8 Feedback despre empire vip la херсон г, потёмкинская улица, 106

Și am doar impresii bune de la Clinica Imperiului! Eliminați molii de la dr. Belyi Igor Vladimirovich. Absolut nedureroasă, îngrijită. Unul dintre ele era pe fața mea și foarte mare, nu am îndrăznit să-l îndepărtez de mai mulți ani. Știi, am citit o mulțime de informații în inente, mi-era teamă. La consultări, doctorul mi-a înlăturat îndoielile. A fost eliminat. De asemenea, nu regret! De la naștere pe bărbie și urmă este plecat! Foarte mulțumit! Îi recomand tuturor!







Și am avut încă o impresie bună din clinica imperiului! Eliminați molii de la dr. Belyi Igor Vladimirovich. Absolut nedureroasă, îngrijită. La consultări, doctorul mi-a înlăturat îndoielile. A fost eliminat. De asemenea, nu regret! De la naștere pe bărbie și urmă este plecat!

A fost în tratament la ginecolog (White Igor Vladimirovicha) în Clinic Empire - a rămas este fericit sau suficient cu rezultatul. Medicul este foarte atent. Tratamentul a fost ieftin.







Este foarte recunoscător cosmeticianului, care a pus în ordine pielea mea problematică. A fost foarte ciudat - a existat o acnee. M-am dus pentru curățare și peeling timp de aproximativ 4 luni, rezultatul a fost imediat vizibil, dar minim, dar deja de 4 ori pielea a devenit aproape perfectă.

Mă duc la această clinică pentru un masaj și îmi place foarte mult. Am văzut rezultatul după a treia procedură și mi-a surprins plăcut. Voi trece prin cel de-al 10-lea curs de masaj și, probabil, încă mai iau 10. Vă sfătuiesc pe toți cei care se pregătesc pentru sezonul de vară să înceapă să facă un masaj. Rezultatul este excelent.

Mă duc la cosmetician și toată lumea e fericită. Cosmeticianul este excelent, își cunoaște afacerea. Fetele - administratorii sunt mereu zâmbitori și prietenoși. Totul îmi convine. Și prețurile sunt normale. Vă sfătuiesc.

Clinica bună, am avut o piele foarte problematică, am fost ajutat în clinică, mi-a fost prescris tratamentul, curățarea, pâlpâirea, niște plictisitori. Toate astea mi-au ajutat, acum am o piele normală și curată. Sunt foarte recunoscător medicului și cosmetologului care ma ajutat!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: