281 Sfat real - stațiunea krasnoye ozero

"Weekend-ul este zgomotos"

Am rămas într-o casă cu o saună pentru doi. Curățată, confortabilă. Un preț adecvat. Padure, lac, afine.

"Natura, prețuri, personal"

natura, prețurile, personalul

vecini foarte audibile = (acest lucru este un mare minus si ne tipa copiii de până la 24 de ore înainte de a ne-am dus pentru a cere părinților să-i liniștească .a loc bun astfel încât prețurile sunt ieftine

Loc liniștit și liniștit

În casele de mult timp nu a existat nici o reparație

"Teritoriu frumos, copaci peste tot".

Teritoriu frumos, copaci peste tot. Pentru un număr mare de pisici și câini de pe teritoriul unui plus separat. Casa însăși (pentru 2 persoane) este curată, confortabilă și caldă, există o saună minunată! Barca Dali pentru 3 ore gratis

Nu era un grătar lângă casă Nu va împiedica renovarea în baie

"O vacanță minunată în natură"

Sa odihnit cu soțul și prietena ei într-o casă cu saună 4 + 2 standard. a placut Practic totul: o casă de două etaje, curate, are tot ce ai nevoie (bucătărie complet echipată cu frigider, TV, aragaz, ceainic, cuptor cu microunde, vesela, detergent de vase, cârpe și prosoape în camera de zi pe canapea primul etaj, sufragerie. masă, scaune, o saună minunată la etajul 1, la etajul doi sunt două dormitoare: cu un pat dublu și două paturi de o persoană, o baie). Alături de casă există un foișor (masă cu bănci sub acoperiș), grătar. Lângă lac, am coborât acolo cu telecabina, dar este posibil și pe jos. Excursie gratuită cu barca (3 ore). Ai putea merge cu bicicleta. Natura este foarte frumoasă. Zilele au trecut ca într-un basm. Vă mulțumesc foarte mult pentru o vacanță minunată!

Dimineata lumina in sufragerie, nu exista iluminare de foisoare (lampa de strada destul de indepartata de ea), apa de la robinet cu un miros neplăcut

"O casă bună, un loc bun, o mulțime de divertisment, este totul. "

O casă bună, o locație bună, o mulțime de divertisment, totul există. pentru activitățile în aer liber și pentru recreere din agitația orașului, cadouri sunt oferite ca daruri la rezervare, ceea ce este foarte frumos

"Era neașteptat că casa noastră era pentru doi oameni. "

Neașteptat a fost casa noastră pentru 2 persoane sa dovedit twin cu o altă cameră, sunt o casă cu două intrări, nu l-am văzut în altă parte, atunci când blindate. Poate că arăta rău, dar nu în fotografie. nici în descrierea acestei case nu a găsit această informație. Când am citit recenziile, am fost încă surprins de faptul că mulți se plâng de zgomot, audibilitate)

Cabana este destul de veche, este remarcabilă. Setul de bucătărie este foarte primitiv, frigiderul este vechi și mic. Apa atunci când luați un duș curge la podea, indiferent cât de mult suferiți cu perdea. Fen a lucrat un minut și a decis că a fost de ajuns. Drumul spre lac este de două: unul abrupt de-a lungul ascensorului, al doilea este mai înclinat și lung. Dar chiar și pentru cel de-al doilea, cu un cărucior sau un copil mic, acesta va merge neconfortabil în sus, este neuniform și pietruit. Wai-fay-ul declarat nu a fost în principiu, dar Internetul mobil (Megafon și Beeline) funcționează fără probleme. Mi-ar plăcea foarte mult ca această practică de a părăsi pașaportul ca garanție să fie anulată, este foarte neplăcută. Ar fi mai convenabil și logic să depuneți o anumită sumă de bani ca garanție.

"În vara este minunat aici, cred că este și mai bine iarna".

Restaurant foarte bun și ieftin în complex. Ei au regretat că au luat mâncarea împreună cu ei și au rămas acolo doar pentru prânz.

A fost o furtună, a tăiat electricitate în cabană, o alarmă a dispărut și 20 de minute de țipăt non-stop.

"Cabana are tot ce aveți nevoie pentru a rămâne: ustensile. "

Cabana are tot ce aveți nevoie pentru a trăi: ustensile, vase, tigăi, detergenți pentru spălarea vaselor, cârpe, bureți etc. Acolo unde trebuie pusă, atârnă. Curățați lenjeria și prosoapele. Locul este frumos, telecabina funcționează, personal amabil

Audibilitatea în cabană. Prea aproape unul de celălalt sunt intrările în case și foișoarele. Toate companiile au considerat că cine gătește și bea)) Acest lucru nu a stricat starea de spirit, dar aș dori o mai mică intimitate.

"Aproape totul a fost super!"

Aproape totul a fost super! Și paturile, bucătăria și locația! Și cel mai important - au oferit mai multă distracție liberă de a alege!

Nu mi-a plăcut faptul că pernele și păturile sunt galbene. Poate de la alți călători, poate de la spălare, dar eu am fost un pic scârbit.

"În casă nu existau frigăciuri sau erau vândute".

Nu au existat frigărui în casă sau în vânzare. O casă pentru 5 persoane, un mic frigider, jumătate din care este ocupat de un mini bar.

"Este doar super!"

Totul este doar super! Relitat într-o cabană 6 + 2 (28) este o casă mare împărțită de un zid de piatră gros - vecinii nu pot fi auzite. Cottage chic. Totul este acolo. Nu erau cuțite, dar au fost aduse imediat. Arbor lângă casă, grătar. Sauna este minunată! O mulțime de opțiuni de divertisment - gratuit unul pe zi pentru a alege de la! Barci, catamaran, trambulină, trezirea-bord (ne-skated-super!), Biciclete, tenis. Ne-am odihnit cu doi copii mici 2 și 4 ani - drumul către plajă este nepavat cu pietre mari pentru copii. Nu poți conduce un scaun cu rotile. Noi chiar nu begovel ia ((a trebuit să o plimbare cu telecabina - frumusețea Un mod de 150 de ruble acolo și înapoi -!.! 200 de ruble pentru copii sub 7 ani gratuit am avut un câine (jucărie rusă) trebuia să fie de 300 de ruble cost suplimentar pentru în fiecare zi, cu noi să luăm cainele uitat))) Pentru că ei vă mulțumesc) Ne-a plăcut cu adevărat! Vino din nou))

Scara din cabană are foarte multe bare de mână - balustrele trebuie făcute mai des. Copiii care și privesc să cadă (desigur plajă lopata în fiecare noapte cultivator, dar intrarea în apă nu este foarte - cultivarea algelor și a unor interese petroliere de pe apă în apropierea țărmului ((la etajul al doilea într-o cameră cu un balcon avut nici o plasă de țânțari - nu ar strica put) drumul la plaja - cu copii incomod ((cablu-cale de ieșire nu este ieftin pentru părinți și unii copii nu trimite ar putea fi făcut pentru a trăi cel puțin o dată pe zi, gratuit o mulțime de pisici pe teritoriul cu un câine nu este deosebit se poate odihni în stradă ... - el le conduce, o scarpină shlos-l închide în cabană, și acolo a lătra la nesfârșit - Cred că vecinii frumos nu a fost ((paturi Toate vile gemene 6 + 2 - .. este un minus Ne-am planificat pentru a muta pat și dormi acolo cu soțul ei și un copil de 2 ani, dar acest lucru nu este posibil (( paturi sunt mutate în siguranță. între ele rămâne un decalaj (între saltea) somn inconfortabil ((Dar toate aceste dezavantaje nu strica noastre de vacanță!)

"Natura bună, curată, recepția în ziua sosirii a fost foarte mare. "

O bună natură, curată, recepție în ziua sosirii a fost foarte prietenoasă

În casă nu există papuci de unică folosință, într-o încăpere mică paturi scârboase și podea.

"Tăcerea și povestea"

Izolarea fonică slabă în cabane mici. Exploatați copaci la câțiva metri de cabană (acest lucru este, desigur, temporar), dar sunetul de ferăstrău și mirosul de benzină de la el este pur și simplu oribil.

Aer curat, liniște, toate în jurul valorii de case au fost ocupate, dar oamenii de valori comune și a fost foarte confortabil și liniștit pe timp de noapte :-), plaja si lacul sunt excelente, tot in casa are economie pentru a trăi confortabil și de recreere, lenjerie curată.

Recepția nu a fost avertizată cu privire la distracția gratuită, cum ar fi 3 ore de echitatie cu barca, pescuit, volei. care sunt incluse în reședința dvs. Datorită fetelor dintr-o altă trecere, ni sa spus despre acest lucru și am putut să petrecem încă câteva ore închirierea unei case pe un lac minunat.

"O vacanță minunată în natură"

O gamă largă de servicii pentru divertisment (trezire, biciclete, telecabină, etc.), mese confortabile cu un grătar lângă cabane

"Vă recomandăm pentru concediile de familie cu copii de la 5 ani"

Personalul prietenos, curat, gunoi este doar în locul fostului camping. Magazin (cu ApplePay!) Cu acces la mers pe jos, mergi cu microbuzul. Casa are tot ce aveți nevoie (lenjerie, prosoape, vase). Ne-am preparat singuri, mâncarea din restaurant și cafeaua nu au făcut apel la fiul meu. Pădurea este frumoasă, există căi speciale de mers pe jos.

Audibilitate mare în cabane adiacente

Cabana 12 + 2 super pentru găzduirea unei companii mari. Confort pentru toți. Vase pentru întreaga companie. Saună în casă. Cu vremea, fără noroc, există un dulap de uscare pentru haine. Ar merge din nou cu plăcere.

Drumul spre plajă și spate - o pantă abruptă.

"Bine, dar trebuie să încercăm mai mult"

- Casa de oaspeți este dotată cu tot ce este necesar pentru prețul său, o opțiune foarte bună. - Casa este caldă și curată - Aer curat și vederi frumoase ale pădurii. - Locul este destinat iubitorilor de recreere de iarnă.

- foi cu pete. - o cabana separata este, in esenta, o casa cu 4 intrari si pereti obisnuiti si veti auzi fiecare vecin. - toate cabane închise pe același gazon, foarte foarte înghesuit - 16 case și numai 9 grătare - Singurul loc unde am aflat că traseul pietonal nu este circulară. Pe drum, mergeți în adâncurile pădurii și acolo se termină cu semnul "sfârșitul traseului". Natura este foarte frumoasă și se poate face o rută excelentă pentru cei care se întâlnesc înapoi. - Este imposibil să dorm cu o fereastră deschisă, pentru că Toate 9 grătare sunt prăjite în același timp, și mirosul de cărbune și a kerosenului contactul de plastic este mai presus de toate un case de compensare.

Vă mulțumim pentru feedback! Vom fi bucuroși să vă revăd!

Statiunea Red Lake

Casa excelentă. Caldă, caldă. Minunata natură în jur. Oferit gratuit cu foisoare și grătare. Personalul de la recepție este foarte prietenos. Casa este destul de curată, toate aparatele funcționează, vasele sunt curate.

La etajul al doilea (economia casei pentru 5 persoane) tavanul scăzut, vă apropiați de îndoirea patului))) și scările sunt foarte abrupte. Era periculoasă cu copiii. În cafenea restaurantul nu este foarte prietenos. Toată puterea, fără starea de spirit, se rupe la întrebări. Și prețurile în cafe-spațiu.

Vă mulțumim pentru feedback, Așteptăm cu nerăbdare să vă mai vedem din nou!

Statiunea Red Lake

"Restul cu prietenii și câinele"

Nu pentru prima dată când alegem stațiunea un lac roșu. Totul este bine, totul este așa! Vom reveni cu siguranță. Cabanele au tot ce aveți nevoie pentru gătit, parcarea în apropiere, un foișor cu grătar pentru fiecare cabană. Natura frumoasă, aerul curat, poți cu animalele

Vă mulțumim pentru feedback, Așteptăm cu nerăbdare să vă mai vedem din nou!

Statiunea Red Lake

"La primul etaj al cabanei a fost foarte rece, după. "

La primul etaj al cabanei a fost foarte rece, după sauna protopili la a doua a fost pur și simplu imposibil de a dormi. Una din camere nu deschide o fereastră.

Cabană mare, saună.

Nu wi-fi (în stațiunile vecine acolo). furnici pe podea, nu există o zonă de grătar de iluminat, nu există filiere de închiriere (în stațiunile învecinate există), timpul de așezare și evacuare foarte devreme, mai bine făcut mai târziu, deci va fi mai bine pentru turiști.

Un loc minunat pentru o vacanță de familie: toată lumea a găsit o lecție pentru ei înșiși.

"Am avut un timp foarte bun cu familia și prietenii".

Am avut un timp foarte bun cu familia și prietenii. M-am dus la schi, soția mea și copiii pe un cheesecake, prieteni pe un snowboard. Pantele sunt cele mai bune pentru antrenament. De la zero pentru a obține foarte bine un snowboard. Instructorii sunt excelenți. Vedere excelentă de la cabana pe pantă și la lac. Sauna se încălzește repede și este suficient de fierbinte, casa este foarte caldă. De asemenea, au profitat de baie, noi, calde, confortabile. Convenabil echipamentul personal pentru a reveni la cabana de-a lungul căii direct de pe pantă pe schiuri. Impresiile din restul sunt doar cele mai pozitive. Asigurați-vă că veniți din nou și fiți gata să îi recomandați rudelor.

Vă mulțumim pentru feedback! Vom fi bucuroși să vă revăd!

Statiunea Red Lake

"Am avut o odihnă foarte bună"

Un loc minunat pentru un weekend ieftin

Gratar este slab luminat pe timp de noapte (casa 13), cabină de duș cade titular TC prost păstrat, ușa scârțâi la etaj la balcon.

Vă mulțumim pentru feedback! Vom lua în considerare comentariile dvs. Vom fi bucuroși să vă revăd!

Statiunea Red Lake

"Audibilitatea dintre case este ca și cum nu există pereți"

Audibilitatea dintre case este ca și cum nu există pereți

Vă mulțumim pentru feedback! Vom fi bucuroși să vă revăd!

"Aer proaspăt, pin, o companie bună, cu care suntem împreună. "

Un loc foarte frumos.

Locul foarte frumos. Casele se numără printre brazii înalți. Aerul este curat. Aproape de pantă (pentru iubitorii de schi) 😊. Pante de complexitate diferite. Locul foarte bun pentru începătorii schi alpin. Casele sunt calde, pentru că există podele calde

În casa 2 + 3 frigider foarte mic, cu rafturi sparte pe ușă. La etajul 2 există o saltea tare. Umerii mici și rafturile (cârligele) în compartimentul pentru uscare și în baie. După rulare pentru uscare, era dificil să se petreacă.

Vă mulțumim pentru feedback! Vom lua în considerare comentariile dvs. Vom fi bucuroși să vă revăd!

Statiunea Red Lake

Acești oaspeți • Aceste călătorii • Aceste opinii se bazează pe 131 673 786 Comentarii verificate
  • Economii clare Rezervare fără comision • Oferte regulate speciale • Returnează diferența de preț













    • Conectați-vă sau creați un profil
    • încărcare
  • Încă mai cauți opțiunea de cazare perfectă?
  • Pentru hotelieri

    LINII UTILE

  • Întrebări frecvente
  • Program de afiliere pentru afiliați

    Numărul dvs. de referință: B47A92C







    Articole similare

    Trimiteți-le prietenilor: