13 comentarii despre veylak la moscow, krylatskoe, bulevard toamna, 5, la

Natalia este un excelent maestru! Dar într-o zi nu a fost acolo și am fost sfătuit de Eric. Este posibil să tăiați abilitățile, dar ascultați sau amintiți-vă ce a cerut clientul deloc! Întrebat să nu-l taie prea curând, ca și cum, în ciuda faptului că el a practicat rasul pe margini și în spate, luând mai mult decât este necesar! Și în partea de sus a ceva într-un singur loc a tăiat cu foarfece, că așa-numita bandă, care a întrerupt continuarea tunsorii, sa dovedit!







Nu puneți brațele acolo! Banii trag pentru nimic! Foarte dezamăgit Belyaev M. G. Teeth vindecat de la el, totul este bine, dar cu bretele el a dezamăgit! Am luat bani chiar dacă m-am uitat la dinții mei și nu am schimbat arcul (((.

Poate clinica și binele, dar atitudinea față de diavolul bolnav - poate. Mama mea a plecat să-și îndepărteze dintele. Au fost îndepărtate bine, dar este vizibil la o injecție au pus o infecție. Cu durere severă și tratament repetat, au răspuns: nu știm nimic, dintele este îndepărtat în mod normal, iar restul este problema ta. Acum două săptămâni, mama este tratată într-o altă clinică, unde bolnavii nu refuză, ci oferă ajutor real.

Natalia este un excelent maestru! Dar într-o zi nu a fost acolo și am fost sfătuit de Eric. Este posibil să tăiați abilitățile, dar ascultați sau amintiți-vă ce a cerut clientul deloc! Întrebat să nu-l taie prea curând, ca și cum, în ciuda faptului că el a practicat rasul pe margini și în spate, luând mai mult decât este necesar! Și în partea de sus a ceva într-un singur loc a tăiat cu foarfece, că așa-numita bandă, care a întrerupt continuarea tunsorii, sa dovedit!







Nu puneți brațele acolo! Banii trag pentru nimic! Foarte dezamăgit Belyaev M. G. Teeth vindecat de la el, totul este bine, dar cu bretele el a dezamăgit! Am luat bani chiar dacă m-am uitat la dinții mei și nu am schimbat arcul (((.

Poate clinica și binele, dar atitudinea față de diavolul bolnav - poate. Mama mea a plecat să-și îndepărteze dintele. Au fost îndepărtate bine, dar este vizibil la o injecție au pus o infecție. Cu durere severă și tratament repetat, ei au răspuns: nu știm nimic, dintele este îndepărtat în mod normal, iar restul este problema ta. Acum două săptămâni mama este tratată într-o altă clinică, unde bolnavii nu refuză, ci oferă ajutor real.

A vizitat clinica "Weilakom". Prima impresie - o echipă frumoasă, curată și prietenoasă. Consultarea a fost condusă de Tinyakov Serghei Gennadievici. Un astfel de sfat detaliat, însuflețit și inteligibil este rareori acolo unde ajunge. Medicul a fost imboldat de problemele mele, a inteles ce vroiam si mi-a sugerat mai multe solutii la problemele mele. Multe mulțumiri, Serghei Gennadevich, voi fi prostodinat numai la tine și la alte persoane pe care le sfătuiesc.

Nu-mi place să tratez dinții și mi-e frică de stomatologi! Toți cu excepția unuia: Alexander Vladimirovich. A venit în lacrimi cu un dinte de înțelepciune, sa liniștit, a îndepărtat și nu a fost speriat. Acum îmi place să merg la această clinică și în altul, pentru că numai aici este atitudinea umană față de astfel de lași ca mine.) Vă mulțumesc din nou! Curând voi veni, dintele doare.))

Mi-a fost frică să-mi tratez dinții, dar am venit să-l văd pe dr. Tinyakov Serghei Gennadievici, am uitat de teamă. Îi mulțumesc pentru profesionalismul ridicat și atitudinea lui conștientă. Îi recomand tuturor să-l contacteze.

Astăzi am fost la o recepție la Maxim Belyaev și vreau să-i mulțumesc foarte mult pentru atitudinea și profesionalismul său atent! Mulțumesc!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: