1377 Noi conspirații ale vindecătorului siberian - conspirație a trădării (foarte puternice) - cărți ""

Acum și pentru totdeauna și pentru totdeauna. Amin.

Ca iubirea veche de a învia

"V-am scris deja și mi-ați dat sfaturi care m-au ajutat foarte mult. Am crezut că toate problemele s-au terminat, dar, din păcate, sa întâmplat încă o nenorocire. Dacă vă aduceți aminte, v-am cerut să mă ajutați să-mi înmoaș inimile părinților care nu au vrut să facă nunta mea cu o iubită și ne-am iubit foarte mult și am visat la o nuntă. Ați dat o rugăciune și imaginați-vă că a funcționat! Părinții mei și-au schimbat brusc atitudinea față de iubitul meu și au început să răspundă foarte bine despre el. Am planificat deja o nuntă și aproape că am convenit la o anumită dată, însă recent logodnicul meu și cu mine ne-am certat foarte mult. Mai degrabă, totul a început cu puțin, dar, cuvânt cu cuvânt, a devenit o ceartă importantă. Dragostea mea a plecat și nu sa mai întors la mine. Apoi a spus că nu mă iubește și nu mă iubește niciodată. Știi, el se comporta ca un demon în el! L-am rugat și am strigat, dar el a spus doar: "Nu am nevoie de tine." Natalia Ivanovna, vă rog, ajutați-vă. Nu stiu ce se poate intampla cu el, el ma iubit mereu nebun, a fost bun si ingaduitor. Voi aștepta răspunsul dvs.! "













Tu ești pământul de mirare.

În pădurea densă, în bulbul de mlaștină

Există o baie inflamabilă.

Fry în ea, stropi,

Curăță-te în sudoare.

Mă duc la baia diavolului și spun:

"Oh, voi doisprezece diavoli,

Doisprezece frați frați,

Există la tine o tablă de foc,

Numele ei este durerea furioasă.

O dorință se topește,

Lacrimile se înroșiseră cu lacrimi,

Sobbing, aruncă la podea.

Așa că sufăr

Și slujitorul lui Dumnezeu (numele omului) este despre mine,

Despre slujitorul lui Dumnezeu (nume),

El a strigat în timpul zilei, nu a dormit noaptea,

S-au rătăcit la zid și au suferit.

Și fiți, cuvinte puternice,

Și devine, fapte, turnare.

Acum, pentru totdeauna, pentru totdeauna.

În numele Tatălui, al Fiului și al Duhului Sfânt.

Pentru a evoca într-o persoană o pasiune

"Draga Mama Natalia, îți scriu despre lucrurile mele cele mai intime, despre sufletul meu suflă, și în ochii mei tot timpul stau lacrimile. Am trăit foarte puțin împreună cu soțul meu, doar un an. Nu-mi pot imagina de ce mi-a răcit atât de repede. Nu avem relații strânse, dormem, ne întoarcem unul de celălalt. Încerc să mă ocup de mine, mă îmbrac mereu frumos, fac părul și machiajul, dar nu-l observă, el stă toată ziua la televizor și nu se uită la mine. Și așa vreau să am o dragoste pasională! Relația noastră va fi întotdeauna așa?







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: