicit pentru aniversare! Am aflat de la programul TV că fundația ta se ocupă de drepturile omului și problemele de mediu și a decis să ceară ajutor. Pe teren, din păcate, nu veți obține adevărul. Cinci ani de călcare în același loc. Esența problemei este că în md. Saltykovka oraș rezidenți Balashikha construit un colector de canalizare de-a lungul trei străzi, în conformitate cu toate cerințele legii. Colectorul nostru tăie în sistemul de deversare a orașului prin. Data viitoare ›

Am luptat pentru justiție timp de trei ani și sunt convins că legile nu funcționează. Există avocați în FONDUL dvs.? Avem nevoie de ajutor de la fărădelege. Tatyana Nikolaevna, tel. 84987206708 sau prin e-mail.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: