21 Revizuirea clinicii doctorului tsertsek la adresa Kamyshin g, strada Ryazano-Uralskaya, 19

Acum 8 ani a fost un pacient al Dr. P. B. Ziercek și soția sa. Mulțumesc medicilor, au făcut imposibilul - au restaurat dintele practic din nimic. Până în prezent, dintele a fost intactă, mulți ani au trecut, înainte de a merge la această clinică, au trecut multe alte clinici, nici un medic dentist nu a preluat tratamentul, sa recomandat să o eliminați. La soția lui Pavel Borisovici, a făcut o periere de dinți, o treabă excelentă. Mulțumesc, doctore! Multe clinici au fost ținute de când s-au mutat în altă zonă, dar profesioniștii de la acest nivel nu s-au întâlnit. Sunteți dincolo de concurență!







Implantarea nu este cu siguranță cea mai plăcută procedură din lume, dar mă pregăteam pentru un rău. Mi-au instalat un implant și, sincer vorbind, mi-a fost mai frică, totul rapid și important nu a rănit deloc. Sunt foarte mulțumit că am venit aici.

Clinica - asta e! Ele vor ajuta la rezolvarea chiar și a celei mai dificile probleme cu dinții. Vă sfătuiesc să sunați în avans, deoarece există mulți oameni acolo, dar ei le acceptă la timp, fără întârziere, și acordă o atenție deosebită.

Fiecare doctor am vorbit în diferite moduri: cineva șterge pe cineva pentru a trata pe cineva și imediat elimina implantul. Prietena sfătuit să meargă aici, spun ei aici va spune cum este într-adevăr. Sincer, mă îndoiesc că voi merge în altă parte, în cazul în care am pus totul pe rafturi și pe fotografiile au arătat că tratate și modul în care, și că nu are nevoie să atingă. În timp ce era doar pe sfat, dar deja în impresie.







Am fost foarte îngrijorat de dintele de înțelepciune. M-am dus la clinică. Am crezut că ar fi dureros să-l îndepărtez, dar nu am simțit injecția, nici îndepărtarea însăși. Datorită medicilor abilitați, consultații competente, totul a mers fără probleme. Am descoperit stomatologia, în care te simți confortabil și ai încredere în medici. Mulțumiri speciale medicului Zertsek Anton Pavlovich!

Numai azi a fost la clinică ultima oară. Astăzi am terminat, în sfârșit, cu cariile mele și acum putem începe să facem coroane. Îmi pot spune că clinica a început să mă ia cu mine de la recepție, bine, foarte frumos și curat. În ochii mei, deschideți întotdeauna pungi sterile cu unelte, chiar și burtă mică, fiecare pachet separat, iar când deschid, nu există nici o îndoială că nu există nici o sterilitate! Tratamentul a fost absolut nedureros. Ceea ce ma lovit a fost că și când. Data viitoare ›

Foarte confortabil și confortabil în interior, echipamente noi. Personalul este prietenos, politicos și își cunoaște afacerea! În general, ca să spun așa, inspiră încredere. Clinica fericită, o recomand tuturor. Deja am târât un cuplu de prieteni acolo, ei, de asemenea, nu regret. Poți fi calm pentru zâmbetul tău.

Cu toată inima, sunt recunoscător celor mai buni medici, sunteți salvatorii mei! Vă doresc bună sănătate, bunăstarea tuturor familiilor voastre! Vă voi recomanda pe toți! Cea mai bună clinică! Aveți mâini de aur, astfel de profesioniști adevărați sunt aproape imposibil de găsit! Lasati-va in casele voastre sa fie mereu bucurie, multi ani de viata, noroc, foarte, foarte! Pacientul tău!

Mulțumesc personalului laboratorului "Invitro" din clinica Doctorului Zertsek, pentru o atitudine atentă față de pacienții lor și, în special, pentru mine. 23.06.17 a donat sânge în laboratorul tău, venele mele complexe s-au descurcat foarte profesionist. Această atitudine față de pacienții din orașul nostru nu sa întâlnit încă. De la Lyudmila S.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: