5 Complimente pentru fata

Compania de cosmetice "Skinbliss" a aflat că femeile își petrec toată viața timp de 3276 ore sau 136 de zile la machiaj, coafura și alegerea unor haine potrivite. Barbatii cheltuiesc de trei ori mai putin, doar 45 de zile. Femeile sunt frumoase și fără machiaj, dar faptul că aceștia petrec atât de mult timp pe preoți nu trebuie să meargă neobservate. Sexul perfect și au nevoie de complimente, și datorită eforturilor lor, trebuie să fii mai îndrăzneț și să-i complimentezi mai des.







Plăcerea ar trebui să fie simplă, nu pretențioasă și este mai bine să o faceți în trecere. Un exemplu de complot rău este lingușirea pură, care nu are nimic de-a face cu realitatea.

Complimentul tău lipsit de griji și simplu, rostit la o întâlnire, poate fi revăzut de o fată la o sută de prietene. Am elaborat 5 complimente pentru fată, pe care ar trebui să le audă în mod regulat.

Completați părul sau părul


Coafura influențează modul în care se formează ziua și, în final, viața. Sophia Loren

Fără îndoială, părul fetei este una dintre părțile cele mai îngrijitoare ale corpului. Femeile își dau părul mult mai mult timp decât bărbații. Schimbă culoarea parului, coafura după starea de spirit și de multe ori părul este un test de lacrimi al vieții feminine. Dacă străluceau și arătau sănătoși - fetița este bună, dar dacă s-au despărțit și au căzut - lucrurile nu merg bine pentru ea sau există unele probleme.

Plătește-te la greutatea sau figura ei


Nu este nimic mai delicios decat simtirea subtire. Kate Moss

Nu există nici o femeie care să nu fie nebună despre greutatea ei. Aceștia sunt mereu pe o dietă sau se vor așeza sau se vor alimenta. Când vedeți o fată în mod regulat, este greu să observi modificări ale greutății ei. Uneori, fetele se îmbunătățesc, dar nu ar trebui să vedeți acest lucru, sau mai degrabă vorbiți despre asta, cu excepția cazului în care afacerea are o schimbare serioasă.

Fata a devenit puțin subțire sau nu sa schimbat în greutate, dar este necesar să o laude. Femeile fac eforturi enorme pentru a-și menține figura, cineva trebuie să observe! Fă-ți ochii surprinși, ca atunci când spunea că ai exact 100 de zile când te întâlnești și ți-ai dat un cadou și apoi ai uitat ...







Oferă în mod ofertant să alegi un tort în cafenea și să-i spui, subțire, trebuie să mănânci, să-l faci. De asemenea, am verificat-o, iar sărutările ei vor fi mai dulci decât toate prăjiturile de pe planetă.

5 Complimente pentru fata

Complimente hainele ei


Rochii moderne cum ar fi sârmă ghimpată: protejați teritoriul, dar permiteți-i să fie inspectat. Danny Kay


A petrecut câteva ore în fața oglinzii pentru a vă face plăcere și nu ați observat-o, o rață grosolană! Știm că nu distingi un creion de fustă de o fustă de soare, ci să spui că este frumoasă în această rochie, trebuie. Motivul complimentului poate fi orice parte a dulapului sau a accesoriului.

O rochie nouă, o fustă, o bluză - fii atentă la asta. Chiar dacă nu este nouă, dar pare luxoasă - spune-i.

Situație: ea bate cu ușurință tocurile și vă apropie de noi pantofi. Trebuie să fii așa cum ai făcut când ai văzut noua mașină a prietenului tău. Oferă-i pantofilor un aspect semnificativ, o sprânceană ridicată și o laudă: "Pantofi răcoritori".

De exemplu, am lăudat crocodil geantă de mână de voce fată Cheburashka: „Gena, acolo esti, am fost în căutarea pentru tine!“ Pentru o lungă perioadă de timp pentru noi, asa ca nu au fost difuzate și nu a fost bătut în cap cu geanta ei nefericit. Țipă în același timp: „Gene, ce faci“ prea nu este necesar, am verificat.

Complimentează-i trupului


Da, dacă mâna mea tremură, este pentru că nu a fost niciodată înfășurată în jurul unui pix destul de mic ca al tău. Fyodor Mihailovici Dostoievski

Complet complimentele sunt bune în pat, dar înainte de a spune fata mai neutră. Umăr de umăr, zâmbet dulce, piele delicată, umerii fragile, ochi atingători - dacă o iubești, atunci făcând un compliment este ușor. Doar nu te duce departe, fetele simt o minciuna mult mai bine. Complimente - nu este un câine fierbinte obișnuit, ci o cină rafinată și nu o prezintă prea des, dar în deplină măsură, cu un sentiment de demnitate și din inimă.

Încearcă, știu, ea se poate înghesuie impulsiv până la tine, crede-mă, frate, merită.

Complimentează-i calitățile sau fapta


Aveți o inimă bună sub un sâni frumos. Janusz Leon Vișnevski

Nici un compliment nu este apreciat la fel de mult ca un compliment pentru calitățile sale sau fapta. Mai ales dacă fata este frumoasă și obișnuită cu complimentele atractivității ei în planul fizic. Lăudați sau apreciați fapta, calitățile morale, caracterul, inteligența, inteligența etc.

În timp ce priveai în ochii ei fără fund, se opri și, fără nici un cuvânt, se grăbi să-i ajute pe bunica să meargă în cărucior. Și sa întors cu bucurie, cu un zâmbet dulce și ușor vinovat. Crezi că ar trebui să spui ceva sau să taci ca de obicei? Am făcut o ofertă de o mână și o inimă ...







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: