10 ani ca moment

În secțiunea de rating există statistici despre toți bloggerii și comunitățile care au căzut în topul principal. Evaluarea bloggerilor este luată în considerare pe baza numărului de postări care au rămas în partea de sus, a timpului de găsire a postului în partea de sus și a poziției pe care o ocupă.







10 ani ca moment

Anul cunoașterii soțului ei. În detaliu am vorbit despre asta aici. În prima zi de cunoștință cu soțul ei, am întâlnit o pisică care a fost cu noi toți acești 10 ani și a murit abia recent.

10 ani ca moment

Fuzionată între Katun:

10 ani ca moment

Urcarea pe munte:

10 ani ca moment

Noi suntem obosiți în casa noastră:

10 ani ca moment

Din acel moment ne-am îndrăgostit de Munții Altai și am început să mergem acolo în fiecare vară.

Vara viitoare am mers la Lacul Teletskoe. De data aceasta casa a fost rezervată în avans. Și deja cu tot confortul:

10 ani ca moment

Desigur, am admirat Lacul Teletskim, am călătorit pe navele cu motor, iar soțul meu chiar sa aventurat să înoate în ea (nu sunt, lacul este foarte rece):

10 ani ca moment

Fused over Biya:

10 ani ca moment

Am mers la cascade:

10 ani ca moment

Au mâncat mâncăruri tradiționale ale poporului Altai:

10 ani ca moment

Și chiar au participat la ritualuri locale:

10 ani ca moment

Această călătorie nu a fost un eveniment foarte plăcut - am fost mușcat de o bifă. Apropo, tocmai atunci când a fost luată fotografia, ei au adunat pliante de zmeură sălbatică pentru ceai:

10 ani ca moment

În acest an, soțul mamei a murit. Pisica lor sa mutat sa traiasca cu noi:

10 ani ca moment

Vara ne-am odihnit pe Chemal. Am decis să nu rămânem într-o mică casă într-un centru turistic, ci într-o proprietate privată. Am închiriat o cameră în casa unui cuplu căsătorit. Ne-au condus la UAZ în colțuri îndepărtate, iar pe Chemal și împrejurimile sale am mers pe jos.







10 ani ca moment

Îmi amintesc călătoria spre Lacul Caracol. Nu există drum spre lacuri. Sunt în munți. La început am mers cu mașina cu o capacitate mare de traversare a țării, aproximativ 2/3 din drum, apoi aproximativ 8 km pe jos. Când au ajuns aproape de lacuri, a fost o ploaie torențială.

10 ani ca moment

Îmbrăcați toți erau ușor. Îmbrăcat în piele și înghețat ca goperii. S-au încălzit în jurul focului, și-au uscat încălțămintea și hainele:

10 ani ca moment

În acest an, soțul meu nu a fost dat concediu în vara, așa că ne-am odihnit în oraș și în împrejurimile sale. O mulțime de oameni au mers cu bicicletele (da, au fost foarte simple, este pentru cunoscători de biciclete.) Acum, soțul meu are o mașină dură):

10 ani ca moment

Ne-am dus în cele mai apropiate orașe. Am mers pe străzile de noapte. În această noapte Barnaul:

10 ani ca moment

Și în această seară Tomsk:

10 ani ca moment

În acest an am urcat din nou în locul retras al Republicii Altai - Ust-Koksu. Impresii după această călătorie foarte mult. Valea Uimon este departe de civilizații. Am mers mult timp cu autobuzul. Au trecut granița cu Kazahstanul. Dar a meritat! Toate atracțiile impresionante ale Văii Uimon - în peisaje create de natură. Cascade, râuri și lacuri de munte:

10 ani ca moment

10 ani ca moment

Îmi amintesc călătoria spre Lacurile Multinsky pe o astfel de mașină și aici de-a lungul unor astfel de drumuri:

10 ani ca moment

10 ani ca moment

Lacurile Multinsky - frumusețea este incredibilă:

10 ani ca moment

Lacurile includ nivelul inferior, mijlociu, superior, Kuiguk, transversal, superioară, lac puternic. Pe jos am ajuns doar la al doilea lac. Ne-am așezat pe stânci, ca acești doi prieteni (unul dintre ei fiind francez, apropo) și meditând:

10 ani ca moment

Anul acesta am mers la Baikal. Am fost după o FIV nereușită și în unele supărare.

Bunica mea a murit. Am stabilit-o pe Murochka:

10 ani ca moment

Din acest an am început să plecăm în străinătate. Prima țară vizitată a fost Turcia.

Mama a murit. Am venit la LiveJournal. În acest an mi-am acoperit deja în mod activ viața în LiveJournal și am citit despre călătoria noastră în acea vară este posibil
etichetă "Vietnam".

10 ani au zburat cu o clipă. Desigur, în acești ani au existat nu numai moartea rudelor și a călătoriilor, ci doar despre tot ce nu sa spus într-un post.

După cum am scris deja. Mă întrebam de ce nu au scris compoziția produselor lor în McDark. Majoritatea oamenilor au spus că, dacă au aflat de ce au fost făcuți, atunci nimeni nu le-ar mânca. Sa dovedit că această compoziție poate fi văzută în.

Roma (Italia). Complexul rezidențial Korviale (1975-1982). Roma (Italia). Complex de apartamente în Corviale (1975-1982). Mă întorc la LJ după aproape două luni de absență și călătoresc în Finlanda, apoi în Italia. Vreau să vă spun despre un sit non-turistic din Roma, în Roma.

În weekend am fost cu Yulia în cel mai frumos loc. Doar o bucată de viață sovietică. Leninul sovietic stă în parc, iar porumbeii arată atitudinea sovietică obișnuită față de statuie. Cine va ghici ce este acest oraș, el va primi un premiu super - o cină pentru doi la stația de bere Bryansk cu slujitorul tău ascultător.

Avem o situație ciudată în Rusia. Se pare că țara noastră uriașă este bogată în petrol și gaze naturale, ca și cum ar trebui să avem o mulțime de benzină și gaze, dar, după cum arată situația cu prețurile combustibililor, suntem atât de mari și se așteaptă de asemenea.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: